Chmatákov online


Fórum – Minimalizace

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Minimalizace

S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Tak mně napadlo co takhle udělat to,aby se dal Chmatákov minimalizovat?někdy bych to docela uvítal.No jestli to už tu někdy bylo tak to se omlouvám,ale ve hře to není zavedeno tak to tu asi ještě nebylo nwm no.Tak a teď komentíky pls.
# 12.10.2007 9.21
Informace o novém PSP Go.
Milanekk
zablokován
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
Dobrej napad už mě štve furt presouvat Chamtakov na stranu minimalizace by byla super a taky bych chtel vedet proč nejde chmatakov pres celoui obrazovku to je taky dobra vec
# 12.10.2007 9.29
Obrázek
S0uX
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..
SZ Mail
Mikanekk:No přes tu celou obrazovku dát Chmatákov kdysi šlo pak se to zrušilo.I F2 (pro dostání se na přihlašovací údaje)F2 se zrušilo,protože hodně lidí bez vipu tak naváděli newbiky,aby na to klikli a oni klikly a odloglo je to,ale poč se zrušil Chmatákov na celou obrazovku to nwm:(
# 12.10.2007 9.36
Informace o novém PSP Go.
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Minimalizace- proč ne, klidně

F2 (restart klienta)- to jsem taky nepobral, nováček si musí přečíst nějaké FAQ, když to neudělá, jeho blbost...

fullscreen- stejně je to k ničemu, chmat má rozlišení 640x480, pokud se nepletu, takže ve FS je to hnus...
# 12.10.2007 11.08
Obrázek
Milanekk
zablokován
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web
jasny chmat jde dat pres celou obrazovku změnenim rozlišení ve winu ale jeto Hnus..
# 12.10.2007 13.09
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Milanekk: Ono to šlo dřív i klasickým alt+enter
# 12.10.2007 13.12
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

Milanekk:jasny chmat jde dat pres celou obrazovku změnenim rozlišení ve winu ale jeto Hnus..


Vypadá to úplně stejně, jako kdybys to dal klávesovou zkratkou. Jak byl dříve fullscreen, tak se taky změnilo rozlišení.

big: CH je 800×600.

F2 pro restart tam nebylo schválně, to je spolu s tím fullscreenem atd. běžná vlastnost MMF aplikací (tedy i CH). Gizmo asi tato menu a zkratky zakázal, proto to nejde.
# 12.10.2007 14.01
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
jo, já vím, že F2 tam nebylo schválně...

Jen jsem někde slyšel, že to s těma noobama byl důvod, proč to zakázal..
# 12.10.2007 14.35
Obrázek

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Minimalizace

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.