Chmatákov online


Fórum – Zombie mesto

Fórum » Archiv » Zombie mesto [zamknuto]

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Napadlo mi spraviť do Chmatu niekde ostrov kde by žily zombie ktorý by útočily na hráčov.Mali by aj niečo ako kráľa kostlivcov (boss).Mohli by sa ale vyskytovať a v kanáloch pod mestom.Čo vy na to?
# 24.6.2008 17.45

Stránky: 1 2

Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

wout:Super uz se tesim, zombie 4ever!


NO to že se to odsouhlasilo tady neznamená že to bude.;-)
# 24.6.2008 19.56
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Acer
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Web
good nápad, jsem PRO
# 24.6.2008 19.59
Obrázek
[url]Obrázek[/url]
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
To neva tesit se snad muzu neeee?!
# 24.6.2008 20.13
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
Archeolog_Cz
uživatel
Obrázek
Ve hře: Archeolog(Stáří 325)
SZ ICQ
Killování by se snížilo a spestří to trošku jsem Pro a mohli by s nich padat věci příklad kost z kostlivce za 50Chk
# 24.6.2008 20.21
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Archeolog_Cz:Killování by se snížilo a spestří to trošku jsem Pro a mohli by s nich padat věci příklad kost z kostlivce za 50Chk


To že dungy na usměrnění killingu budou se ví. Tohle je jen návrh na specifický typ.;-)
# 24.6.2008 20.26
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Kernoll:Jj toto je skôr návrh na konkrétny dung
# 24.6.2008 21.35
Loupežník
uživatel
Ve hře: SempeR
SZ Web
tjn xD a kdyztak někdo skuste poprosit Gizma aby si to přečet a jestli by to vyižil příde mi to jako dobrej napad aspon se tam nebudou furt killovat mezi sebou :D
# 25.6.2008 7.14
Obrázek

Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
NO imho už ho něco takovýho napadlo. Problém se s tím, že Giz nikam nepíše co plánuje udělat takže všichni vymejší věci co už sou IMHO dávno v plánu.
# 25.6.2008 11.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
wout
uživatel
Obrázek
Ve hře: wout
SZ Mail ICQ
Mno mohla by se udělat rubrika kam by Gizi mohl psat co asi tak přibližně chystá.
# 25.6.2008 11.52
Obrázek
Cmatmaster je prostě nejvetší řízek!
Tepo99
uživatel
Obrázek
Ve hře: Tepo99
SZ Mail ICQ
Jsem PRO
# 25.6.2008 14.16
Obrázek
montik
redaktor
Obrázek
Ve hře: LEGRANDE,MOSKOMOR
SZ Mail ICQ Skype
super ale museli by byt zhnili jinak je to na nic xD
# 25.6.2008 14.17
Tento profil zůstane se stejným popisem, avatarem i podpisem jako vzpomínka na r. 2008. :D

MRTVEJ DEMENT DOBREJ DEMENT ObrázekObrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

wout:Mno mohla by se udělat rubrika kam by Gizi mohl psat co asi tak přibližně chystá.


Ano, to se navrhovalo. (Sand syem to navrhoval aj já kdysi dáávnoxD) Avšak Gizi na tohle jak sám řek nemá čas. ;-)
# 25.6.2008 14.20
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Zombie mesto [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.