Chmatákov online


Fórum – 2 chybky..

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » 2 chybky..

Palanda...
zablokován
Obrázek
Ve hře: Palanda (Keep_Smilling:)
SZ Mail ICQ Jabber
1.) Mno... Když gizmo dal do hry "ledový ostrov" tak jsme s Jackerem Byli zvědaví a hned sme se šli podívat, našli jsme ho... pak jsem si šel si kupit bylinky a mi normálně začalo sněžit a "lávovém ostrově"... Jeto normalni ?!? 3-(
http://img267.imageshack.us/my.php?image=snihnalavakuhc3.png

2.) Jednou takle u banky jsem byl lol MRTVEJ lol a šel jsem se olečit na cestě z5 u Chmatákovníku jsem videl Den i Noc dohromady...
http://img518.imageshack.us/my.php?image=nocuo4.png
# 7.10.2007 11.21
Obrázek
MAK_obnova2
uživatel
SZ
První: Asi to je blízko ledového ostrovu takže sněží i tam. Jinak newím.

Druhá: Tohle už asi chybka je
# 7.10.2007 11.56
 
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Podle mě to první bude taky nějaká chyba, že při vstupu na ledový se nastaví, že může sněžit, ale při opuštění už se to asi nenastaví zpět…
# 7.10.2007 12.21
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
1-čo ked to nieje sneh ale je to popol zo sopky?xD
2-hmm to neviem to svietil mesiac8-)....
ale nie asi su o chyby treba to opravit možno sa to stane len 1 s 3000 hračov:-P takže zato že sa to stalo tebe by ti mali dat premiju alebo jackpot...ale nie čus
# 7.10.2007 12.23
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Tu druhé bych spíš viděl jen na nějakej "zásek" klienta...
# 7.10.2007 13.24
Obrázek
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
To druhý se semtam stane, dělalo to občas i ve staré verzi....u toho prvního říkal gizmo že je to jen nějaká drobná chybka - po vstupu na ledový ostrov sněží všude, nejen na sopečném, nejspíš něco na způsob toho co říkal Miky
# 7.10.2007 13.39
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Fórum » Archiv » Bugy ve hře » 2 chybky..

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.