Chmatákov online


Fórum – Návrhy

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

MAK_obnova2
uživatel
SZ
První návrh. Aby do poslední novinky mohli psát jen modi, admini, no prostě ti co tam mají psát. Takhle to tam je samej spam. A druhej návrh jestli bych nemohl bejt mod. Důvod? Jsem tu často atd.
# 2.10.2007 20.50
 

Stránky: 1 2

bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
myslím, že "moderátořinu" celkem zvládáme...


A k těm novinkám. Hmm, a co by tam tak modi řešili? My víme svý, my tu diskusi nepotřebujem....
# 2.10.2007 21.13
Obrázek
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web
Souhlasím s bigem, myslím, že současní moderátoři situaci dost dobře zvládají. A navíc – to, že jsi tu často, neznamená, že musíš být hned moderátorem.
# 2.10.2007 21.39
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
ja to rikal ze k tomu nekdy dojde.... Sem vam rikal povolejte taky maka a on rikal ze ne a tedkon se k tomu hlasi. Ploc ne? Rekl bych ze by se k tomu hodil
1. Je tu furt.
2.Rekl bych ze se k tomu hodi.
Proste nespamuje nedela blbyny proste pravej opak mě....!!!
# 2.10.2007 22.15
big smoke
uživatel
SZ
MAK: Napsal jsi to kvůli návrhu nebo moderátorství? Přiznej se. :-)
# 2.10.2007 22.27
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
:), ne bigu ( smoke) fakt ne :)

Angel: asi tak nějak sem to myslel :D :D ( optimismus)

Big a josi: Zvládají? Hmm, vidím spam spam spam. Např napíšu at LUS si sundá avatar, big s ostatníme okamžitá OT o nějakejch blbostech. Co to k tomu má co dělat?? NIC!!! Tam nikdo psát nic neměl kromě luse, jestli ste se chteli bavit o VIP napište to do nového topicu v sekci diskuze o chmatu na to tam asi je. A ne do tématu které s tím nemá nic společného.
# 3.10.2007 14.31
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
MAK: Tvuj topic pro LUSe tady ani nevzpomínej, vzkaz pro uživatele nepatří na fůrum ale do PM
# 3.10.2007 14.39
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
MAK: Nemůžeme přece promazávat polovinu fóra… Zrovna tobě bych jako moderátorovi nevěřil, podle mě bys to využíval ve svůj prospěch a mazal, co se tobě nelíbí nebo nepozdává. A moderátor by neměl být takový, že ho něco naštve, on vybouchne a pak se nezná a dělá / píše blbosti.
# 3.10.2007 14.58
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
spr!t3
uživatel
Obrázek
SZ
Njn,někdo by Maka naštval a on by u za to s výbušnou povahou smazal jeho příspěvky nebo mu dal zbytečné varování nebo tak.Možná,že takový není nwm.
# 3.10.2007 15.42
 
josi.ow
uživatel
Obrázek
SZ Web

DARK_ANGEL:2.Rekl bych ze se k tomu hodi.


Můžeš upřesnit? Já o sobě taky můžu prohlásit ledacos.

DARK_ANGEL:…nedela blbyny…


Ehm, ehm (ne, teď nemám na mysli pravopis).
# 3.10.2007 16.23
Poslední návštěva hry: 24. 12. 2007
Poslední návštěva fóra: 15. 9. 2008
MAK_obnova2
uživatel
SZ
Miky: Njn nejdřív musím bejt tvůj OLD SCHOOL kámoš, nebo tvůj " bratranec" či co to je bigblboun ( sry ale už mě štve a to se krotím). A jako byl to návrh čekal jsme slovo NE takže ...

Sprit: Asi bych tohle neudělal, jen bych mu začal lechce nadávat. Ale jako moderátor bych se klidnil víc

Dires: Máš pravdu, mě to nenapadlo.

Josi: Ty se ke mě prosím ani nevyjadřuj. Na tvoje názory ohledně rasismu atd nemám nervy. Jako opravdu tvoje názory se s mejma neshodují. Fakt hlavně ty ne.
# 3.10.2007 19.06
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Jestli máš na mysli můj OT dobře uznávám že jsem to tam psát neměl omlouvám se ti.Příště si na tvé topiky dám pozor a ten stávající spam v tom tématu klidně smažu :-)



Naposledy upraveno: 3.10.2007 19.12

# 3.10.2007 19.10
Obrázek

## under development ##
DJ Miky
webmaster
SZ Mail Jabber Web
MAK: Ne, bigdragon není můj brácha, bratranec ani synovec. Docela by mě zajímalo, kdo tyhle fámy vymýšlí.
# 3.10.2007 19.11
I'm amazed how damn low people can go by only being themselves...
www.youtube.com/watch?v=quVd3UwVIMg
MAK_obnova2
uživatel
SZ
On psal, že je s tebou něco do rodiny, moc dobře si na tento příspěvek vzpomínám, a to takže velmi dobře.
# 3.10.2007 19.26
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

MAK:On psal, že je s tebou něco do rodiny, moc dobře si na tento příspěvek vzpomínám, a to takže velmi dobře.



Tak to asi bylo myšleno s nadsázkou (říká ti to něco ?) :-!
# 3.10.2007 19.28
Obrázek

## under development ##
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jo říkal :-D. Přesně něco ve stylu...

Už jsem zjistitl, že jsem: Kikiho brácha, bratranec bo že on je můj streda :-D


Opravdu nemám zapotřebí vykládat, že kiki je můj strejda, fakt ne .-D
# 3.10.2007 19.35
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Návrhy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.