Chmatákov online


Fórum – VIP–Nová verzia

Fórum » Archiv » VIP-Nová verzia [zamknuto]

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Počul som ,že do novej verzie sa VIP nebude prenášať.Je to pravda?Keď áno tak za koľko mesiacov bude nová verzia?Ďakujem za odpovede
# 16.8.2008 12.44

Stránky: 1 2 3

Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
nebudou převadet :(
# 16.8.2008 12.46
 
.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
No to doufám , že se to bude přenášet protože už fakt na nové vip nemam :(
# 16.8.2008 12.46
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
To snad ne... Už 2x mi giz řekl, že to jedno VIP mám napořád, tak ok chápu, že za ten rok mi ho už nedá dobře. A pak přispěju podruhé ( tentokrát 350 kč) a on, že ho budu mít zase prakticky napořád ( nebo přes rok minimálně) takže by to bylo dost nahovno..

Jinak myslím, že chmat říkal 3 měsíce
# 16.8.2008 12.47
 
Gizmo
autor hry
SZ
VIP není napořád - je do doby, dokud to stačí. Takže může být napořád, kdyby nechodili noví hráči.

Na staré verzi VIP mít budete, na nové ani omylem - už tak je to až příliš levné.

Staré verze poběží současně s novou, ale nebude se o ni nikdo starat..ale VIP tam mít budete.
# 16.8.2008 13.31
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Příliš levné? Ehm promin, ale nám je většinou dost málo let a na to abychom furt příspívali ( pokud je 350 málo) 500. Stejně ti ta verze vydrží max 3 měsíce a začneš dělat zase novou jako vždycky ( zatím to tak bylo u všech verzí). ( za tuto hru s prominutím, za ten příspěvek máš klidně originální propracovanou hru, klidně i RPG, protože chmatákov je nestabilní furt se mněnící verze( tím myslím pro tebe zvlášt názvy jako 1.5 atp), takže když dáš někam VIP tak ti je to nahovno, protože stejně to zůstane v staré neudržované verzi)

Kdyby se udržovala tak neceknu, protože to bude zase o něčem jiném.



Naposledy upraveno: 16.8.2008 13.56

# 16.8.2008 13.36
 
Gizmo
autor hry
SZ
mak: no a? Přispíváte na pomoc hře, nic si nekupuješ. A meleš nesmysly, nikdy se nezačala dělat nová verze, vždy se jen předělávala stará. Tohle je poprvé, kdy se vče dělá znova a kdy spolupracuje placený programátor..takže asi tak..
A 300 je většinou měsíční poplatek i u 2D MMO...
# 16.8.2008 13.40
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
No dobře: Vánoce ( od nich to beru), pak si začal dělat novou verzi a na vánoce ses vyprdl, pak jsi dělal chvilinku "test" po testu zase novou verzi která vydržela dva dny, pak jsme se vrátili k "testu" kde jsi přidal 2 chmatopíry a opravil spousty bugů a bude nová verze :)

Noa? Ehm, kdyby tu hráli samí 30 letí chlapy ok, nic neřeknu, asi budou mít práci a prachy na to aby přispěli 500 kč.., ale my jsme mládež :D bez peněz, dokud mi 15 nebude ani na brigádu mě nevemou. Tak je to docela masakr :). Ale jo je to tvůj soukromý projekt...



Naposledy upraveno: 16.8.2008 13.55

# 16.8.2008 13.44
 
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ja vím Gizi ale hodně lidí už odešlo že se to furt zvedá já už tež nemůžu osílat tolik....
# 16.8.2008 13.45
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
Gizmo
autor hry
SZ
Mak: asi neumíš číst. Nikdy se nová verze nedělala, vždycky se jen předělávala stará..jestli to nechápeš, tak máš asi určitý problém s intelektem.

Ano, říkám "No a?". O VIP nepřijdeš, přispěl jsi na určitou verzi a tam ti zůstane.

Rafi: to samé. VIP vám zůstanou v té verzi, na kterou jste přispěli - poběží současně.
# 16.8.2008 13.46
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Jinak psal si, že 300 je poplatek měsíční i u 2D MMO

Ale ty většinou jsou dost propracované když už a mají aktivní a inteligentní GM a pracuje se na jedné verzi nějakou tu chvilku. Za dobré služby jsem ochotnej tohle dát, ale za současnej chmat 300 kč měsíčně ( kdyby to bylo ( říkám kdyby)) ne.

Gizmo:Mak: asi neumíš číst. Nikdy se nová verze nedělala, vždycky se jen předělávala stará..jestli to nechápeš, tak máš asi určitý problém s intelektem.


Ježiši byl to "Test Nové Verze" + Verze 1.5 takže to je nová verze ( jestli tam to byla verze X a ten test 1.5 tak to je nová verze...) prostě je to název



Naposledy upraveno: 16.8.2008 13.56

# 16.8.2008 13.48
 
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Aha ok to je dobré :P
# 16.8.2008 13.50
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
Gizmo
autor hry
SZ
Mak: Dobře, pro debila: Nová verze byl název, ale hra byla stejná, maximálně se lišila pár novinkama, chápeš?

Nikdy se nezačalo komplet od 0 dělat úplně všechno a navíc jinak. To je až teď a to navíc s dalším programátorem.

Jestli tohle nechápeš, tak počkej, až ti bude aspoň 11.

BTW nikdo neříká 300 Kč měsíčně, byl to příklad. A tyto hry mají aktivní GM, protože tam nejsou dementi jako tady, kterých se chci akorát tak zbavit.
# 16.8.2008 13.52
 
rafi
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Gizi ja vim ze to sem nepatri ale jak si psal ze to je podvod td kvuli toho vip tak sem poslal novou je ta chmatakov.cz/vip dik



Naposledy upraveno: 16.8.2008 13.58

# 16.8.2008 13.53
B i Obrázek Obrázek
Velikost: velmi malá | malá | normální | větší | velká

Barva: černá | modrá | červená | zelená | šedá

:-) :-D :-( :'( :-| ;-) :-[ lol :-! 3-( :-P 8-) :-O :evil: :twisted: :idea: xD
MAK_obnova2
uživatel
SZ

Gizmo:Mak: Dobře, pro debila: Nová verze byl název, ale hra byla stejná, maximálně se lišila pár novinkama, chápeš?


Název přesně, já to použil jako název ( v příkladu jsem dal Test nové verze, protože se to tak jmenovalo), tak bejt tebou se zamyslím kdo tu je debil.
# 16.8.2008 13.55
 
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
Gizmo to teda nedostanem vip do nove verze ani kdyz si ho nove zaplatime?
# 16.8.2008 13.57
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » VIP-Nová verzia [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.