Chmatákov online


Fórum – sběračství

Fórum » Archiv » sběračství [zamknuto]

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
nevím jestli vám jde skilovat ale teda mne ne. stál sme tam 4 hodiny a ani jedno %. je to bug nebo to jde tak pomalu
# 9.7.2008 10.51
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa

Stránky: 1 2

Jirekcz
uživatel
SZ
Tak to ne. Jeho příspěvek měl smysl, byl k tématu a žádné téma nazvané "sběračství" tu v poslední době nebylo založeno.
Odemykám.
# 9.1.2012 18.49
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
inwencoo
uživatel
Ve hře: alkajda
SZ

JokeR™:Máku kvôli takýmto blbečkom tie témy zamykáme! Lock + 20% warning za obnovavanie 4 ročnej témy!!!!



Takže, ano bylo to v jednom tématu, jenže Gizmo na to nereagoval, přehlédl to nebo něco tak... A není v aktualitách napsáné že je tahle věc upravena.
Takže si myslím že pokud tenhle skill není využitý tak se hodilo, v dobách updatů a všeho tuningu, aktualizovat i 89letý starý topic.

A co je lepší aktualizovat starý topic a nebo vytvořit topic (duplicitní) ?
# 9.1.2012 19.05
Inwenco jméno mé :D
JokeR™
uživatel
Obrázek
Ve hře: JokeR™
SZ Skype
"Duplicitní" by nebol lebo ten topic v ktorom sa o tom písalo nebol zameraný na túto vec...Niekto to tam len pripomenul otom sa to tam riešilo.
# 9.1.2012 19.26
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Takový OT... a od modů :-P

Sběračství určo nefunguje. A určitě by bylo fajn se na něj mrknout. V rámci těch součastných zlepšováků by se mohlo obnovit a mohlo padat např. ptačí hnízdo prodejné za velké peníze atd.
# 9.1.2012 20.13
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Můžu se zeptat, k čemu to zběračství vůbec je? Pomáhá například při sundávání jablek ze stromu? Přeci jenom tenhle topic je 4 roky starej a před 4 roky jsem tomuto skillu nevěnoval nijak extra velkou pozornost... :-D
# 9.1.2012 21.10
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ
Dá se tímto skillem velmi pěkně vydělat ! =) Třeba pro nováčky ... moc lidí tam nechodí
a skoro hned našetříš 1k ... Jsem proto aby se na tento skill nezavrhlo =) A mohlo se to třeba propojit s bobulemi, nějak. Když už jsou opravy, jeden skill nedá tolik práce ne ?
# 10.1.2012 20.11
 


SZ
Podlě mě je to totálně buglej skill protože jestli vytěžím jeden strom za 1,5 minuty s 10% tak by me zajímalo jak by se to dalo skillit.Myslím si že drop jablek a hrušek je jako kdyby měl každý 100%
# 10.1.2012 20.14
 
WolFic3K
uživatel
Obrázek
Ve hře: Wolfi, WolFic3K
SZ

Grand Master:Podlě mě je to totálně buglej skill protože jestli vytěžím jeden strom za 1,5 minuty s 10% tak by me zajímalo jak by se to dalo skillit.Myslím si že drop jablek a hrušek je jako kdyby měl každý 100%




Právě že by se to nějak upravilo ... To potom máš celej "jablečnej, hruškový" les k ničemu ...
# 10.1.2012 20.15
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Grand Master:Podlě mě je to totálně buglej skill protože jestli vytěžím jeden strom za 1,5 minuty s 10% tak by me zajímalo jak by se to dalo skillit.Myslím si že drop jablek a hrušek je jako kdyby měl každý 100%


Není buglej, je nevyužitej.
# 10.1.2012 20.58
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek


SZ
Kdyby se hodil tento skill do provozu tak by nebylo na škodnou přidat do hry zelí a dýně nebo houby. To by skillilo sběračství.
# 10.1.2012 21.06
 
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Tak to, pokud vím, bývalo ve verzi 1.4. Při převádění 1.4 do 1.5 se na sběračství asi zapomnělo (jelikož na nové mapě nebyl zeleninový záhon).
# 11.1.2012 3.28
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ
Ve staré verzi nebylo sběračství, na houby, zelí ani dýni jsi nepotřeboval nic, vždyť jen leží na zemi. Nevýhoda je v tom, že to po nějaké době pěkně laguje. Teď se ve hře spawnujou bobule, což z těch generovaných dle mého stačí.
# 11.1.2012 14.25
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » sběračství [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.