Chmatákov online


Fórum – Resarix

Fórum » Archiv » Resarix [zamknuto]

Gizmo
autor hry
SZ
Protože nejsem na ICQ ani mailu, píšu to sem:

Ještě jednou mi pošleš na mail složenky, tak tě zabanuju a je mi úplně jedno, kolik si přispěl. Bylo řečeno, že máte používat jen formulář a taky, že více než 1 VIP NIKDO nedostane, pokud nepřispěje na novou verzi.

Všichni kromě tebe to pochopili a někteří přispěli i víc než ty, to si nemysli. A hlavně, jedná se o dar, tak mě neštvi, nejsem ze zákona povinen ti něco dávat.
# 10.7.2008 18.46
 

Stránky: 1 2

Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
dobře mu tak :D
on je šulin on zato nemůže
# 10.7.2008 18.47
 
[ReSa]RiX
uživatel
Obrázek
Ve hře: [ReSa]RiX
SZ Mail ICQ Jabber Web
Tak jako vás by to nenasralo kdyžbyste přispěli 3 litry a máte jedno ušmudlaný vipko ?!
# 10.7.2008 18.49
Mír se má zjednávat bojem, nikoliv jednáním :)
! - M@$$!V€_K!ŁŁ!|\|G 4€V€R - !
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
nemusel si mít nic.. 3-(
# 10.7.2008 18.56
 
Gizmo
autor hry
SZ
Resarix: drž už hubu, nemáš jen VIP, ale pokud si pamatuju, i skin a ostrov. Jestli si nedokázal ani pochopit, co tam bylo napsané (že zůstává vše kromě VIP, které bude jen 1), tak si fakt dement.

A jak říká palanda: nemusim ti dát vůbec nic, přispěl si, abys pomohl hře, tak mě neštvi.



Naposledy upraveno: 10.7.2008 18.59

# 10.7.2008 18.57
 
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
[ReSa]RiX se stejně chová jak uplnej dement (on jím asi je) neustále nadává a machruje 3-(
# 10.7.2008 18.58
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
normalne takovy debilky zaBANOVAT at se uz k chmatu nedostane nikdy
# 10.7.2008 20.06
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Jo! ať dostane BAN[án]!!
# 10.7.2008 20.10
Obrázek
Obrázek
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Tak ho zabanujem tak ho zabanujem vy ste debilove proc hned banovat. Akorat to nepichopil. Coca~Cola® On je urcite chytrejsi nez ty. Znam ho ze skypu a prokecal sem snim vic nez 50 hodin.
# 10.7.2008 20.17
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
A tim se chlubis ? ze sim kecas pres skype pres 50 hodin ? by mne zajimalo za jak dlouho ?
# 10.7.2008 21.19
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ne ja stim nechlubim jen rikam ze ho znam tak mu laskave nerikej blbecku kratene.
# 10.7.2008 21.20
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
LOL..Prostě DMNT,on moc dobře ví že má dostat jen jedno VIPko,jen ze sebe dělá většího debila než je !! Odpuťte mu to,on za to nemůže !! xD
# 10.7.2008 21.22
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Zopei: Vystizne.
# 10.7.2008 21.23
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
Tak sory cito jen tak me pripadlo ze s etim chlubis... ale je to muj nazor ktery TY mi nevezmes... a to nikdy...
# 10.7.2008 21.23
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Ja ti ho brat ani nechci...
# 10.7.2008 21.25
 
Zopei
uživatel
Obrázek
Ve hře: King13
SZ Mail ICQ Jabber Skype
Dostal co má mít ? DOSTAL !! Gizmo řek,a tim pádem má smůlu a nijak jinak to nevokecá ! xDxD
# 10.7.2008 21.25
 

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Resarix [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.