Chmatákov online


Fórum – Kamenovaní

Fórum » Archiv » Kamenovaní [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Nevěděl jsem,kam to napsat,či do stížností,nebo do dotazů,tak jsem to dal jsem.

Můžeme se nechat od martykose kamenovat?.Neporušujeme pravidla,píšeme slušne,konstatujeme,a on na všechno,"Neštvi mě,nebo ti za debilitu zrušim VIP".Celou dobu dělá u rybárny nějakého velkého pána,a myslí si že je kdo ví co.

Může mi někdo říct,jakým právem si tohle může dovolit?.

EDIT : Marty,tvůj názor mě nezajímá,chci slyšet důvod od někoho jinýho.
# 2.7.2008 19.04
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
písal som ze VIp ti môže byť zrušené, že nieje záväzné a bolo to poďakovanie Gizma tebe a to že by som sem nepísal si odpusť nenechám na seba kydať takéto sračky
# 2.7.2008 19.06
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
jo me taky sem svedek byl sem 50cent
# 2.7.2008 19.06
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
čo tebe tiež ? keby sem niekto postol históriu tvojich spamov tak sa to sem ani nevojde stále len "lol" atď a ked som ti povedal nech prestaneš ty nato " ee " tak čo by si rád ?

ešte nejaký "svedok" ? stále robíte kktiny a keď vám potom poviem že môžete prísť o VIP tak len píšete kade tade jak kkti že čo vám všetci robia kvôli tomu sa zrušilo aj CH.B.I. lebo sa všetci len sťazovali ako ich killujeme ako to žeoni predtým zabili desať ľudí nikoho nezaujímalo



Naposledy upraveno: 2.7.2008 19.10

# 2.7.2008 19.08
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Protože přijdu si rybařit,a martykos mě hned začne slušně urážet,pak mu něco řeknu,a hned vyhrožuje.Chtěl bych slyšet od Gizma,jestli tohle můžeme brát jako výstrahu,nebo ne.
# 2.7.2008 19.08
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
nespamoval sem jen sem psal lol a mezitim take jine slova a povodal sem si s kamosem nic sem neprovedl....



Naposledy upraveno: 2.7.2008 19.16

# 2.7.2008 19.13
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Já jsem žádný kktiny nerobil,ryby jsem házel do koše,a neporušoval pravidla,ty jsi začal.
# 2.7.2008 19.15
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
ja som začal ? hej koniec chlapče montik mi písal že nieje magor a ty prídeš a napíšeš Medveď a Kernoll je magor a ja aby si držal pec a už to začalo
# 2.7.2008 19.15
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Gizmo
autor hry
SZ
VIP vám může být odebráno za porušování pravidel, což jistě víte. Zatím jsem to ale udělal jen asi 2x a to za zneužití bugu. Ale kdyby na někoho bylo moc stížností, pak je to reálné.
# 2.7.2008 19.15
 
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
a kdyz uz sme u tech stiznosti na martyho tak marty dals me neopravneny warning dal jsem svuj prvni komix na forum a tys tam neco napsal a dals mi 65% warningu a duvod : demence a jine oduvodneni ne gizmo by si mel udelat poradek...
# 2.7.2008 19.16
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
montik a demencia nieje dôvod ? podľa mna keď sa na teba všetci stažovali a už si bol zrelý na ban tak som ti doplnil 100% aby si ho dtsla lenže si ho nedostal tak tu oxiduješ doteraz
# 2.7.2008 19.17
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Přišel jsem já,tys mě začal urážet urážkou hnízdo,to,že jsem napsal Medvěd a Kernoll je magor,tak kdybys četl fórko,takhle si normálně řikaj,takže to bylo myšlený for fun,a jim by to jako urážka nepřišla.

Pravidla jsem vůbec neporušoval,a stížnosti na mě za porušování pravidel taky nebudou,tak nevím,co řešit,on mi totiž řekl,že jsem prej debilní,a kvůly tomu,můžu přijít o VIP.

Jinak Gizmo,ten sraz se povedl perfektně,bude ješte článek,další sraz bude v srpnu v Praze.
# 2.7.2008 19.18
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
áno si debilný dokázal si mi to už nejedenkrát stačí ? a áno v poslednej dobe sa za demenciu / debilitu vip "rušia" čiže to je teoreticky možné
# 2.7.2008 19.19
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
Gizmo
autor hry
SZ
Naraynenko: jj o srazu jsem slyšel :)

Prostě se chovejte všichni slušně, já vás hlídat nebudu, na to nemám ani čas, ani chuť.
# 2.7.2008 19.20
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Tím pádem to můžeš lognout,lidi jako je martykos budu ignorovat.
# 2.7.2008 19.21
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Fórum » Archiv » Kamenovaní [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.