Chmatákov online


Fórum – Odpojení

Fórum » Archiv » Odpojení [zamknuto]

Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
Chodím na chmatákov každé ráno když přijdu tak je prázdno a já se normal připojím ale dnes to bylo jinak bylo to plné takhle někteří hráči blokují zbytečně sloty brzy ráno se připojí a sou po celou dobu AFK až do 7 hod kdy začnou teprve hrát nemohlo by se nastavit automatické odlognutí po určité době bez pohybu?:-( protože toto je neskutečné jen abych se připojil stávám v 5:30 a že my to napíše server je plný dost nasere



Naposledy upraveno: 9.7.2008 9.51

# 8.7.2008 5.55
Obrázek

Stránky: 1 2

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
ja myslel že automatické odlognutí už existuje. ale jestli ne tak bych dal po 10 minutách. Ale problém je v tom že si nahrajou gmouse na chození a server to myslím nepozná :-(
# 8.7.2008 7.03
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
njn mě to vykoplo ze starýho chmatu z toho uplně starýho jaj ještě nebyl mechanickej a tak asi po pěti minutách (byl sem začátečník:idea:) ale na nový sem se nepohnul třeba 20 minut a nic se nestaloxD;-)
# 8.7.2008 7.42
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
přesně tohle mě dnes naštvalo, nemohl jsem se sem cely den dostat, a když jsme se kolem 5 hod dostal, tak jsem vyděl přes 5 hráčů AFK, pak mi vypl net, a už jsemse tam nedostal, pdole mě je 10 min, malo, dal bych to kolem půl hodinky
# 8.7.2008 21.52
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
lol ! jo sice pravda ale ! vzdy to hraci vymysli tak aby to mohli obejit :D Kupte si VIP a nemate problem se rano pripojit DMNC
# 9.7.2008 0.53
:evil:NESTOR:twisted:
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
ani 10 min ani 30 min...chtělo by to že třeba ve 2 ráno by všechny účty odlogovaly takže kdyby někdo se dal o půl noci že bude těžit tak nebude ptž ve 2 ráno by se šechny účty odlogli automaticky...(doba by se každej den měnila):-[
# 9.7.2008 2.16
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
Nestor VIP je forma poděkování za finanční příspěvek a i kdyby gizmo chtěl tak nemůže další dat protože všechny si obsadily takové lamy co jen běhaj po chmatu a zabíjej ;-)
# 9.7.2008 9.51
Obrázek
LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Jak sem už napsal:To chce aby každej moh hrát maximálně 4 hodiny v kuse, pak by ho to automaticky vykoplo a 1 hodinu by se nemoh nalognout.



Naposledy upraveno: 9.7.2008 10.02

# 9.7.2008 9.59
Obrázek
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Nations : Server to ani nemůže poznat... :(
Je to otrava takoví lidi :-!
# 9.7.2008 10.01
Obrázek
juramraz
uživatel
Obrázek
Ve hře: chocolate, ghunt3r
SZ Mail ICQ Skype
Nefunguje, kámoš se večer logl, skryl se mizítkem v chráněné zóně a nechal to zaplé přes noc, a ráno normálně hrál :-D
# 9.7.2008 10.20
 
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
njn rekl bych ze zavislaci jse ty co stavate tak brzo...
# 9.7.2008 10.24
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Darchness
uživatel
Obrázek
Ve hře: campman2
SZ ICQ
Coca~Cola® -- ty máš nejspíš VIP ale mně baví si aspon z 10 min zahrát chmatákov tak vstanu brzy ráno zapařím a pak du dělat domácí práce



Naposledy upraveno: 10.7.2008 12.28

# 9.7.2008 10.44
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Gizmo něco takového nejspíš udělá, že se jednou nebo dvakrát za noc restartuje server (tzn. odpojí všichni).
# 9.7.2008 10.50
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Sice v noci nehraju, ale spím jako normální lidé, ale určitě by to bylo dobré, protože všichni AFK debí*ci, by aspoň vyseli na serveru.
# 9.7.2008 11.47
Simulátory všech kategorií.

LeeRasS
uživatel
Obrázek
Ve hře: LeeRasS
SZ Mail ICQ
Po každých 4 hodinách restart by byl lepší, a lidi který byly připojení když je to vykoplo tak by se nemohly deset minut připojit, ať maj šanci jiní.
# 9.7.2008 12.43
Obrázek
Ghoom
uživatel
Obrázek
Ve hře: click, Mr_click
SZ Mail
hele ja bych to vykopnuti vsech hracu bral ale jen v noci protoze kdybych se nahodou nalogoval ve dne a me by to zrovna vykoplo tak bych byl hrozne na*ranej a v noci se v pohode pripojim takze v noci mi to vadit nebude
# 9.7.2008 12.50
Du.. Du hast.. Du hastlit.. Du hastlit kokain..:twisted:

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Odpojení [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.