Chmatákov online


Fórum – Soutez

Fórum » Archiv » Soutez [zamknuto]

vlk_obnova
uživatel
SZ
Tak to nechapu.Byla soutež a mneli jsme najit jednoho hrače pak jsme mneli prinest mu jidlo a pak jsme mněli zabyt Pána Gm mněl 18000hp a mněli jsme ho zabyt asi 10lidi tam bylo šli jsme na něho a po 30min jsem promrdal 2dyky 1kul a klobouk pak mi to odloklo nevim jak a mnel jse stoho hovno tak co to byla za sautež pak jsem psal kamošovi co vyhral a řkal nic.tak misto a bych neco dostal museli jsme zabyt Pána Gm za ceny!!!!!!!!!!Tak dalši spoutež přiště seru!!!:evil::evil:
# 18.8.2008 12.40
 
  • Soutež!
  • Proč jsme museli zabyt 2 hlasy, 22 %22 %
  • Pána GM? na souteš7 hlasů, 78 %78 %
  • Celkem 9 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Turkis#
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Tak na ní ser..já taky stratil dýky atd,ale otom je Q.pá
# 18.8.2008 12.41
Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už
nebudeš moci.
Jan Werich
Obrázek
I can by only myself....sorry if that is hell for you
Řeknu to asi takhle:Koupím ůčet na bitefight,travian,gladiatus
chmatoš7
uživatel
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
proč tam dáváš tak hodně smile!
# 18.8.2008 12.48
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
GM
uživatel
Obrázek
SZ Mail Jabber Skype Web
jsi debil vlku
# 18.8.2008 12.50
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
jinak ta prvni soutez s tim ghracem nemnela nic spolecnyho se soutezi zabiti pana GM ale to niic...
# 18.8.2008 12.50
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



vlk_obnova
uživatel
SZ
Pán GM naser mi P***!
# 18.8.2008 12.51
 
aaaa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Cris a [C]Ristianko.
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web
proč si nadáváte?!
# 18.8.2008 12.58
Ženská je nebezpečná ze předu, kůň ze zadu...
...dement ze všech stran.

Bliding Killer
uživatel
Obrázek
Ve hře: Grabber(Psycho)
SZ ICQ Jabber Skype
jaj zabit Gm to je sialene na nho by museli ist asi 50 s rotakmi a bielimi aby ho kill
# 18.8.2008 13.01
Obrázek
chmatoš7
uživatel
SZ Mail ICQ Jabber Skype Web

Bliding Killer:jaj zabit Gm to je sialene na nho by museli ist asi 50 s rotakmi a bielimi aby ho kill


nemuseli
# 18.8.2008 13.04
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Správce 2
uživatel
SZ
Celej den jste me otravovali ze chcete killici quest, tak jsem si dal 15k HP a rekl ze jestli chcete, mate do me jit, o cenach se nic nerikalo. Mne je celkem jedno jestli ceny dostanete nebo ne, jen jsem vam splnil prani.
# 18.8.2008 13.49
 
GM
uživatel
Obrázek
SZ Mail Jabber Skype Web

Správce 2:Celej den jste me otravovali ze chcete killici quest, tak jsem si dal 15k HP a rekl ze jestli chcete, mate do me jit, o cenach se nic nerikalo. Mne je celkem jedno jestli ceny dostanete nebo ne, jen jsem vam splnil prani.


Přesně.
# 18.8.2008 13.52
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
Podle me je celkem Zbytecne delat nejake Q kdyz to newbíci i nekteri hraci kazi nadavaji atd...a hlavne Q by se mely delat spise tam kde obrana nejde....protoze jak vas mame zabit kdyz behate vedle ostatnich hracu a ty pisi obrana....
# 18.8.2008 14.01
 

Fórum » Archiv » Soutez [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.