Chmatákov online


Fórum – Koloboty

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Koloboty

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
co si o téhle novince myslíte?máte je taky doma?jezdíte na nich?pls odpovězte hodně by mě to zajímalo jo a jakou máte značku Heelys nebo rolling & skate

jo a taky ještě napište jestli si myslíte že je to dobré nebo blbost to je vše.jina¨k pište vše co se týká kolobot.
# 27.6.2008 13.15
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
  • Co je lepší?
  • Heelys15 hlasů, 60 %60 %
  • rolling & skate1 hlas, 4 %4 %
  • NIC9 hlasů, 36 %36 %
  • Celkem 25 odpovědí

Stránky: 1 2 3

montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
:-Dnjn vlastni pohonxD
# 27.6.2008 13.52
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Ex-Matty
uživatel
Obrázek
Ve hře: Pietro,Vash The Stampede
SZ ICQ
Asi tak :)
# 27.6.2008 13.53
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ariest
uživatel
Obrázek
SZ ICQ
Merniku rozhodně heelys mám je ;-)
# 27.6.2008 14.40
 
charvik
uživatel
Obrázek
SZ Mail
:twisted:Mám heelyska a je to good uz na nich trochu umim ale moc na nich nejdezdim a dobra rada: ucte se jezdit nekde v obchudaku maj tam rovinu a vemte si kos taky pomááááz...
# 27.6.2008 15.14
 
patrikk
uživatel
SZ Mail
no ja je kdysi chtel a sel bych spise do Heelys rekl bych ze budou lepsi mnel jsem jednou tu cest jezdit na nich od kamose a je to celkem slozity ale da se to. za 15 min v tom jsi a je to super.
jinak je uz u nas prodavaji i jongove...(vetnamci)
# 27.6.2008 15.55
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
nic proti ale to není novinka. je to 3 roky staré ale te se to vrátilo do mody
# 27.6.2008 15.57
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
big smoke
uživatel
SZ
Ty jsi taky novinka! Kámoš to má 3 roky (sice, už je má trochu těsné) a už předtím dávno byly. Jinak je to blbost! Kup si radši Skákací boty (já je mám).. stojí sice 10 000, ale stojí to zato!! :-)
# 27.6.2008 16.35
 
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
dětské stoji 3500 Kč ale stejně koloboty sou super aspoň pro mě.
# 27.6.2008 16.43
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Nemluf
uživatel
Obrázek
Ve hře: Anonym
SZ ICQ Skype Web

nations:nic proti ale to není novinka. je to 3 roky staré ale te se to vrátilo do mody



Novinka není ani tato informace..Už tu to bylo napsaný několikrát ...3-( zbytečnej spam
# 27.6.2008 17.28
 
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ja nanich jezdim na heelys
# 27.6.2008 17.30
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Heelys už mám cca 5 dní z toho jezdil jsme na nich 3 dny tyto dva teď furt prší a tak je to nanic:( Každopádně jezdit už umím, to je hlavní a ještě se naučím pár základůp, jako otáčky i když ty už taky umím a pak couvání atd.. a pak se vrhnu na zábradlí btw jinak mám tyto heelysky. ;) : http://www.koloboty.cz/heelys-five-o-9181-p-1241.html Můžu jen doporučit ;) Ze začátku sice z toho bolí svaly, ale tak na to si zvyknete, díky této věci konečně si můžu zajít ven i sám a nebudu se nudit. Protože tak vždy čekat měsíce na kámoše, než se odhodlají jít ven je fakt na nic a teď můžu klidně i sám a nudit se nebudu.
# 16.9.2008 19.50
Simulátory všech kategorií.

Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
jj m!key je frajer tn vali pecky nedavno jsem te videl z okna jak si je neses jeste nazajety v krabicce zrovna tvuj strejda kecal s mim otcem ukaceny je az az...¨jinak jezsdit jsem te jeste nevidel jsem zvedav az se ukazes...;-)
# 16.9.2008 23.08
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Coca~Cola®: Jezdit na nich jezdím furt, když je good počasí ze začátku furt jen u baráku, ale teď už to valím přes Dolňák, Hornák, Ostravskou a Rozvoj. ;)
# 16.9.2008 23.09
Simulátory všech kategorií.

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Jen u baráku ? To tě dál nepustěj?.xD
# 16.9.2008 23.10
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Coca~Cola®
uživatel
Obrázek
Ve hře: Frankenstein
SZ Mail ICQ Jabber
jj maj ho uvazanyho na tetezu kdyby jse rozbehnul uskrtil by se...xD
jinak to bude i tim ze ja vecne nekde litam a nejsem doma (zaovdy trening a pod) a pridu az vecer a to ty uz asi spinkas nebo flirtujes po netu co ? ja vim....
# 16.9.2008 23.11
Jakékoliv informace o mně je z globálního hlediska principiálni bazírovaní na bázi mentálního kompromisu, je zcela nerentabilní o této zaležitosti dále polemizovat 8-)



Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Diskuse mimo mísu » Koloboty

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.