Chmatákov online


Fórum – VIP (Gizmo cti)

Fórum » Archiv » VIP (Gizmo cti)

jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
caw! takze do formulare o VIP jsem tam dal 2 slozenky a chci 2 VIP protoze jeden jsem dostal a druhy ne, takze 1 je pretahnuty a druhy normal. Diky za pochopeni.
# 5.7.2008 19.01
lovec je nejlepsi
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Dává se jen jedno VIP. A pokud jsi tam poslal dvě žádosti, nemusíš dostat ani jedno.
# 5.7.2008 19.05
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Gizmo
autor hry
SZ
Už jen za tu drzost (Gizmo čti), ti nemusím dát nic. A za demenci, že chceš přetahovat VIP, ačkoli je tu aspoň v 5 tématech jasně psáno, že VIP se dává jen a pouze 1, ikdybys přispěl 10x...
# 5.7.2008 19.18
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
aha sry. ale ja mam problem ze jedno jsem nedostal, tak jestli muzu dostat 2 (jako 1 pretazeny a druhy normal protoze jsem ho nedostal chapes, nebo jsem tak velkej dmnt?
# 6.7.2008 0.11
lovec je nejlepsi
Gizmo
autor hry
SZ
Chápeš, že NIKDO nedostal víc než 1, ikdyž přispěl třeba 3000?! Že jsi ho nedostal není můj problém, měl sis o něj napsat, já rozhodně nehlídám, jestli má VIP každý, kdo přispěl - protože je to dar a já nic dávat nemusím.

Každopádně jestli jsi přispěl (a je jedno kolikrát), tak ti VIP do nové dám - použij formulář.
# 6.7.2008 0.19
 
jirka4947
zablokován
Ve hře: jirka97_lovec
SZ ICQ Skype
1. ja jsem se o ten VIP hlasil ale neres
2. poslal jsem 310 Kc (na vip co si pretahnu) a 310 ale nic nedostanu, tak se chci zeptat,jestli muzu k tem druhym 310 Kc poslat este 200 Kc a dostat ostrov.
diky
# 6.7.2008 9.55
lovec je nejlepsi

Fórum » Archiv » VIP (Gizmo cti)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.