Chmatákov online


Fórum – dnešní quest–odměna?

Fórum » Archiv » dnešní quest-odměna? [zamknuto]

.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
Je mi to trapné to sem psát , ale prostě to řeknu:Asi před pěti minutama byl quest zabít achm3da na poušti no a tak jsme se tam vyjeli an nej podívat.Vyjeli jsme tam a on šel jen do mě a pak teprve do ostatních(to chápu jsem mystik)potom jsme sli znova ja rikal at nejde jen do me a on rekl že jsem lama a tak jsem se do něj pustil , ale azse mě killnul no nečekaně s těma HP...No pak mi došli bleskovky a many tak jsem dojel koupit a jak sjem koupil tak sjem prijel a vsichni rikali ze uz skoncil Q...Dal sjem do toho Q za bleskovky 5k,za manu 2k a za leky 3k dohromady 10k a nic jsme z toho questu nedostal a to i dlasi lidi (Frankenstein)..A zajímalo kdo mi řiká lamo když děla quest...
# 22.8.2008 15.01
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
  • Dostali jste odměnu?
  • Ano0 hlasů, 0 %0 %
  • Ne5 hlasů, 50 %50 %
  • Nebyl jsem tam5 hlasů, 50 %50 %
  • Celkem 10 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
Proč zitra večer BTW: Pan GM kdy si najdes čas si zase pohrat jsem na Chmatu skoro furt tak az budes mit cas tak me portni do NP budem blbnout :D
# 22.8.2008 15.50
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
Správce 2
uživatel
SZ
Tak jdi radsi nekam na limonadu ;)
# 22.8.2008 15.51
 
Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
PANE GM jeste Vás prosim udelejte na webu sekci mezi klany CHmatparta prava dejte Bajovi a mě děkuju!!!
# 22.8.2008 15.53
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
Správce 2
uživatel
SZ
Co to pises mi? Admini tu jsou snad Miky a Pajah.
# 22.8.2008 15.54
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Opravdu toto je neco co by jse mnelo zenit a to ty odmeny styl jak jse davaj udelal bych to jak ve stary prosste kdo kilil pak dostal neco a ne ze je to jak ted ja se dostal do lagu a kilnuli ne a nebyl to jen Qvestova postava ale i tico kilily ja prisel asi celekm o 25-30K a neziskal jsem absolutne nic... priste takovej kves pekne jebu, dokud jse to nezmeni a ani necekam ze jse to zemeni ale bouzel...tod asi vse...
# 22.8.2008 15.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Warrior FoR GlorY
uživatel
Obrázek
Ve hře: WarrioR for VY
SZ ICQ Skype Web
Tak to ma pokakaj :D
# 22.8.2008 15.56
OZBIN - Organizace za BAN IP NATIONSOVI
NationsiVYPADNI Z Chmatu
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Cola: Osmej příspěvek nad tim tvym ;)
# 22.8.2008 15.58
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Big Daddy: vim ale púroste ten dnesek mne pekne nasral jinak se to neda rict...ale uz ot neresim proste budu muset videlat nanovo na hrapunu o kterou jsem prisel...ale bylo to zkorumpovany...to mi nikdo nevymluvi...
# 22.8.2008 16.01
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Co bylo zkorupovaný?! Spadly ceny? spadly! Killil jsem? killil tak o co Vám jde? že jsem šel prvně do Aspireho, který ubere víc a pak Frankenstein, protože měl HArpunu? A můžu třabá já za to, že jsem se po sobě několikrát netrefil?! 3-(
# 22.8.2008 16.06
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
kdyz tam nikdo nebyl jen dva lide s kudlou sli dotebe tak tys jim snad dal celkem par blesku a pritom ti jen ti dva sami ubraly asi 3K hp kdyz jsem logl ja sel jsi automaticky dome to jsem pochopil ale ze sly do mne ty dva dmtci a ty do nich skoro vubec...
# 22.8.2008 16.27
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Aha, takže tys tam nebyl loglý, ale viděl jsi to, jo?;)
# 22.8.2008 16.48
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Dirtx
zablokován
Obrázek
Ve hře: infiniTy :-*, FrEeRiDeR
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
dnes me nekdo jen tak kilnul, zafna obrana zadny kil normal zbrani, a spadlo ze me asi 5 lékaren lávák a párek z chmatopíra xD me je to jedno me veci nezajimaj, ale zajimalo by me kdo to udelal ..... FABOS? lol
# 22.8.2008 16.50
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Nebuďte tak materialistický xD pořád moje harpuna, moje bílá snipa, moje lékárny... :D

Jinak zkorumpovaný? To jako že podplatili Gizma? :D
# 22.8.2008 16.58
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
fabo:Asi nemluvíš o mě , protože an rub jsem chodil killit a do vladise jsem vždy šel a ted jsem ho i nekolikrat dal a on me len jednou :-) A , že jsem lama? Nevim proč to o mě řikáš když jsme byli do teď kámoši , asi už nejsme ačkoliv neim proč no...a , že spadli věci jo spadli , ale vzali je i ti co vůbec nekillili a ti co killili nejvice (ja a Frank,lovec) dostali --nic..a Jak jse řval utok a my čekali dole tak to byla taktika , která nám nevyšla , protože jsi šel opět do mě a vůbec sis nevšímal , že tě bodaj dýkama....opláchni se ;-)

Prosím lock už sem to vyřešil - na Questy už nejdu
# 22.8.2008 17.29
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Budiž
# 22.8.2008 17.33
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » dnešní quest-odměna? [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.