Chmatákov online


Fórum – Vodní chobotník a jeho přemnožení

Fórum » Archiv » Vodní chobotník a jeho přemnožení

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Zdravím...
Mám podezření, že nám někdo ve hře buguje a to Vodního chobota ještě včera ho nikdo nemněl krom jednoho člověka. A dnes už ho ma lídi a prodává se ve velkem a to zvlášt kozzel remda. Chtěl jsem se zeptat Giziho kolik jich bylo ve hře? A pokud možno aby to projel a zkontroloval to.
Pokud se pletu omlouvam se všem.
# 10.8.2008 13.15
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Nj ve hře je čím dál tim víc vzácnejch/VIP věcí :-| někdy se mi to taky zdá podezřelí
# 10.8.2008 13.31
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Tjn, já už se i pak ještě jak jsem hrál bál něco koupit, aby mě pak nedali ban.
# 10.8.2008 14.27
Simulátory všech kategorií.

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Hm. Další typ BUGování?:-| Kdo má na srdci blaho chmatu a vyvalí široké veřejnosti tajemství Vodních Chobotníků?xD
# 10.8.2008 19.27
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
no kozzel řemda ten je jak vetnamci ten má všechnoa všechno sežene a všdechno prodá na něj bi měli poslat nějakí lidi co dělá
# 17.8.2008 16.46
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není

Fórum » Archiv » Vodní chobotník a jeho přemnožení

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.