Chmatákov online


Fórum – obrana po okradení

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » obrana po okradení

theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
Čus.. Vim že i když to sem napíšu tak se tim nic nezmění ale co kdyby...děsně mě to deptá..:-! Takže já jsem pobuda..a mám na Chmatu dost těžkej život..:-| Vyskilloval jsem si kradení na 100% a říkal jsem si: "joo bomba!! Teď na někoho třeba jenom pětkrát kliknu a budu mít nějakou věc!!" Ale ono h**no.. mám skill 100% a abych něco ukrad, musim na tu postavu kliknout aspoň (a to nekecám) padesátkrát... ok to bych jestě snesl.. to že mám permanentně red karmu bych taky snesl (i když kradení mi přijde jako menší hřích než killovani a při kradení se karma kazí daleko víc)...ale to že se po tom co někoho okradu dá použít obrana, to už mi připadá jako diskrimanace pobudů...:evil: :-! Vim že se tu za mě nikdo nepostaví protože za pobudu nikdo nehraje ale aspoň mám dobrej pocit že sem to zkusil...3-(
# 17.10.2007 15.40
Obrázek
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Je pravda,že pro pobudy je tu nejméně výhod...
# 17.10.2007 15.45
 
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Chtělo by to pro pobudy víc výhod, a taky více věcí, jak získat karmu.... teď nejsem ani 5 min naživu, jen proto, že mám červenou karmu.... skoušel jsem si kradení. Od toho pobuda je, aby lidi obíral.... za pobudu se dá hrát stylem kopat rudu, a skoušet si neviné věci. Je to moc přísné, trest za kradení hnedka červená karma. A karma se nabírá strašně těžko.... 15x musím zabít někoho red, abych měl zas normal karmu.. je to nespravedlné.
# 17.10.2007 16.05
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Leda krást tam, kde obrana není.
# 17.10.2007 16.05
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
theBazina
uživatel
Obrázek
Ve hře: f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D.
SZ ICQ
Smacker: 15x?? omg tak to jsem asi našel bug...psal jsem to Gizmovi ale nodpověděl... Skilloval jsem si kradení a když jsem mel 100% tak jsem relognul a byl sem prohnilý (to je samozřejmě v pořádku)... tak jsem začal killovat červený karmy.. zabil jsem jich asi 10 ale moje karma byla furt prohnilá i když jsem relognul... To už mi prišlo podezřelý... tak jsem lognul jeden svůj účet kterej je taky red a začal jsem ho killovat.. killnul jsem ho víc než 300krát, relognul jsem a jsem furt prohnilý... Nejsem ani třeba hrozný, nebo ohavný... JSEM FURT PROHNILÝ I KDYŽ SEM SEJMUL 300 ČERVENÝCH!!!!

DJ Miky: jj to mě taky napadlo jenomže za 1. jsou tam PKčka který mě hned killnou, za 2. to už tam rovnou můžu killovat a mám to jistější že něco ukořistim než když kradu... a za 3. tam nikdo nechodí...

Big Daddy: Mno to jsem nečekal... dík za podporu..:-)
# 17.10.2007 16.21
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » obrana po okradení

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.