Chmatákov online


Fórum – CHBI kontra CHMAKUZA

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » CHBI kontra CHMAKUZA

chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
a proc by v PK meste nemeli mit vlastni "polici" kazda mince by mela mit 2 strany... podobne pravomoce jako CHBI jen s opacnym pohledem na vec... alespon by bylo ve hre rusno... otevrena valka? krehke primeri? co vy na to ?
# 12.10.2007 14.16
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

  • Chcete aby melo PK mesto svou policii ?
  • ANO19 hlasů, 61 %61 %
  • NE12 hlasů, 39 %39 %
  • je mi to jedno0 hlasů, 0 %0 %
  • Celkem 31 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4 5

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
CHBI má mať "pod kontrolou" celý Chmatákov, až na to že v PK to neni až také strážené a je tam toho dovoleného viac avšak rekill je zakázaný VŠADE!
# 12.10.2007 17.58
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
mno CHBI by se mela starat hlavne o "modre" mesto a blizke okoli... "pod kontrolou" cely chmat by mela mit pouze CHUJ jenz bude zastupovat GM aby nemuseli litat kvuli kdejaky kravine... pac jich neni zrovna moc... ja giz a kiky procemz kiky se stara o web a giz ten se do hry poradne ani nedostane... a pokud ma hra za neco stat tak ja budu mit taky spoustu prace nato abych resil kdo co komu vzal kdo zneuzuil jakej bug a kdo komu dava rekill... a dalsi GM se jen tak pribirat nebudou protoze nevim kdo by je delal... nikomu z hracu bych to JA osobne nedal a budu delat co budu moct aby ani nedostal...

takze muj napad je takovy ze o "modre" mesto a okoli se bude starat CHBI a o "pk" mesto zase jina organizace (jedno jestli CHMAKUZA, CHMATETA ci neco jinyho). oboje budou dohlizet na OBECNA pravidla chmatakova (viz treba ty rekilly) + na ta organizaci stanovena...
# 12.10.2007 18.09
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Pepis
uživatel
SZ ICQ

chmatmaster:to Pepis: 1. nevim co to ma s tematem spolecnyho... 2. jeste ze me za rekilly nikdo nepotresta... lol



S tematem to ma hodně společneho:
1,Chceš abychom měli nepřitele aby bylo vzrušo, otevřena válka atd.
Pro to nemusíme dělat nějakou novu chmakuzu ale stači když se pobijem s tvoji organizaci a je to to samé a ty budeš mít co chceš: otevřena válka,vzrušo atd :twisted: + budeš mít ještě problemy lol
prostě když chceš aby CHBI měla nepřitele proč nahaniš pro to ostatní! vypověz váku sám!

Chceš aby se CHBi bila z jinou organizaci - :evil: - na tohle nemáme čas ;-)

Timhle vtipkem sem chtěl říct že je to blbost ;-) (ale je tady pár lidí kteři všechny mé vtipky berou važně)

Prostě nápad se mi vůbec nelibí ;-) - souhlasim se Samem
# 12.10.2007 18.59
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Dobře, čistě teoreticky, řekněme, že hlavní myšlenka není špatná...

Jaké pravomoce by sis pro chmakuzu (nazývejme jí tak pracovním jménem) představoval.
Jaké lidi by sis na o představova? Pokud to dáš samotným PKčkám, ty se nebudou bát své pravomoce použít. Předem říkám, že pokud by to nebyli slušní lidi ( i killer se dá hrát slušně),, tak JÁ jim z muničáku CHUJ nevydám ani rachejtli natož nějakej těžší kalibr...
# 12.10.2007 19.52
Obrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Mě se líbi ta myšlenka - pořadek v pk městě - přide typek z kulasem a všechny červene karmy vystřili - na to my nemame čas starame se většinou o ty modre


Ale že bychom byli nepřiteli to ne :evil: -měli bychom si spiše pomahat ;-)
# 12.10.2007 20.06
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
pravomoce jako CHBI... lidi by se museli skusit... za poruseni pravidel a kazne samozrejme vyhazov tvrde tresty aby si nekdo nemyslel ze je to legitimace na killeni... proste by dodrzovaly pravidla chmatakova + zminena vlastni pravidla.. a jakozto druha strana mince by chranili cervene hrace pred modryma... (ne ze zabije kazdyho kdo bude modrej.. ale pokud se objevi v PK meste modri utocnici zasahnou jako CHBI proti cervenym) a co se tyce politiky mezi CHBI a CHMAKUZOU tak bych si to predstavoval neco jko studena valka... zadny masakrovani ale spis delani naschvalu a snazeni se druhe strane zneprijemnovat zivot :)
# 12.10.2007 20.40
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

{Supreme}
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Supreme}
SZ
Mastere ty ses ale V******j :D ale je to good
# 12.10.2007 22.39
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
chmatmaster: Základní myšlenka špatná není, ale lidí, kterým se dá alespoň TROCHU věřit, je velice omezené množství. Co jenom letmo prohlížím CH.B.I. fórum, vidím všude zamítnuté přihlášky – a ne bezdůvodně. Jestli dokážeš najít dostatek (relativně) důvěryhodných lidí nezneužívajících své pravomoci a nepracujících v jiné bezpečnostní složce, tak ti i zatleskám.
# 13.10.2007 0.09
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Btw pravomoce jako CH.B.I.? máme jen imunitu vůči obraně a ta ti v PK bude na...
# 13.10.2007 8.33
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Rocku: nebere se co máte, ale co budete mít...
# 13.10.2007 8.39
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
bigdragon: aha, pak už to jej iná řeč ;-)
# 13.10.2007 8.40
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
No já bych navrhoval do chmakuzy / třeba i na jejího šéfa hráče jménem m!key ... znám se sním už dlouho ,je to pohodový týpek který většinu času pobytu ve hře tráví v PK.Poku ho někdo ''nasere'' nebo napadne tak ho zabije ,ale nezabíjí bezdůvodně a taky nerekilluje.Já bych se za něj přimluvil ;-)
# 13.10.2007 11.25
Obrázek

## under development ##
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
josi: vis ja jsem typ cloveka jenz problemy resi... a proto i tento problem jsem vyresil - dal sem to za ukol Bigdragonovi lol problem je v tom jak sem uz vcera bigovi vysvetloval ze ja pokud neco delam souvisejici s chmatem tak spis pripravuju a resim nove koncepty s Gizem... kdyz uz sem ve hre tak spis jen zablbnout.. navic vsichni vime jak to je kdyz hraci vedi ze ste GM (dej dej dej...) tudiz proste odhad nemam... vetsinou usuzuji dle schopnosti se vyjadrovat tady na foru... kdezto big je ve hre casto a lidi zna.. navic v nej mam duveru (to ze do sebe vecne sileme je sranda samozrejme;-) ) proto mi je doudfam sezene on

zubr: pisni to na ICQ bigovi a proberte to s nim...
# 13.10.2007 11.40
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

chmatmaster:josi: vis ja jsem typ cloveka jenz problemy resi... a proto i tento problem jsem vyresil - dal sem to za ukol Bigdragonovi lol problem je v tom jak sem uz vcera bigovi vysvetloval ze ja pokud neco delam souvisejici s chmatem tak spis pripravuju a resim nove koncepty s Gizem... kdyz uz sem ve hre tak spis jen zablbnout.. navic vsichni vime jak to je kdyz hraci vedi ze ste GM (dej dej dej...) tudiz proste odhad nemam... vetsinou usuzuji dle schopnosti se vyjadrovat tady na foru... kdezto big je ve hre casto a lidi zna.. navic v nej mam duveru (to ze do sebe vecne sileme je sranda samozrejme;-) ) proto mi je doudfam sezene on

zubr: pisni to na ICQ bigovi a proberte to s nim...



JJ, už jsme to sním probírali... nic proti tomu neměl tak jsem si řekl že to ještě pro úplnost napíšu sem.
# 13.10.2007 11.44
Obrázek

## under development ##
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
NJ, na tenhle návrh jsem kývnul jen v případě extrémní propracovanosti...

Důvody proč jsem na to kývnul proti nevoli některých CHBI na požádánín apíšu
# 13.10.2007 12.22
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » CHBI kontra CHMAKUZA

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.