Chmatákov online


Fórum – Big Dragon z5!podpořte ho!

Fórum » Archiv » Big Dragon z5!podpořte ho! [zamknuto]

...Afro...
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vyhodil sem účtenky..Není
SZ Mail ICQ Skype Web
takže sem se rozhodl že Big Dragon byl nej a tak sem se rozhodl udělat petici pro BD a třeba ho motivuje rozhodnutí národu chmatu taks e čiňte a podpořte ho tímto bannerem .
Obrázek
# 25.6.2008 19.44
Obrázek
Obrázek
  • Chcete aby se BD vrátil?
  • Ano byl nej22 hlasů, 88 %88 %
  • Ne3 hlasy, 12 %12 %
  • Celkem 25 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2 3 4 5

VRak
uživatel
Obrázek
Ve hře: KRAL
SZ ICQ
Jn ale pšš :P
# 25.6.2008 23.13
JÁ JSEM NEJVÍC, JÁ JSEM TOP.
TrickiWoo
uživatel
Obrázek
SZ
Když bude dělat co má, nebude se nad ostatní povyšovat a bude schopný kohokoliv akceptovat a vyslechnout, ať se klidně vrátí...
# 25.6.2008 23.23
Možná že mě znáte pod nickem f!€rc€_SHUKIE, nebo crawler ...:-P
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
kohokoliv akceptovat není povinnost GM. GM má rozhodnout a jeho rozhodnutí je konečné, to je důvod proč jsem odešel = nebudu se hádat s děcky, která z toho očividně ještě nemají rozum.... A proto se taky neplánuji jen tak vrátit...
# 25.6.2008 23.35
Obrázek
Gizmo
autor hry
SZ
BD se vyjádřil, všem je to jasné.

Jak jsem již psal, oba noví GM jsou docela ostří a nepočítejte s tím, že se s vámi budou hádat - jejich rozhodnutí povyšuji nad své, protože já hru nespravuji. A tudíž bude vše je na jejich vůli.
# 25.6.2008 23.37
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Jenom dodám

Noví GM možná hře prospějí, nikoliv svou anonymitou - to nikdy nebude dělat dobrotu, bude to maximálně prospívat jejich psychice, ale hráčům to nic nedá. GM má být pro hráče, ale musí rovněž rozhodovat a hráči jej poslouchat. U těch nových, obávám se, první část chybí (upřímně: přeji vám to).

Kladnou stránkou je, že jelikož je gizmo zná osobně, nechá se jejich rozhodnutím víc ovlivnit a konečně se budou mít GM nějakou pravomoca gizmovu plnou důvěru
# 25.6.2008 23.51
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4 5

Fórum » Archiv » Big Dragon z5!podpořte ho! [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.