Chmatákov online


Fórum – zmizení čapky

Fórum » Archiv » zmizení čapky [zamknuto]

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele ja si koupil tu helmu za 2500 takže chápejte že mě dost nasra*o když sem o ní přišel

no prostě sem si jen tak šel z chráněný zóny na těžbu a chci si nandat tu helmici kousek se překliknu že jí dám skoro až mimo obrazovku no dopadla asi takhle 1/3 p políčku pro klobouk a 2/3 pryč z inv. a najednou zmizí beru to jako lag počkám pár sekund a nic tak se skusim projít to de v pohodě bez lagů hraju ještě asi půl hodiny pak mi dojde trpělivost odlognu a skoušim nalognout už asi hodinu takže ani nevim jistě jestli se mi po rlgu oběví pořád je sever plný

a k tomu ještě druhý bug mam něco přes 100 killů a du do chráněný zóny a postí mě to nevim jestli je to bug protože dřív mě to tam pustilo potom jsem killnul nějakýho reda a měl jsem tudiž 1 kill a už mě to nepustilo

opravdu bych hodně rád dostal tu helmici spátky

nick ve hře: Lord Drinian
# 12.7.2008 18.50
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Stránky: 1 2

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
mylsim ze po relogu tam bude... uvidis.
# 12.7.2008 18.55
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no až se lognu uvidim

ale co s tou chráněnou zónou
# 12.7.2008 19.16
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
sorry že píšu 2 příspěvky za sebou ale zase jsem nalogl ta čepka nebyla ani v bance ani v inv.:'(:'(:'(
# 12.7.2008 19.32
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
tak to opravdu nevim...
# 12.7.2008 19.36
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Gizmo
autor hry
SZ
Musí tam být - server neumí mazat věci, pouze je přesunuje. Takže pokud si ji nějakým způsobem nevyhodil, tak je tam.
# 12.7.2008 19.55
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
ja jsi to taky myslel ze tam musi byt a by s evyparila ze ?
# 12.7.2008 20.02
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Gizmo
autor hry
SZ
Právě. Ale těžko říct, server si žije vlastním životem a nemůžu vědět, co se rozhodl s tím itemem udělat..ale mazat neumí, jen přesouvat.
# 12.7.2008 20.03
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Gizmo:A čo keď tam je ale je akokeby "neviditeľná" (proste v inve je ale nieje ju vidno)
# 12.7.2008 21.04
Gizmo
autor hry
SZ
To by měl vyřešit relog, kdy se všechno info pošle znova.
# 12.7.2008 21.08
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Aha tak neviem
# 12.7.2008 21.08
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
2x jsem rlg a neoběvil se měl jsem zaplněnej celej inv celou banku takže asi těžko muže bejt neviditelna leda by byla i nehmotná:-) už šetřim na další no asi to server přesunul spatky do obchodu :-(:-(
# 12.7.2008 22.13
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Gizmo
autor hry
SZ
zkus si něco dát na hlavu, pokud to nejde, tak je tam "zaseklá". Ale co jsi popsal jsem zkoušel dost dlouho a bez problému.
# 12.7.2008 22.15
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
no až se zase nalognu koupim jinou a skusim
# 12.7.2008 22.19
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
to se mi casto stavalo ze tam byla ale byla "zasekla" jak rikal Gizi...
# 12.7.2008 22.42
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Michal Wojnar
uživatel
Obrázek
SZ
a neměl si inv na koši ? že bys to přetáhnul na koš a omylem to vyhodil
# 28.2.2009 14.54
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » zmizení čapky [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.