Chmatákov online


Fórum – Co myslíte?

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Co myslíte?

Jango
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jango
SZ Web
Už dávno jsem si chtěl zaplatit VIP,ale hraju jenom ten novější beta test kde VIP není,takže v klientovi na hraní nic nemám,a nevím jestli mam počkat až vyjde normal verze tohoto testu,nebo VIP si zaplatit tet.. co myslíte?
# 17.10.2007 17.41
BAF!
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
VIP na testu jde..ja ho mám a spousta lidí taky...lol
# 17.10.2007 17.42
Obrázek
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Ale test není od toho aby se hrál ale testoval... od toho slovo TEST.A taky myslím že ten test by měl být jen pro skupinu určitýchh lidí protože ten Test to ostatní lidi zneužívají.
# 17.10.2007 17.49
Obrázek

## under development ##
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
ZuBR: Nějak tak bych to taky řekl "Nepovolaným vstup zakázan!" prostě by se měla vybrat skupina lidí,který by ten TEST testovali...
# 17.10.2007 18.08
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ano, VIP jde, pač hráči jsou více méně svině. Nikdo nepřispěje, pokud nedostane VIP....

A Jelikož by nebylo z čeho platit i starou verzi, musel Gizmo sáhnout k tomuhle řešení. Jinak bych test udělal pro 20 vyvoelných lidí a byl by utrum.

Vždycyk za výkend by se potestovalo a byl by klidek...
# 17.10.2007 18.18
Obrázek
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

bigdragon:ano, VIP jde, pač hráči jsou více méně svině. Nikdo nepřispěje, pokud nedostane VIP....

A Jelikož by nebylo z čeho platit i starou verzi, musel Gizmo sáhnout k tomuhle řešení. Jinak bych test udělal pro 20 vyvoelných lidí a byl by utrum.

Vždycyk za výkend by se potestovalo a byl by klidek...



Však to by bylo v klidu test jenom o víkendu... ti killeři by v testu vůbec být neměli.. BTW. ještě dodatek: bylo by to v pohodě pokud bych do toho testu mohl :-)
# 17.10.2007 18.30
Obrázek

## under development ##
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
bigdragon: Jo hmm... Já jsem přispěl 400 Kč i když stačilo jenom 200 Kč, chci za to VIP a jsem svině... Ja bych to spíš nazval že jsem rozumnej..normální... Dovedeš si představit někoho kdo nevydělává, zaplatí jen tak třeba 500 Kč a nic za to nechce??!! Jo jasně.. jenom si ten soukromej test udělejte... I když vůbec nechápu co tím získáte.. nechápu důvod... Vždyť bugy se ohlašujou a docela dost.. Koukněte třeba na Palandu... Nechápu vás...
Zubr: .....Jen pro zajímavost, proč by si chtěl mít přístup k tomu testu???
# 18.10.2007 7.08
Obrázek
XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype
theBazina: Protože ho chce testovat,nezabijí bezdůvodně jak některý,co ten TEST zneužívají.ZuBRovi se dá věřit...;-)
# 18.10.2007 7.13
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
Ja taky nezabíjim bezdůvodně... Neřikám že sem nikoho nikdy nekillnul ale bezdůvodně sem nikdy nezabíjel... Ještě mi prosim tě řekni co si představuješ pod pojmem testovat...
# 18.10.2007 8.46
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
testovani je neustale zkouseni provadeni urcite veci... treba ja ted porad testuju slimaka... je buglej... a dokud nebude v poradku tak to budu porad zkouset... vzdycky kdyz Giz neco prida soustredim se na to... a ne ze si nalovim ryby nebo vysomruju od GM choboty a ty pak prodam hloupejm novackum... a pak jdu cekat s kulometem v ruce na rub a zabiju kazdyho kdo tam vleze...
a jestli mi nekdo bude tvrdit ze testuje strelbu nebo podobny debilni kecy tak mu zaridim ban rovnou... nehodlam slovickarit s 13ti letejma detma...
# 18.10.2007 9.24
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
souhlasím s chmatem.
Palanda najde občas bug, kterej najde kdokoliv jinej. On netestuje, on jen občas o něco zakopne...
# 18.10.2007 10.02
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Já furt testuji toho ledovýho.No návnada po včerejšku,už mi nemizí.Ale,někdy když chytím toho sněžnýho tak hned zachvíli sem mrtví.To je tak docela často.Nebo chobot se někdy nezobrazí jedině po relogu a pak mě zabije.

Jinak test bych dal fakt jen pro skupinku lidí která by testovala,protože ta demense hráču je otřesná.Gizmo ráno řekne ať jde někdo střelit slimáka kvůli něčemu,tak kileři toho využijou a jdou ke slimákovi a čekají na lidi kteří tam půjdou já šel a realis1 toho využil vytáhl kulas a šil do mně.
# 18.10.2007 10.16
Informace o novém PSP Go.
Kevin
zablokován
SZ
hej to sem videl otem ze mame strelit slimaka ja nevim deje ani :-!
# 18.10.2007 11.41
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ

ZuBR:Ale test není od toho aby se hrál ale testoval... od toho slovo TEST.A taky myslím že ten test by měl být jen pro skupinu určitýchh lidí protože ten Test to ostatní lidi zneužívají.




Ne,že by toho přímo zneužívali(někdy ano),ale oni to berou jako hotovou hru,kde se jen killuje a killuje...
# 18.10.2007 13.08
 
chmat-týpek
uživatel
SZ
ja bych rad věděl jak mam přispět jestli mam na nějakou adresu (tu spravnou) poslat obalku a v tý peníze jako příspěvek a pak budu mit V.I.P. nebo ktomu mam napsat že za ty penize chci V.I.P. nebo nejdřiv napsat přes email nebo jak:-|?a ještě něco kdyš se chci na něco zeptat na foru a nenajdu na tam to tema kam to mam napsat:-( ?ja se v tom foru moc neviznam ještě před nedavnem sem se v tom neviznal vubec:-( ?
# 19.10.2007 17.23
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
hledej.. například v sekci novinky je ke stažení pdf manuál...
# 19.10.2007 17.38
Obrázek

Fórum » Archiv » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Co myslíte?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.