Chmatákov online


Fórum – filhauzzor

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » filhauzzor

-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
cau.Mam stížnost na filhauzzora.mel jsem 6 cepic, 1 brokovnici a 1 hul na blesky.filhauzzor prisel k tezbe a zacal me zabijet bleskama.Dal jsem OBRANA a nic se nestalo zabijel me dal.pak jsem byl zabit on spokojene prisel a ja zase OBRANA a zase nic.co to znamena???a je to chyba ve hre???jde mi nak nahradit ty veci ze hry???:'(
# 10.10.2007 22.57
Obrázek
Obrázek
»DaneX»
uživatel
SZ
Pokud si psal OBRANA tak to nic neudělá musíš to naspat malým takhle:obrana,jinak věci ti nikdo nenahradí.;-)
# 10.10.2007 23.17
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
nejseš červenej?
# 11.10.2007 8.05
 
»DaneX»
uživatel
SZ
Njn,to je taky možný,že je červenej,ale nwm.Vehře jsem ho nevyděl,protože new verzy nehraji.
# 11.10.2007 11.04
 
-!-Black-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(killers)
SZ Mail ICQ Web
no jsem božský a napsal jsem obrana .Ale to nerezte filhauzzor uz je se mnou kamos
# 11.10.2007 12.03
Obrázek
Obrázek
RockFire
uživatel
Obrázek
Ve hře: RockFire
SZ Mail ICQ Web
Požádal jsem o unlock, protože tu nejde o ,,kamaradství," ale o bug, mě se stalo to samé, kyž jsem s RiWiXem šel po pušti, on nás killnul a když jsem ho po minutě potkal a dal jsem obrabna, nic se nestalo...
# 11.10.2007 15.49
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tož toto, to bych se na to podíval...
# 11.10.2007 15.51
Obrázek
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Taky bych požádal o an tohohle accountu ve hře tihle PK test jenom zneužívají a zabíjejí každeho koho potkají a to uplně bezdůvodně (i když mám červenou karmu protože jsem je ztrestal ,tak po mě pořád jdou) a ještě účet Neo.Btw taky jsem objevil bug s ledovým chobotníkem ocočíte ho i když máte 10.ochočování stačí na něj jeden klik a a ''hlava je na zemi'' chobot zmizí ale zabíjí vás pořád dál jako kdybyste ho napadli i když tam není....
# 11.10.2007 15.55
Obrázek

## under development ##
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
JJ o tom s chobotem se ví, jak ude mít Gizmo čas, mu to ukážu...
# 11.10.2007 16.12
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web

ZuBR:Btw taky jsem objevil bug s ledovým chobotníkem ocočíte ho i když máte 10.ochočování


Od 10 ochočování je schválně.
# 11.10.2007 16.18
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

DJ Miky:

ZuBR:Btw taky jsem objevil bug s ledovým chobotníkem ocočíte ho i když máte 10.ochočování


Od 10 ochočování je schválně.



Jasně , já jsem si to předtím neuvědomil... a taky jsem myslel že o tom bugu nikdo neví a že jsem jeho objevitel :-D
# 11.10.2007 17.12
Obrázek

## under development ##
FILhaus
uživatel
Obrázek
Ve hře: {FILhauzZoR}
SZ ICQ Web
hele... ohledně tohohle... doopravdy dal obranu a nic se nestalo... newim proč a už se mi stalo že mě zabili a nevypadli ze mě věci, a když mě zabil pak jacker kteremu jsem řekl at mě killne jelikož jsem měl 5 hp vypadli ze mě ty věci ktere jsem měl u sebe jak jsem zabil blacka, a za kill blacka se omlouvám tvé věci ti budou vráceny i kdybych jě měl koupit. Jelikož už mě killeni
nebaví a budu se jen snažit pomáhat hráčum. Samozřejmě že když si bude někdo moc vyskakovat, tak se neznám a znovu mi mužete říkat hromosvod.
# 11.10.2007 21.19
 
realias
uživatel
Obrázek
Ve hře: Plánuju začít...
SZ Mail ICQ
file mne si taky kill minimalne 2krát a pokaždé sem měl u sebe kulas!!!
# 19.10.2007 15.22
Smacker
uživatel
Obrázek
Ve hře: Smacker, 5m4ck3r
SZ Mail ICQ
Kámošovi se to taky stává.... už ho asi 5x zabili na těžbě, napsal obrana, a nic.
# 19.10.2007 18.43
 

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » filhauzzor

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.