Chmatákov online


Fórum – narozeniny Chmatovin

Fórum » Archiv » narozeniny Chmatovin

chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
nazdarek,
nedavno jsem zjistila, ze Chmatoviny oslavi 3. 9. 2008 svoje 1. narozeniny:)

proto me napadlo zeptat se vas, jaky mate na chmatoviny nazor, jak se vam libi nebo co byste pripadne zmenili, co vam v chmatovinach chybi, na co bychom se podle vas meli zamerit atd.

smele piste, na zari se pripravuje specialni vydani chmatovin :twisted:


edit:
jeste bych chtela poprosit ty, kteri zastavaji nazor, ze zmeny jsou nutne, aby uvedli, ktere zmeny to maji byt, dekuji :)



Naposledy upraveno: 9.7.2008 15.03

# 9.7.2008 14.57
 
  • Co si myslite o Chmatovinach?
  • libi se mi25 hlasů, 58 %58 %
  • uvitam zmeny14 hlasů, 33 %33 %
  • nutnost zmen4 hlasy, 9 %9 %
  • Celkem 43 odpovědí

Stránky: 1 2 3 4

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Zítra sem lehce...no jak to říci. Indisponován z důvodu rekreačního zájezdu na chatu.lol
# 2.9.2008 13.36
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
to by bylo fajn.. ted jedu pryc ale az se vratim domluvim se s Kernollem a snad neco vymyslime :-)

dame vedet ;-)


ps: kdyby nekdo mel uz neco vymysleno tak hazejte ;-) at si nevarim mozek zbytecne xD
# 2.9.2008 13.37
 
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
nikdo nic?
# 3.9.2008 10.30
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
no napad nemam pokud ty ano muzu ti pomoci to zrealizovat taky muzu neco zasponzorovat tak mi dej kdyz tak vedet...
# 3.9.2008 13.00
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
zatim to nijak nevypada, snad udelame neco o vikendu.. diky za ochotu ;-)

kdo bude mit napad, napiste ;-)
# 3.9.2008 13.43
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
neni zac a moje ochota zustava i o vikndu rad z necim pomuzu ci podobne...

chiq: diky ;-)
# 3.9.2008 13.44
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



gobrin
uživatel
Obrázek
SZ
chci se zeptat kdo vlastne uplne zalozil chmatoviny protoze kdo prisel s napadem chmatovin sem byl ja a vsichni to zamitli a by lo to po case sem presta hrat chmat a kdyz se vratim vidim chmatoviny tak se jen ptam dko stim prisel aby se opravdu uskutecnili?
# 3.9.2008 13.50
[img][/img]
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
gobrin: noo, to uplne presne nevim.. ale kdyz sem se divala do "chmatovinsky historie" prvni clanek byl publikovanej prave 3.9.2007 a psal ho DJ Miky :-) takze to spis otazka na nej :-)
# 3.9.2008 13.53
 
gobrin
uživatel
Obrázek
SZ
2007 ? neprekliknul ses ? ne spis 2008 ?
# 3.9.2008 13.56
[img][/img]
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber

gobrin:2007 ? neprekliknul ses ? ne spis 2008 ?


blbost mi chces rici ze dneska visel prvni clanek? to urco ne a jinak chiquitka je ona ne on...;-)
# 3.9.2008 14.17
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Chmatoviny ve stávající podobě sem "založil" já a s prvním nápadem si nepřišel ty, ale sonny spolu semnou ještě když jsi byl semínko... tenkrát jsme navrhovali noviny do hry a pak se objevilo ještě nekolik lidí jako ty, kteří navrhovali něco podobného.

Tímto bych chtěl také popřát chmatovinám k prvním narozeninám vše nejlepší a poděkovat všem aktivním redaktorům za snahu. I když se obsah chmatovin nevyvíjí zrovna podle mých původních představ a plánů, jde především o čtenáře a pořád to jsou seriózní noviny...
Noviny, které nemají konkurenci! :-)
# 3.9.2008 14.21
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
chiquitka
moderátor
Obrázek
SZ Mail ICQ
D!res: a jaky byly tvoje predstavy? ;-)
# 3.9.2008 14.56
 
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
Jinak všechno nejlepší a hodně článků :) KDyby jste chtěli něják pomoct, jsem Vám k dispozici :)
# 3.9.2008 15.08
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Fabo uvažuju o terénních subredaktorech kteří by nám podávali krátké správy o dění ve hře. Možná se ozvu:)
# 3.9.2008 15.11
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber

chiquitka:D!eres: a jaky byly tvoje predstavy?


Prezentace faktů, událostí a novinek ze hry pohledem z imaginárního světa Chmatákova. viz. pár prvních článků.
Nicméně chmatoviny jsou jako dítě, které neustále roste a je ovlivňováno každým člověkem (redaktorem), s kterým se setká. A podle toho se také vyvíjí. Do nového webu bych rád zavedl rubriky. Uvidíme co na to druhý rodič, Miky :D
# 3.9.2008 15.26
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » narozeniny Chmatovin

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.