Chmatákov online


Fórum – Seklé ůčty

Fórum » Archiv » Seklé ůčty [zamknuto]

Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Prosím některého ze Správců,aby mi odblokoval ůčty xhalucinatorx a ZOPei !! Psal jsem sice do odblokovacího pole,ale pořát nic a už je to 4 dny !! Vim že máte dost práce a jiný věci,taky nespěchám a jen jsem to chtěl připomenout..Tak prosím odblokujte mi je..Děkuju předem moc...Čaf

EDIT: Prosím Gizma, až bude volné VIP,tak že si jedno na 150% zabírám.Hned ho zaplatim.Hned druhý den.Děkuji Zopei
# 23.7.2008 23.23
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
neodblokovaval bych te byl jsi urco AFK...
# 23.7.2008 23.37
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL...Co to plácáš ?? A co je vůbec tobě do toho ?? Jestly bude správce zajímat jak se to stalo,tak jím to rád řeknu,ale ty se do toho nes*r !!
# 23.7.2008 23.40
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
tak se ukaz ne jak se to stalo nebo neco tajis ? jeste abys nedostal trest navic co ?
# 23.7.2008 23.45
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
ROFL..Když já se ti tak směju xD Ty jsi tak zajimaví,už jen tím jaký jsi hlupák :-) Já nemusím řikat důvod proč se to stalo.Víš já to vlastně ani nevím..Přehazuji věci z ůčtu xHALucinaTORx na ZOPei a koplo mě to za ZOPeie i za xHALucinaTORx == Snažim log,ale nejde !! To je ten důvod,chtěl si ho slyšet ?? Blbečku,že já se stim vůbec kvůli tobě vypisuji !! LOL :evil::evil:
# 23.7.2008 23.49
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Hele mami mluvtak z nekym jinym jo jinak ty nemas debilitu ale bouzel DISDEBILITU jak rikam ja ale tu jde videt jak na to zpechas ze na to upozornujes myslis jsi ze ten spravc eje fakt debil a jest ek tomu sleúpej ze to tam neuvidi...?
# 24.7.2008 0.10
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL..Radši už drž hubu !! Já jsem slušně poprosil a,když správce nebude chtít,tak nemusí odpovídat !! A tobě je do toho HOV*O,tak už sem nic nepiš a koukej založit nějakej nesmyslnej topic,jak máš ve zvyku !! Jinak už se k tobě a k tvým debilník připomínkám nebudu vyjadřovat !! The_End 8-)
# 24.7.2008 0.14
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
ja ji drzet nemusim mne nepada ale tobe asi jo myslim ze ji mas skoro na zemi uz sparv si ji...
jinak to od tebe bude mile ze se nebudes vyjadrovat k mim prej "debilnim" pripominkam ale ja se rad zasmeju tudiz nejakej pridam do sbirky a jeste nevim o otrm ze bych zalozil nesmyslnej topik max. dneska s  Gizmo Projeck a to jen pro pobaveni (ale videl jsi sam asi pokud mas oci a umis cist) a taky Nemluf se nechal nachytat a nejenom on...
# 24.7.2008 0.20
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Fórum » Archiv » Seklé ůčty [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.