Chmatákov online


Fórum – VIP–Balíčky

Fórum » Archiv » VIP-Balíčky [zamknuto]

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo mi zaviesť niečo ako VIP balíčky-Napríklad
Balíček A-VIP-300Kč
Balíček B-VIP,Skin-600Kč
Balíček C-VIP,Skin,Ostrov-2000Kč
Balíček D-VIP,Skin,Ostrov,Predmet-2600Kč
Balíček E-Skin-300Kč
Balíček F-Predmet-600Kč
Balíček G-Ostrov-1400Kč
Alebo aj nejaké iné výhody do hry napríklad:
Balíček H-Malá brokovnica,500 nábojov-200Kč
Balíček I-Zbýjačka,Helma-200Kč
A pod...

Tie ceny sú len orientačné...
Ale potom by sa VIP nedostávalo ako dar za príspevok ale VIP by sa kupovalo



Naposledy upraveno: 12.8.2008 11.31

# 12.8.2008 11.27

Stránky: 1 2

mark6295
uživatel
SZ Mail Web
Ale choboti ne jo? třeba 1 kostšnej 30 VIP CHK to by šlo. A čepice taky.
# 17.8.2008 21.41
 
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Gizi ty to nemusis zdanit, stačí to udělat jako "dárovské" přispění na Chmatákov jako dyby to byl nejaky projek !
# 19.8.2008 18.24
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Já Osobně bych spíš aby se slo už (s Prominutim Kurva) Lognot i bez vip Chápu to že ten server je přeba na sloty ... stojíto peníze ale kolik vip a skinu atd už gizmo prodal? ostrovu a pod ? no jejej proste dá se říct že se stim chce živit nebo co ... proste ocem je to že nikdo chce začít např hrat chmat zalozi ucet pohoda par hodinek naogne pokeca natrení o cc+10%tezby dejmetomu ma 20 ˇ% vypne chmat de spát ráno se probudi je tak si du udelat zase nakou tezbu (SERVER JE PLNY. Opakujte prihlasení pozdeji) POZDEJI???? v kolik ? ve 2 ve 3 ráno??? to mne fakt na chmatu nejvic stve (Nemáš VIP = NEZAHRAJES SI) možná když budes chtit tak do tech 2-3 ráno musis vydrzet hold no.
# 23.8.2008 8.46
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Cortex klídek. Až bude noá verze bude mnohem víc neVIP míst a všeho.3-(
# 23.8.2008 9.14
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
no to budu rád kerny protože todle je fakt hrozný je to tak
# 23.8.2008 9.22
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Bavíc bude půlročně placený VIP takže na chod serveru bude peněz dost a na navý věci taky:)
# 23.8.2008 9.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Gizmo
autor hry
SZ
Cortex atd: Vy si pořád neuvědomujete ten hlavní fakt, že spousta lidí hraje zadarmo a stěžujou si jen ti, kteří se tam pak už nedostanou. Takže jsi očividně nepochopil to základní - totiž že aby bylo pro některé neVIP plno, musí tam být dost neVIP, co hrajou!
Chápeš?
Obecně pochybuju o tvojí inteligenci: že jsem prodal hodně VIP a skinů? Jasně, to je pravda. A víš co jsem tim zaplatil? Server. Což ti asi nedochází, že za server a připojení se platí paušální měsíční částky, takže ikdybych každý měsíc nechal 20 VIP, tak to nestačí.
Demence..
# 23.8.2008 10.22
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Škoda slov Gizmo,proč jim to kur*a pořát vysvětluješ ?? Vyser se kur*a na to 8-) Nemá to cenu ;-):D
# 23.8.2008 11.16
 
Neo__Cortex
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ
Ale cenu to má jak sem psal ! vím že to není vubec levný ... tak by se mněly udělat že by se ty lidi SPON když už nejak stříali...
# 23.8.2008 14.00
Obrázek
BráááCHOvééé
Obrázek
dj.chmattákov
uživatel
SZ ICQ
ne
# 26.8.2008 13.31
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » VIP-Balíčky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.