Chmatákov online


Fórum – Upravování přes 2klik

Fórum » Archiv » Upravování přes 2klik [zamknuto]

Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Dřívě šlo,že jsi 2x klikl na text,a šlo to upravit,jenže těď mi to vypisuje "Na upravení příspěvku nemáte právo",čím to je?.



Naposledy upraveno: 26.6.2008 18.58

# 26.6.2008 18.45
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz

Stránky: 1 2

mondeos
zablokován
Obrázek
Ve hře: sem no..
SZ Mail ICQ Web
? mě to jde :D
# 26.6.2008 18.47
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Mě taky.)).



Naposledy upraveno: 26.6.2008 18.50

# 26.6.2008 18.47
 
Otheymus
uživatel
Obrázek
Ve hře: mám..
SZ
mně to taky jednou dělalo . kdybych věděl čím to bylo tak bych ti pomohl ale bohužel už nevim :(
# 26.6.2008 18.48
 
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Mno ted už to zas jde.





Kdo si hraje s mejma právama?!
# 26.6.2008 19.00
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Otheymus
uživatel
Obrázek
Ve hře: mám..
SZ

Narayenko:Mno ted už to zas jde.





Kdo si hraje s mejma právama?!




koukni se kdo je online a kd oma prava hrat si s pravama a uvidíš :D
# 26.6.2008 19.02
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

Narayenko:Mno ted už to zas jde.

Kdo si hraje s mejma právama?!



Jsi takové hovado že si hned musíš stěžovat na ostatní? Celý den tu DJ Miky nebyl myslím. A jediný kdo na to má práva je on. Nevím kdo by se chtěl hrabat zrovna ve tvých právech. Co takhle začít hledat chybu nejdřív u sebe? Špatně nastavený prohlížeč apod...
# 26.6.2008 19.49
Obrázek

## under development ##
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Prohlížeč mam pořád stejnej,a všechno ostatní taky.A předtim to šlo normálně.

A bylo to trochu myšleno jako joke,ale to asi ty nepochopíš,vid?.
# 26.6.2008 19.51
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Jo pochopím. Celý den reaguju na demenci obyčejného druhu. Přepínám na tu komplikovanější...
# 26.6.2008 19.59
Obrázek

## under development ##
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
BD má taky práva.;-)
# 26.6.2008 20.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Zubr,vůbec nevíš,co je demence,a o co se jedná,demence není 1 myšlenka.A dost,nemam náladu se tu s někym hádat,tady,mi to fakt stoji za nic.
# 26.6.2008 20.03
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

Kernoll:BD má taky práva.;-)



Tak promiňte. Omlouvám se. V bigdragonově případě (pokud se mu něco znelíbilo) bych to i chápal lol Jen netuším jestli v administraci jde zakázat právo úpravy svých příspěvků.
# 26.6.2008 20.04
Obrázek

## under development ##
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Jde tam IMHO vše:-D
# 26.6.2008 20.05
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ
Demence je psychickou chorobou vysokého věku, který je největším rizikovým faktorem jejího vzniku. Je považována za obzvlášť závažnou, protože její průběh lze pouze zmírnit, ale ne zcela zastavit. Může ji způsobit řada příčin. Některé z demencí je možno vyléčit, ale je důležité jejich včasné rozpoznání. Nejčastěji je demence způsobena Alzheimerovou nemocí, a to až 6 z 10 případů. K dalším příčinám patří narušení cévního zásobení mozku, které může souviset s vysokým krevním tlakem nebo postižením mozkovou mrtvicí. Demence může také provázet i jiná onemocnění mozku, jako je například Parkinsonova a Huntingtonova nemoc či roztroušená skleróza mozkomíšní. I jiná tělesná onemocnění (infekční choroby, srdeční či jaterní selhání, dýchací onemocnění nebo pokročilá nádorová onemocnění) mohou vést k rozvoji obrazu demence.

Příčiny vzniku nejčastější formy demence stále neznáme. Hledají se společné genetické dispozice, intenzivně jsou zkoumány látky, které slouží k přenosu informací mezi nervovými buňkami. Dalšími oblastmi zájmu výzkumu jsou látky, vznikající při látkové přeměně v neuronech a současně ohrožující jejich život (zkracují jejich přežívání). Věda se snaží zkoumat i vliv jiných faktorů, jako je role diety, pohybu, vlivu životního prostředí, geografických rozdílů apod.

EDIT:
Demence se může vyskytnout v jakémkoli věku, ale relativně vzácně přichází před 60. rokem života. S přibývajícím věkem však přichází častěji a postihuje cca 1 % lidí ve věku 65 - 69 let oproti 24 % staších 85 let. Přesto však není dosud zřejmé, zda věk je samostatným rizikovým faktorem anebo zda se jedná o častější výskyt jiných rizikových faktorů s přibývajícím věkem. Většina vědeckých sledování neprokázala rozdíly ve výskytu demence u jednotlivých pohlaví.
# 26.6.2008 20.06
Obrázek

## under development ##
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Zubře, zubře...
# 26.6.2008 20.21
 
ZuBR
uživatel
Obrázek
SZ

pixEe:Zubře, zubře...



Co je?
# 26.6.2008 20.22
Obrázek

## under development ##

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Upravování přes 2klik [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.