Chmatákov online


Fórum – nejde skoro nic

Fórum » Archiv » nejde skoro nic

lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hele ja sem asi 4 měsíce nebyl na chmatákov.cz a pak když sem zase po tý době šel na chmat tak mi šli jenom novinky a stáhnout novou verzi jinak nic ani forum ani starší články ani komentáře ale ted' mi to najednou de a vubec nevim proč stalo se vam to taky???
# 29.6.2008 10.02
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
  • stalo se vám to taky
  • ano0 hlasů, 0 %0 %
  • ne8 hlasů, 100 %100 %
  • Celkem 8 odpovědí
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Možno že ban ip si mal :D
# 29.6.2008 10.16
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
a co ti to psalo? někdy se stane že tu je chyba
# 29.6.2008 10.21
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
to je pravda mne se to jeste nestalo nejses asi nejaktivnejsi...
# 29.6.2008 10.26
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
ne a zaco prosimtě ja ani nevim co je ban ip ja vim jen že ban je zablokovany učtu a dybych měl ban ip tak by mi nešli ani ty novinky teda asi a psalo mi to tam k tomuto souboru nemate povolen přístup nebo něco v tom smyslu
# 29.6.2008 10.32
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
Gizmo
autor hry
SZ
To se pleteš - nevím, za co máš IP ban, ale podle tvýho podpisu soudím, že oprávněně.
# 29.6.2008 10.34
 
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
muj podpis je jen takova sranda! a navic nic proti pravidlum sem neudělal jestli teda neni proti pravidlum nebejt dlouho na chmatákově
# 29.6.2008 10.36
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
Když máš IP ban, nejde ti nic kromě prohlížení hlavní stránky (novinek) a stahování souborů (klienta). Takže jsi nejspíš IP ban měl a teď se ti nejspíš změnila IP adresa.
# 29.6.2008 10.39
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
lampasák
uživatel
Obrázek
SZ Mail
nechapu ale to je jednohlavně že mi ted' chmat jde
# 29.6.2008 10.46
Lord Drinian je muj učet dam na něj heslo tomu kdo mi napíše na icq ale já nikde icq napsaný nemámlol ;-)

a taky nějaký vtípky: Petr se ptá Jirky kolik ti je a Jirka odpoví: nevím ale narodil jsem je 1983

a jestli chcete říct další tak ho řekněte
BTW.prostě mi napište PM s nějakym vtipem

Fórum » Archiv » nejde skoro nic

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.