Chmatákov online


Fórum – Fórum X Hra

Fórum » Archiv » Fórum X Hra [zamknuto]

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Aneb, jak naučit hráče, aby s chovali na fóru slušně...


1) Navrhuji všem vynulovat waring a začít hezky znova
2) 100% waring= ban na FÓRUM + ban VE HŘE

100% poprvé- týden ban, snížení waringu na 50%
100% podruhé- ban na měsíc, snížení waringu na 75%
100% potřetí- ban na 2 měsíce, snížení waringu na 90%
100% počtvrté- ban na 4 měsíce, snížení waringu na 95%
100% popáré. permanentní ban na furt...

It's so simple xD
# 11.10.2007 12.18
Obrázek

Stránky: 1 2

m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
No je to sice docela přísné,ale aspň by se někteří fakt naučili chovat.Jednou by dostaly ban a pak už by nechtěli další tak by ses snad chovali slušně.
# 11.10.2007 12.23
Simulátory všech kategorií.

XmenT
moderátor
Obrázek
Ve hře: XmenT
SZ Mail Skype

bigdragon:2) 100% waring= ban na FÓRUM + ban VE HŘE


Tak s tímto nesouhlasím!Jinak se mi to líbí.;-)
# 11.10.2007 13.03
Safri: V jednoduchosti je síla.
Obrázek
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail

XmenT:

bigdragon:2) 100% waring= ban na FÓRUM + ban VE HŘE


Tak s tímto nesouhlasím!Jinak se mi to líbí.;-)



přesně tak.. když někdo dělá bordela na fórku, tak by to nemělo zasahovat do hry, jinak s tim 100% souhlasim.. i když by se to mělo spřísnit...
# 11.10.2007 13.34
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
z 2kou taky nesouhlasym:evil:
# 11.10.2007 14.21
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
S tím banem zároveň do hry… To nevím, to se bude blbě dohledávat (účty nebo IP) a podle mě to taky není moc dobrý nápad. Ale to vynulování a bany na určitou dobu se zavést může.
# 11.10.2007 14.42
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Kinyo
uživatel
SZ
Tak stim souhlasim Dragone skvely napad. to se mi liby...:-D
# 11.10.2007 15.09
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
No Právě o tom to je.
Proč tady lidi dělají bordel? Protože je to nijak nepostihne ve hře. Viz ANGEL, tady se Waringem vyloženě chlubí- po tomhle by ho to přešlo. na fóru CHBI žádá o přidání do wanted...


Ban jen na web je blbost, poviností hráče je totiž sledovat web. A co je špatného na tom, že se musí chovat slušně? Přece pokud se tak chová, tak mu na tom nemá co vadit, A pokud ví, že se tak nechová, tak proč asi řve?


XmenTovi to IMHO vadit nemusí, ten se nemá čeho bát. Proč ale asi řve ten Angel? Já bych to zkusil nějak vymyslet....
# 11.10.2007 15.10
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Já naprosto souhlasim, aspoň by viděli...

DJ Miky: Ty by jsi to zvládnul lol
# 11.10.2007 15.20
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Přesně, jak říká bigdragon, s tím souhlasím.
# 11.10.2007 15.25
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Taky s tím souhlasím.
# 11.10.2007 17.23
 
Wolf.IV
uživatel
SZ Mail
davam ti taky suhlas
# 11.10.2007 19.06
 
Olaf Kolcik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nemám
SZ Mail
no ja stim pořád nesouhlasim, já za chvilku budu mít ban (né že bych si to přál, ale v mém případě je to nevyhnutelné...) a co dyš za pár let budu chít třebas zkusit chmat, tak prostě smůla, protože můj osud byl dostat ban.. tak stejně Angel.. za pár let vyroste, vypadaj mu poslední mléčné zuby a řekne si, že já blb jsem jako malej nebyl hodnější.. nechci se vracet k tomu věku, ale je to s tim spojený, ambice staršího člověka rozhodně nebudou vysoký procenta, naopak člověk mladší/nespéprávný, který nemá takové životní zkušenosti a nedostalo se mu takového uznání jako životně bohatšímu, bude chtít zapůsobit na svě vrstevníky atraktivitě, leč v podobě warningu, nebo nenávisti vůči jeho osobě, ale ve hře? to se mu nechce, pokusím se to definovat stravitelněji, prostě tohle řešení vede ke všeobecnému blahu a to já, jakože ''host'' nesmím dovolit:P ale vážně, ten ban ve hře není dobrej nápad... například, když někdo bude spamovat na fóru a vy mu budete chtít dát ban, při tom bude mít uplně jiný nick a z žádného jeho postu nebude přimo ani nijak jinak vyplývat jakákoliv podobnost s herní postavou, nezjistíte kdo to vůbec je, někdo může namítnout, ,,vždyť se dá zjistit IP!!'' ano to je sice pravda, ale zajímalo by mě, jestli je ve hře nějaké vyhledávání IP... tzn, mám IP 123.123.000, jak najdu člověka s touto ip ve hře? navíc, co když má dynamickou ip a změní se mu do té doby, to nepůjde... proto sem proti...
# 11.10.2007 20.21
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
pokud bys po letech napsal adminům, tak by ti ten ban dali třeba pryč (koneckonců tobě ho taky snížili)
# 11.10.2007 20.44
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
OK, permanentní ban změníma na roční ban...

A ano, vyledávání IP je :-)
# 11.10.2007 21.06
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm a ban na IP to ked mi daš ban tu na compe doma tak sa 1 mesiac neprihlásim + - niekedy si stáva že pol roka ak si nespomenie niekdo...tak mam ban akožexD
a ked sa budem chciet na indika prihlasit s iného compu tak to pojde???hmm hned s otočky by bol dalši ban na tu IP...ale dása to nie??
# 11.10.2007 21.45
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Fórum X Hra [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.