Chmatákov online


Fórum – Ohledně VIP (!!!)

Fórum » Archiv » Ohledně VIP (!!!)

crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Drž hubu marty, na nic jsem se tě neptal, nevidim jedinej důvod proč to zamykat takže...
Poslal jsem žádost o převod vip. Naprosto všechno jsem vyplnil správně, dokonce jsem i přidal screen stvrzenky, ale vip jsem nedostal. Proč? Protože jsem zapomněl propiskou na stvrzenku napsat svůj nick. Jen chci podotknout, že spousta lidí ani scanner nemá, a absolutně nechápu, proč Gizmovi nestačí pouze čas a datum, jestli-že někde má nějakou "historii" plateb...
No nicméně jsem žádost poslal znova, tentokrát absolutně správně a vip mi bylo opět zamítnuto. Proč? ...asi to tam spamuju či co... Rád bych nějaké vyjádření z vyšších míst PROSÍM...
# 30.6.2008 11.51
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...

Stránky: 1 2 3

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Myslim že Gizmo psal,že jak to jednou skazíš,tak o VIP přicházíš,ale nevím to jistě.
# 30.6.2008 11.53
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Proč to nestačí? Protože spousta z vás jsou podvodníci a socky, co si doklady mezi sebou vyměnují a spoléhají na to, že každý nebudu kontrolovat.
A mají pravdu, není v mých silách kontrolovat, jestli jsem daný doklad už neviděl, proto ten nick propiskou.

Nevím proč sem ti ho zamítl - někomu chybělo datum, jiný chtěl více než 1 vip (a poslal více žádostí, další poslal neexistující odkaz a někdy prostě platba na účtu nebyla).

O jaký účet šlo?
# 30.6.2008 11.57
 
martyks
uživatel
Obrázek
Ve hře: martyks
SZ Mail Jabber Web
aké drž hubu proste si blbý a nevieš urobiť nič správne tak sem nepíš kktiny a nabudúce si to odpusť ...
# 30.6.2008 11.57
Lacný webdizajn na candelldesign.com

Respect for all Chmatákov team members
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
crawlik a Shukie

btw: díky za vyjádření :)
# 30.6.2008 11.58
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
Gizmo
autor hry
SZ
Jj, není tam nick propiskou, proto jsem to odmítl. Takže znova pls a stačí poslat 1 - více VIP se stejně nedává.
# 30.6.2008 11.58
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

Gizmo: pls


Tak to jo ;) a já myslel že gizi má blbou náladu yeah :) tohle by mě nenapadlo že řekne pls a nezačne ti nadávat že si to tam nevyplnil :D
# 30.6.2008 12.00
 
crawler3
uživatel
Obrázek
SZ ICQ Jabber
Fajn. Jakmile se dostanu domů ke scanneru (14 dní) udělám to. VELKÝ dík, mějte se, čau :)



Naposledy upraveno: 30.6.2008 12.00

# 30.6.2008 12.00
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, Chief_D.D., nebo FizZyE ...
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Já taky nemám scanner a nasal jsem tam přesně datum a čas kdy to přišlo ale zatím si mi to ani nezamít ani nepřijal tak snad se na demnou slituješ..

zapomněl jsme dodat můj nick je Corrupt



Naposledy upraveno: 30.6.2008 12.03

# 30.6.2008 12.00
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
A co ten KoblížekX2,Dollar apod.?. Ten tam má 4 účty.
# 30.6.2008 12.01
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Gizmo
autor hry
SZ
Dnes je digitální foťák nebo mobil s fotákem tak běžný, že to prostě musí být takhle.

A pokud ne, každé copy centrum umožňuje scanovaní.
# 30.6.2008 12.01
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nemluf: když někdo není dement, tak se s ním tak nebavím. Když někdo jako dement píše, tak mu na to adekvátně odpovím.
# 30.6.2008 12.02
 
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web
Jojo inteligence se pozná ;) (myslím u gizma) :D
# 30.6.2008 12.03
 
Vokadeh
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vokadeh
SZ Mail ICQ Jabber Web
Můžete sem někdo poslat fotku jak by ta stvrzenka měla teda správně vypadat? Klidně i v malování upravte to, co nechcete aby šlo přečíst, ale nevím, kam mám napsat ten nick.
# 30.6.2008 12.15
Nechť vás provázi Manitou.
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
Vokadeh: kam chceš, prostě aby byl čitelný, je to úplně jedno.
# 30.6.2008 12.16
 
Grou
uživatel
Obrázek
Ve hře: _Grou_
SZ Mail ICQ
Sakra ja sem nechtene poslal tu starou fotku bez toho nicku a ted mam smulu ja sem magor !:'(
# 30.6.2008 12.19
 

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Ohledně VIP (!!!)

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.