Chmatákov online


Fórum – skili

Fórum » Archiv » skili

remda1
uživatel
Ve hře: remda1
SZ
mužu se zeptat museji s edělat ti skili tak dlouho nedje to zrychlit a nebo co kdybis gizi udělal to jako ve vsech hrach že uvidíme skušenosti třeba abychom to videli jelibo jak jako vsechno ostatni ale jenom abisme videli skusenosti ja pak nevim a nebavi mne cucet do vodya skilit pls iudelej to
# 23.7.2008 17.13
 
  • chcete to taky
  • jj2 hlasy, 9 %9 %
  • nn21 hlasů, 91 %91 %
  • Celkem 23 odpovědí

Stránky: 1 2

pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
to zaleží hlavne na náhodě täto neudělá jednou cekas 5 minut jindi 30 minut pls o lock tema vireseno
# 23.7.2008 17.35
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
Je to kničemu 3-(
# 23.7.2008 17.41
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Vůbec..To tak nikdy nesmí být,že hráč uvidí skily jiných hráčů jestly to myslíš takhle..To by bylo pěkně na hov*o !! Ztratilo by to podstatu duelů si myslim..A skily se zvyšujou akorát..Možná bych je ještě trošičku spomalil !!
# 23.7.2008 17.46
 
remda1
uživatel
Ve hře: remda1
SZ
lol zopei ti s to špatne pochopil v runescape mas třeba skili no a skusenosti tady bis mnel 11ribareni a kouknul bises koli di chibi skusenosti no a jednou kdys kliknes do vody ti da skousensti 1 a ty na 12 uroven ribareni potrebujes treba 100skusenosti trak to uvidis kolik potrebujes este kliknout do vody vys
# 23.7.2008 17.55
 
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Jenže ono je to o náhodě kdy ti to přibyde. Žádné "zkušenosti" tam nejsou, tudíž nemohou být ani vidět.;-)
# 23.7.2008 17.57

remda1
uživatel
Ve hře: remda1
SZ
ja vim hani ale bylo bi to lepsi vis aspon bisto videla ne koukat do vody a cekat nes ti to nabide omg
# 23.7.2008 17.58
 
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
no to sice jo ale je to technicky težké
# 23.7.2008 18.45
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
mam napad co treba udelat:rybareni10,5%/100
o minutu pozdeji(cela stravena rybarenim): rybareni10,9%/100
# 24.7.2008 7.42
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Všechny skilly jdou nahoru hodně rychle, tak nevím co bys chtěl víc..
# 24.7.2008 7.54
 
remda1
uživatel
Ve hře: remda1
SZ
jurameres lol tychle skilim ribareni 4dny protoze mne nebavi celejd en cumnet do vody lol ty si demnt fak neobracej se tu kretene malej
# 24.7.2008 8.55
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype

remda1

jurameres lol tychle skilim ribareni 4dny protoze mne nebavi celejd en cumnet do vody lol ty si demnt fak neobracej se tu kretene malej

Ty asi nebudeš moc chytrý člověk, že? :-| Gizmo to tak nastavil aby rybaření šlo pomalu, protože tam ty ryby na jednotlivých políčkách nedocházejí jako u těžby a dřevorubectví.. Proto mají lidi možnost skillovat rybaření AFK a proto to Giz nastavil aby to šlo pomalu..:idea: A to, že skilluješ rybaření 4 dny a ještě ho nemáš 100%, tak to je tvoje mínus, že to neumíš..3-( A uklidni se, protože ti ještě není tolik roků aby si tady pyskoval, když ani neumíš napsat můj "jednoduchý" nick!3-(
# 24.7.2008 9.00
 
remda1
uživatel
Ve hře: remda1
SZ
ty buzik juramraz ty lezes jenom gizimu ale ja nebudu skilit celej den a kokat di vody zaprvi nejdem manika jak ty ze bis tam byl celej den ty lamo dame duel uvidime kolik mame roku ve hře maš meno jak pacient a mluviš namne lol lamo ty se uklidni prostě chtěl bych abi byli vidět skušenosti omg
# 24.7.2008 9.04
 
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype

remda1

ty buzik juramraz ty lezes jenom gizimu ale ja nebudu skilit celej den a kokat di vody zaprvi nejdem manika jak ty ze bis tam byl celej den ty lamo dame duel uvidime kolik mame roku ve hře maš meno jak pacient a mluviš namne lol lamo ty se uklidni prostě chtěl bych abi byli vidět skušenosti omg

Když nechceš skillit celý den, tak proč si stěžuješ? A to co mám napsané Účet ve hře: !_$€N†€NC€Đ_! - není můj učet, protože takové znaky nejsou povolené, takže klid.. A jestli nejsi závislák, tak o tom pochybuju, protože tě na CH vidím pokaždé, když tam jsem.. A jestli chceš duel, tak klidně, ale jako řemeslník, proti mě nemáš moc šance, když jsem bojovník ;-) A btw. nemám zapotřebí se tady s tebou hádat, protože mám na CH kotel super kámošů..

PS: a příště piš ty příspěvky česky!
# 24.7.2008 9.12
 
Hanny
uživatel
Obrázek
Ve hře: Hanny
SZ ICQ
Heh remda1 a co by sis jako představoval? že jednou klikneš do vody a máš 100? Dyť to leze rychle.
# 24.7.2008 9.46

pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
ja nevim co mate za problem remda1 ty se tady neser si tady jenom par dni tak drz hubu nebo budes mit waring za vulgaritu
ps: sorry za pravopis jsem dyzlektitk
# 24.7.2008 12.27
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » skili

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.