Chmatákov online


Fórum – Dungeon – Necromancerova Skrýš

Fórum » Archiv » Dungeon - Necromancerova Skrýš [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Necromancerova Skrýš

Příběh

Za sedmero horami žila jedna štastná rodinka. Avšak jednoho dne se stalo něco,co tuto rodinu zamrzelo navždy.Onen tohoto dne přišel malý kluk jménem Tsabu o rodiče.Zavraždili mu je královští poskoci z malého hrádku vedle hory Riendlan.Tsabu se toulal po lese,až v jednu chvíli na něj zaútočil hladový vlk.Útíkal co se dalo, v jednu chvíli si myslel, že už je mrtvý, ale stalo se něco neočekávaného.Objevil se starý, fousatý muž s černým pláštěm a dlouhou dřevěnou holí. Zamumlal "All kahaza le zam", a na hladového vlka se seslala koule plná špatných myšlenek. Vlk zasténal,a spadl na zem.Vyděšený Tsabu omdlel.Starý pán jen písknul, a přijel mu kočár.Samozřejmě vzal malého kločka ssebou. Další den se Tsabu probudil, a zařval "Proboha,kde to jsem ?!", starý pán vešel, a řekl "Seš u mě doma,to jsem já,co tě včera zachránil před tou obludou.Moje jméno je Arandil,a jsem necro....,to jsem ti neměl říkat".Tsabu vřísknul "Cože,ty jsi necromancer? vždycky jsem si přál se naučit magii". Arandil nemohl odmítnout malému klukovi jeho přání,když viděl,jaký má zájem.Arandil si v duchu řekl "Mohl by mě dostat zpátky na můj trůn.".

O 10 let později. "Allak razehm" řekl Tsabu,a zníčil dvěře od domu. Tsabu pomalu kráčel od svého domova,za sebou nechal pouze lísteček. Avšak Arandil ho dohnal,a řve ze všech sil "Kam to jdeš ?". Tsabu jen odpověděl "Už jsem připravený,du pomstít svoje rodiče!".Arandil nemohl pustit svého "skorosyna" samotného, tak šel sním. Překročili horu Riendlan, a teleportovali se před hradby. Tsabu zamumlal "De kara se fur",a objevili se vedle něj kostlivci. Poslal je zníčit bránu. Arandil se ďábělsky zasmál a potichu řekl "Konečně budu zpátky na svém hradě.Ale nejdřív se musím zbavit toho malého zmetka". Tsabu se svými kostlivci vymlátil celý hrad,vzal všechno zlato, a shromáždil to do jedné komnaty. Najednou viděl, jak Arandil říká dlouhé zaklínadlo. Ani ne 5 minut,a celý hrad ztemněl.Arandilovi začali svítit ohnivě oči a začal útočit na Tsabua.Celý unavený Tsabu už neměl jak porazit Arandila, a tak jen řekl "Bral jsem tě jako svého otce, ted vidím,že jsi stejný jako ostatní.Brzo zemřeš, uvidíš".Vté době Arandil ale nevěděl, že se mu Tsabu hrabal v laboratoři a podle návodu si namíchal lektvar posmrtelnosti.Tsabu zemřel, a jeho duše si našla nové tělo. Oblíkl jsi plášt,masku a vyvolal necromancery,kostlivce a různé démony,a zaútočil opět na hrad.Arandil se divil, a poprvé za celý svůj život prohrál svůj boj. Říká se, že Arandilova duše je pořád na hradě. Avšak mnoha bojovníků se jí snažilo najít,ale Necromancer Tsabu nikdy neumírá.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seznam příšer :

1. Kostlivec bojovník - 600 HP, Útok - 40(1 rána za 4.sec), Odolnost - 70%. Speciální vlastnosti - Kritický zásah (2x tolik) O 10% pomalejší než Chmaták. 10 karmy.

2. Kostlivec lukostřelec - 320 HP, Útok(1 rána za 2,5 sec) - 20, Odolnost - 35%. Speciální vlastnosti - 25% šance vystřelení 3 šípů za sebou. O 10% rychlejší než Chmaták. 10 karmy.

3. Posluhovač nemrtvých (Něco jako Felhound) - 250 hp, Útok - 15(1 rána za 2sec.), Odolnost - 50%,Žádné speciální vlasnosti. Stejně rychlý jako Chmaták. 5 karmy.

4. Necromancer začátečník - 710 HP,Útok - 35(1 rána za 3 sec), Odolnost - 40%, Dokáže obživit kostlivce ("Necromancerův sluha). O 20% rychlejší než Chmaták. 20 karmy.

5. Necromancerův služebník 1(Začátečník). - 210 HP,Útok - 10(1 rána za 2,5 sec),Odolnost - 20%.Žádné speciální vlastnosti. Stejně rychlý jako Chmaták. 10 karmy.

6. Necromancer Pokročilý - 1000 HP,Útok - 40(1 rána za 3 sec), Odolnost - 50%,Dokáže obživit 2 lepší kostlivce. O 20% rychlejší než Chmaták. 30 karmy.

7. Necromancerův služebník 2.(Pokročilýho) - 300 HP, Útok - 15(1 rána za 2,5sec) Odolnost - 35%,Žádné speciální vlastnosti. Stejně rychlý jako Chmaták. 15 karmy.

8. Ghůl - 700 HP,Útok - 50(1 rána za 5 sec), Odolnost 50%,Speciální vlastnost - Jed - 10 hp za 4 sekundy.(Jakmile Vás zasáhne,je 25% šance že Vás otráví).O 25% pomalejší než Chmaták. 40 karmy.

9. Necromancerův služebník 3.(Necromancera) - 500 HP,Útok - 50(1 rána za 5 sec), Odolnost - 20%,10% Šance na dvojitý zásah.O 10% rychlejší než Chmaták. 20 karmy.

Menší Boss :

10. Černá vdova - 1200 HP,Útok - 40(1 rána za 3sec), Odolnost - 70%,Speciální vlastnost - Velmi účinný jed (30 HP za 2 sec) 50% šance na otrávení. 50 karmy.

Main Boss

11. Necromancer Tsabu - 2000 HP,útok - 60(1 rána za 2,5 sec), Odolnost - 70%,Obživí 4 kostlivce kolem oběti.Tajemná pěst - 50 HP,zpomalení o 40%. 100 karmy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Loot (Čísla öd 1 -11,podle toho poznáte jaká je creepa).

1. 250 CHK, 15% šance na spadnutí meče.
2. 200 CHK, 15% šance na spadnutí luku.
3. 100 CHK.
4. Velká lahvička na manu, 250 CHK, 10% šance na spadnutí alchymistického náčiní.
5. 100 CHK, 5% šance na spadnutí meče/sekery/halapartny.
6. 400 CHK, Velká a malá lahvička na manu, 15% šance na spadnutí alchymistického náčiní.
7. 150 CHK, 10% šance na spadnutí meče/sekery/halapartny.
8. 350 CHK, 50% šance na spadnutí bylin na výrobu drahých alchymistických nápojů.
9. 200 CHK,15% šance na spadnutí meče/sekery/halapartny.

Menší Boss :

10. 1500 CHK, 100% šance na drop drahých bylin, 35% šance na drop "Vdovího Tesáků", 60% šance na drop jakékoliv čepice.

Main Boss :

11.4000 CHK, 100% šance na pád bleskovky/ohnivky/mrazicí hole. 100% šance na drop amuletu na mystiku. 35% Šance na drop "Necromancerův klobouk"


Vysvětlivky -

Necromancerův klobouk - Přidal by 30 Odolnosti, 10 Mystiky.
Vdoví tesák - 20 hp(1 rána za 2 sec), 40% šance na jed (25 hp za 2 sec).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Postup a jak by to mělo vypadat.

Byl by to menší hrádek se 4 vězičkama. Jak by jsi stoupil do hradu, viděl by jsi na zdi kus lebky,zašpiněné okno, pavučiny, pavoučky.
Před tebou by byli první dvěře, potřeboval by jsi paklíč,tam by byla asi 40% šance na otevření, kdyby jsi to skazil, bylo by ti ubráno 50 HP.
Jakmile vejdete, viděli by jste velkou síň a 4 cesty. Tam by na Vás čekali Poshluvači nemrtvých. Ve velké síni by byli uprostřed dvěře, které by byli závislé na ty 4 věže. Museli by jste šlápnout ve všech věžích na určitý obelisk a pak by se otevřeli hlavní dvěře na 30 sekund.
Věž by měla 4 patra, kde by byli různě rozházené příšery. Například - 1.patro (Příšera číslo 1. a 2.), 2.patro.(2 příšery číslo 1. a 2.), 3.patro (Příšera číslo 1. a 4.) 4.patro (Příšera číslo 6. a 2.)

Jak by jste zabili příšery v posledním patře, dovolilo by vám to stoupnout na ten obelisk. Muselo by jste jít minimálně 4, protože až budete všichni na obeliskách, otevřou se dvěře, pak musíte utíkat za dvěře. Jenže za dvěřmi by na Vás čekala Černá vdova, v celkem málé síňi

Jak by jste jí zabili, čekala by na Vás hádanka ke dvěřím do poslední síňě, např "Jen jedna věc dokáže zabít tmu", odpověd : světlo. Otevřeli by se dvěře,a už by na Vás koukal Necromancer. Po cestě k němu by jsi musel zabít jeho strážce ghůla,2 kostlivce bojovníky,a střelce.

Pak už by jste jen museli zabít Necromancera.

Poklad by byl podle toho,či by chtěli GM,můžou ho doplnit,nemusej.

Na konci by byla možnost k zaoupení "Tajemné látky", díky které můžete vyrábět určitou věc(Zatím nevim jakou).

Grafika by byla podle libosti grafika, může např. použít to, co jsem říkal nahoře.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bylo by to pro CCA 6 lidí.(2x léčitel,mystici,bojovníci,lovci,pobuda)



Naposledy upraveno: 7.7.2008 15.13

# 7.7.2008 15.11
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2 3

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Díky všem.
# 7.7.2008 18.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Do hry bych to určitě uvítal. ;)
# 7.7.2008 21.05
Simulátory všech kategorií.

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Je to skvjelý a ve hře bych to taky uvítal
# 7.7.2008 22.24
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.


SZ
No,mě se to líbý... :-D
# 7.7.2008 22.28
 
Petersman
uživatel
SZ Mail ICQ
jo je to good napsal si to skvele :-D
# 7.7.2008 22.29
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
wow tleskam... jen skoda ze to nebude pac se s tim nikdo nebude delat.. skoda casu Nary..
# 7.7.2008 22.52
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Stejně jsem neměl co dělat.
# 8.7.2008 11.13
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Bez grafiky je to docela problém..
# 8.7.2008 11.13
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Mno,skiny bych mohl od někoho sehnat.A hrad by mohl udělat Spider ne ?.
# 8.7.2008 11.16
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Heh, Spider...zkus mu to říct. A mě nebaví měsíc po něm něco chtít, pak dostat něco jinýho a poslouchat, že takhle to přece "má" vypadat...
# 8.7.2008 11.22
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
to mi připomíná mojeho učitele :-)
# 8.7.2008 11.23
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tak mu řekni,at občas chodí na ICQ,a já to snim dohodnu,klidně to zněj budu páčit.:-)
# 8.7.2008 11.26
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
mimochodem dělá vubec spider pro chmatákov grafiku? nebo ti dva noví?
# 8.7.2008 11.47
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Na icq je furt....
# 8.7.2008 13.21
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
jj saly má pravdu je skoro pořád na ICQ...(1 za 3měsíc s ním pokecám)
# 8.7.2008 13.56
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Dungeon - Necromancerova Skrýš [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.