Chmatákov online


Fórum – Bazar / Zastavárna

Fórum » Archiv » Bazar / Zastavárna [zamknuto]

kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
Napadlo mě udělat zastavárnu(nějaká větší budova), ve které by byly různí NPC, kteří by se zaměřovaly na určitý druh zboží.
Princip by hom být jednoduchý - přijdu k tomu NPCákovi, ktery se zaměřuije na druh zboží, ktere chci prodat; navrhnu co chci hodit do bazáče; a nabídnu vlastní cenu. Ostatní hráči by samozřejmě mohli kupovat a procházet bazar,a to co by se jim hodilo, tak by si prsotě koupily.
Ale pokud by zboží nikdo něchtěl koupit, a trčelo by v bazaru určitý čas ,a zaplňovalo místo, tak by zato byly určité peněžní pokuty, nebo by se cena dané věci slevnila na minimum.
# 5.7.2008 10.29
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz

Stránky: 1 2 3

Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
je to dobrý nápad, souhlasím, i jaký je princim by byl dobrý
# 17.7.2008 16.32
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
Nestor
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nestor
SZ Mail Skype Web
lol to už tu bylo ze začátku new verze ! :D ale jo proc ne ale beztak Gizi odpovi muzete to spalit vrati vam to take penize ale jen 10% ?? z veci myslim
# 17.7.2008 16.36
:evil:NESTOR:twisted:
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Good nápad ale jak řekl vojcek: "No ono neprošlo skoro nic, mohli být dobré nápady. ale těžké zpracování.Uvidíme co ti na to řekne Gizmo, ale těžko ti to projde"

Btw: proto já sem taky nedávám žádný nápady i když si vim že sou good ale prostě vim že by to bylo stejně zbytečný
# 17.7.2008 16.37
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
montik & spol:no, mozna to nerpojde, ale koukej na hlasovaní - Hodnocení: 96 % Hlasovalo: 19, púodle mě to je celkem slušný, tak doufám že to ty navrchu, trochu pobídne

Micro-ice: no, jak psal vojcek stím, že tu byl ovíce nápadů... To je pravda, ale podle mě je potřeba, znova a znova ty návrhy vymýšlet a opakovat, když nebyly předtím, tak bychom se měli pokusit aby byly teď



Naposledy upraveno: 17.7.2008 21.28

# 17.7.2008 21.25
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
JFK
uživatel
Obrázek
Ve hře: (_._)
SZ Mail ICQ Skype
Dobre si to obesel, místo aukce to pojmenovat bazarlol, ale GooD napad, a Mladej Lupic, co ten avatar? Ale me je to jedno...;-)
# 17.7.2008 21.28
 
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
ja bych udelal bazar tam by byly npc napr:chladne zbrane,normalni zbrane, luky atd, naradi, capky a formy.

pro upresneni:chladne zbrane-dyky atd.
normal. zbrane-kulomety atd.
luky atd.- to snad ani nemusim upresnovat
naradi-kladiva,pruty,sroubovaky, (ro hnupi) navnada...
formy-to je snad kazdymu jasny:evil:

hrac by prisel a prodal vec napr. sroubovak ktery m 25% poskozeni(po hodine by ho uz npc nemel)
za 40 min. prijde dalsi hrac rozklikne npc a vybere si sroubovak, napise: poskozeni(%to by byli na konci radku)
a kdyz ho npc bude mit no tak ho proda. za nizsi cenu nez novi
# 19.7.2008 18.53
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
atlan: no, prostě typickej bazáč. podle mě by se to celkem hodilo

JFK: no, aukce je ale v jeden čas, bazar by měl určenou dobu, nebo by byl pořád
# 22.7.2008 0.55
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
to vam neprojde tohle není zadni wordof warcraf to nepude zpracovat moc narocní
# 22.7.2008 11.29
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
pepa: wow sem netahej, a náročný to zas tak nebude, stačí větší budova(popř. tržiště[stánky]) pár NPCáků a nějakej ten systém. nic víc
# 22.7.2008 11.35
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
pepa
uživatel
Obrázek
Ve hře: Darkelf
SZ Mail ICQ Skype
no votom to je vic npc pri sobe to bi neslo mit npc potavy u sebe nekde to uz bilo že npc postavy nejdeou
# 23.7.2008 20.41
fakt sem se vrátil pak mmožná napišu proč mel sem trochu problém se serverem a jak vidím moc vás tady ze zbilích není
atlan
uživatel
Obrázek
Ve hře: atlan, arky
SZ Skype
pepa ja sam jsem word of warcraft nehral ani jednou tak nevim proc ho sem tahas
# 24.7.2008 7.19
největší legraci si člověk užije na chmatakovském foru a nasměje se zde víc než u komedie
poklop
uživatel
Obrázek
Ve hře: poklop, kartin, death
SZ Mail ICQ Web
beru to ale museli by tam být jen čeští obchodníci protože vietnamci mají svoje tržnice a mněla by tam platit obrana nebo aby to alespoň v blue zóně bylo bo jinak by se tam kempilo ........... takhle bych alespoň mohl nějakému npc prodat blouda nebo tak (a atlan to je tvoje chyba že si ho nehrál....já jsem ho hrál jednou;-)) a pepo nevím že by tam byla nějaká tržnice jen npc a lidi popř.: aukce ale to je na lidi ne na npc
# 24.7.2008 7.43
NO COMENT
dj.chmattákov
uživatel
SZ ICQ
good napad
# 24.7.2008 9.18
 
kudka
uživatel
Obrázek
Ve hře: david k
SZ
tak dík všem za hlasování a za pízpěvky ;)
# 5.8.2008 23.01
xSerialy.cz - Seriály online zdarma ! www.xserialy.cz
HUN[cz]t3r_l0v3c
uživatel
Ve hře: mám no
SZ
dobrý nápad a co to troch poupravit:dáš to do bazáče za nejakou cenua za to aby to tam bylo 1 den zaplatíš 1oo chk a když to tam bude už den tak tě budou varovat,že tam más red zbiju za 5k a už je tam 1den,tak a když si ji zapomenete po 3 warováních vyzvednout,propada
# 7.8.2008 16.16

Obrázek
Obrázek
Obrázek



]

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Bazar / Zastavárna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.