Chmatákov online


Fórum – Contiions

Fórum » Archiv » Contiions

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Zdravím všechny....

Dnešním dnem byl založen klan neboli organizace s názvem Contiions (Contiions=v angličtině soutěž) od názvu jse bude odvíjet naše činosti, takže budeme něco jako Chmazka jen jiný název, budeme dělat a provozovat všelijaké soutěže a vy budete za ně odměněni a to nemalou částkou. Zatím nemáme systémove zprávy ani skin a nečekám že něco pod. dostaneme, ale to uvidíme v budoucnu. Jinak je právě náběr nových členů tak to můžete zkoušet, záleži mi jen na dvou věcech a to na ochotě a slušnosti a abyste byly ochotni do toho věnovat nějakej ten čas.

Členové:
Frankenstein=Zakladatel,Spávce
iM[i]key=Zástupce Frankyho

Poděkováni patří Maximus/ovi, který nás podpořil ze stánky finanční. DĚKUJEME.

Poté ještě máme ochránce a to klan Pimps, pokud by mněl kdokoliv problem vyhledejte nějakého z členu Pimps a dejte mu vědet.+Jako další se ochotně ozval Fobos121 a rád jsem ho sem zařadil.



Naposledy upraveno: 8.8.2008 11.30

# 8.8.2008 0.31
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2

Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
nick: glifber

stari: okolo 185

prusery no par uz jich mam jen parkrat na foru ale jako jinaci ne ale na foru je kazdy xD
kili: 444 skilovani obratnost

karma: blue

hra: hraju uz asi pres 2 roky neco malo

proc k vam chci: vavi me delat souteze apod.

zajmy: PC chmatakov,rowbelik

dekuji za pochopeni glifber
# 8.8.2008 0.41
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
chtelo by to napsat i nejaky skili ale prosimte toto smaz nebo uprav a dej to normal jako zaloz new topik tadyk toto je aby jse lide vyjadrily a ne na prihlasky a dej to do slozky diskuze o chmatakove.
# 8.8.2008 0.43
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



.!...Aspire...!.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Já už jsem senior Chmatu
SZ ICQ Jabber Skype Web
To vám jako nestačí jedna organizace na soutěže?
Nechci být teď hnusný , ale jestli si myslíš , že když založíš klan na soutěže tak , že budeš "cool" tak to se pleteš , protože na to nemusíš mít par chk na darky pro ně , ale musíš mít trpělivost což jsem u tebe zatim nikdy neviděl , ale to je jedno já teda nejsem moc rád , že je takový klan , ale je to na vás no....


Radši bych dal už to (Ch)rocks
# 8.8.2008 9.16
"Si myslíš že si mistr světa amoleta a si jen malý děcko co neví vůbec" - Říká Mák :D :D :D :D :D :D To je ten pravej.
Obrázek
Naruto RPG!
Můj zcela nový komiks!
http://forum.chmatakov.cz/tema/9864-super-tabor
Obrázek
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
pokud jsi myslis ze ja nemam trpelivost opravdu jsi to jen myslis a pletes se ale dobre uvidime...
# 8.8.2008 9.43
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
.!...Aspire...!.: Ber to tak, že do Chmazky se jen tak nikdo nedostane a když chce někdo dělat soutěže, tak může k Frankensteinovi sice taky neveme každého kdo podá přihlášku, ale ti co byly vpohodě, ale nedostali se do Chmazky třeba jen kvůli tomu, že je dost členů tak mají šanci se přidat do tohoto klanu/organizace.

Jinak když někdo založil kilerský klan taky nebyl jen jeden, ale bylo jich xxx. ;)


A když je tobaví a rádi dělaj soutěže, tak proč by takový klan nemohl někdo založit?



Naposledy upraveno: 8.8.2008 9.50

# 8.8.2008 9.50
Simulátory všech kategorií.

Adamradvak
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju
SZ Mail ICQ Web

.!...Aspire...!.:To vám jako nestačí jedna organizace na soutěže?
Nechci být teď hnusný , ale jestli si myslíš , že když založíš klan na soutěže tak , že budeš "cool" tak to se pleteš , protože na to nemusíš mít par chk na darky pro ně , ale musíš mít trpělivost což jsem u tebe zatim nikdy neviděl , ale to je jedno já teda nejsem moc rád , že je takový klan , ale je to na vás no....


Radši bych dal už to (Ch)rocks

Jmenujeme se CH ro(c)ks :-)
# 8.8.2008 9.50
Jsem jen na fórum,spolupracuji s Aspirínem na Super táboru...
Nikomu nedovoluju obnovit CH ro(c)ks !
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Já sice člen PimpS nejsem, ale ochranku bych Vám mohl dělat taky lol
# 8.8.2008 10.34
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype

Fabos121

Já sice člen PimpS nejsem, ale ochranku bych Vám mohl dělat taky

Jestli jsi proti Cortexovi, tak se přidej k PimpS ;-)
# 8.8.2008 10.36
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
To ne, já zůstanu Sám bez klanu a pomůžu kámošům, když budou potřebovat ale to není k tématu... lol KDyby ste chtěli s něčím pomoct, kdyžtak napiště lol
# 8.8.2008 10.39
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

Fabos121:Já sice člen PimpS nejsem, ale ochranku bych Vám mohl dělat taky lol


Rad tvou nabidku prijmu mohu te tam i dopsat soz hned udelam a jinak Dik za tvou nabidku...
# 8.8.2008 11.28
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Řekněte Mikymu, ať vám udělá samostatnou sekci Contiions tady mezi klany a organizace,protože myslí, že ty přihlášky v Diskuzi o hcmatákově se nehodí.. A Miky je šikovný chlapeček, takže vám to možná udělá :-D
# 8.8.2008 11.43
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Děkuji, rád Vám budu pomáhat :)
# 8.8.2008 12.21
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
Me se tenhle napad libi a proto sem je sponzoroval :)
# 8.8.2008 16.55
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
LaMS se ti taky určitě líbí?xD
# 8.8.2008 17.29
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jsem jedině rád,když založí někdo konkurenci.Ale Coca Colla,jestli mělo bejt tohle,čeho jsem se měl bát,tak to fakt ne :P.

Aspon někdo nahradí na chvíli Chmazku a my nebudeme muset bejt tak aktivní.:-)

Co se týče přihlášek do Diskuze o Chmatákově,to fakt ne,u tohodle si udělejte vlastní web,na našem se taky pracuje.

Za každou přihlášku bude 50%.

Jinak,nemáš chybičku v názvu ? Slovo Contiions mi nechce najít ani jeden překladač.
# 8.8.2008 17.38
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Contiions

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.