Chmatákov online


Fórum – Sklad a kradnutie

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Sklad a kradnutie

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
V chmatakove by bol niekde skla (napr. v pusti) a bol by tam velky sklad v ktorom by boli schovane suroviny peniaze municia a aj zbrane.Do skladu by sa dalo vlupat (len v noci).Bol by novy skill odomikanie (ktory uz navrhujem treti krat).Boli by tam NPC straznici ktory by mali naprogramovanu trasu kadial by chodili.Kebyze straznika zabijete tak by z neho vypadal zbran.
Ked sa vam napad nepaci tak by to mohlo byt aspon ako quest
# 3.10.2007 18.12
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Podle mě jen další příležitost, jak si jednoduše nahrabat co nejvíc peněz, zbraní a munice…
# 3.10.2007 18.16
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Přesně tak Miky nelíbi se mi to :twisted:
# 3.10.2007 18.17
 
Spajx
uživatel
Obrázek
Ve hře: žeby Spajx?:-)
SZ Mail ICQ Jabber Skype
zbraně by se rozbily při pádu, munice by nevypadla a peněz by za to bylo málo:twisted:
# 3.10.2007 18.35
 
Rabbit
uživatel
Obrázek
Ve hře: Rabbit
SZ ICQ
Stejně to pak není chmat jak ho známe
# 3.10.2007 22.43
Obrázek
Obrázek
Obrázek
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
A jaký je chmat, jak ho zname?

Chamt jak ho známe je hra plná malejch děcek, co si myslí, že když všchny pokillujou, tak budou velcí kingové. Díky, ale takovej chmat někteří nechou,

Jo chmat, jak ho někteří znali...
# 4.10.2007 7.26
Obrázek
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
Obrázek
tady sem predelal maniakuv napad. To zlute je zem (poust) a to modre je moře.
A dal bych ze ta prisera kdyz do ni nekdo streli tak aby sla za nim ale aby pro jiny hrace byla furt na stejnym miste....... Kdyz nekdo do ni streli a zacne utikat tak kdyby sla zanim tak aby nekdo druhej nesel pro larvu.
A ta larva aby ji neodfoukla vyychrice tak by mela treba 1hp a musel by si jednou trefit aby skořápka praskla a aby to bylo ako item.
Doufam že mě za ten nápad NEUKAMENUJETE!!!!
# 4.10.2007 15.30
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Hm... můžeš mi to normálně vysvětlit? Je tady řeč o skladu zbraní na poušti a ne o žádné příšeře.A taky by mně zajímalo jak jsi ho předělal nemá to stím nic společného.
# 4.10.2007 15.37
Obrázek

## under development ##
Kinyo
uživatel
SZ
o jo dark angel si mysli ze je nakej grafik a tak to mu chtel prispet aby ste ho obdivovaly:D
# 4.10.2007 16.24
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web

ZuBR:Hm... můžeš mi to normálně vysvětlit? Je tady řeč o skladu zbraní na poušti a ne o žádné příšeře.A taky by mně zajímalo jak jsi ho předělal nemá to stím nic společného.


proste ze by byl nejakej malej poloostruvek na ktrym by byla larva a hlydala by ji prisera. Kdyz do ty larvi strelis tak se rozbije a vypadne z ni item ktery by si odevzdal a dostal bysi zato neco.

Kinyo:o jo dark angel si mysli ze je nakej grafik a tak to mu chtel prispet aby ste ho obdivovaly:D


Ne nemyslim protoze kdybych to neudelal na obrazku tak byste me nepochopily uz vubec!!!
# 4.10.2007 17.11

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Sklad a kradnutie

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.