Chmatákov online


Fórum – Zpátky povolání

Fórum » Archiv » Zpátky povolání

nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
jste taky rádi jako já že se konečně vrací povolání? ja strašně jo.

a nevíte jestli alchemie a oklultismus zustane?

už se strašně těším zase na tu novou verzi:-) verzi

Těšíte se taky?
# 23.6.2008 7.35
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
  • těšíte se
  • jj24 hlasů, 77 %77 %
  • nn7 hlasů, 23 %23 %
  • Celkem 31 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Gizmo
autor hry
SZ
neboj, omezení se týká i munice.

A mystik je o hodně silnější než bojovník, proto je drahý. Např. bleskem může sundat někoho i přes překážku, což s bojovníkem nemůžeš, o DMG nemluvě.
# 23.6.2008 12.31
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
ano toho jsem si vedom ze je mystik silnejsi,ale jeho "provoz" je celkove nakladnejsi...vem si ze by si mu dal omezeny pocet jak si jiz rekl 200 bylin a chlupu...to se mi zda celkem malo kdyz jeden pokus blesku ti veme 4 byliny...to by chodil dost casto pro zasoby...nejsem proti aby se to uskromnilo ale myslim ze by ten omezeny pocet nemusel byt az tak moc nizky..;-)
# 23.6.2008 12.37
Já jsem zákon
Gizmo
autor hry
SZ
To byl příklad, plácnul jsem to - nepamatuju sis, kolik co stojí/spotřebovává. Tak řekněme 400 od každého s tím, že v koupeném sáčku jich bude víc (takže bude stačit mít pár sáčků v bance).
# 23.6.2008 12.39
 
Otheymus
uživatel
Obrázek
Ve hře: mám..
SZ

Gizmo:neboj, omezení se týká i munice.

A mystik je o hodně silnější než bojovník, proto je drahý. Např. bleskem může sundat někoho i přes překážku, což s bojovníkem nemůžeš, o DMG nemluvě.



mozná to víš ale jde o Lovce střílet za roh
a přes překážky .
# 23.6.2008 12.42
 
Gizmo
autor hry
SZ
Nevím, díky. Pošli to prosím do sekce Bugy
# 23.6.2008 12.43
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
tak co si pamatuju kupuje se za 250 balicek bylin i balicek chlupu a v obojich je 20 kousku...ale pokud by si to udelal,tak jak si ted napsal tak si myslim,ze by to bylo pekne provedeni a ze by to zmirnilo (leč málo ale presto) killovani...toto by se da se rict podobalo spotrebovani many,takze ta by byla naprosto zbytecna a chmat aspon neprijde o originalitu bylin a chlupu
# 23.6.2008 12.44
Já jsem zákon
Gizmo
autor hry
SZ
zatím to dle ankety vypadá, že bude mana, tak je to jedno :)
# 23.6.2008 12.47
 
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Ne manu ne :D chlupy in :D
# 23.6.2008 12.49
Obrázek
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
sorry za OT ale chtel bych se te zeptat...nepotreboval by si pomocnou ruku na Questy?ze by sme se nejak domluvili kdyztak:-D (jeste jednou sorry za OT)
# 23.6.2008 12.49
Já jsem zákon
Otheymus
uživatel
Obrázek
Ve hře: mám..
SZ

Corse:Ne manu ne :D chlupy in :D



Mno ty jedinej, o změně nerozhodneš ;-)

BTW: Pohy ( gizmo Questy nedělá to dělají Správci hry (GM) )
# 23.6.2008 12.50
 
Corse
uživatel
Obrázek
Ve hře: H3rbi3 starý Pikeman
SZ ICQ Jabber
Otheymus: já vím :D

Pohy: hlas se pomě já se zajímám dýl :D
# 23.6.2008 12.51
Obrázek
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Já bych byl spíš pro kdyby se do hry přidalo víc věcí jako na kouzla a ne jen bylinky a chlupy třeba černé bylinky, červené bylinky atd a pak třeba chupy hnědého chobotníka(chmatopíra), chupy lávového chobotníka(chmtopíra) atd. xD

btw: Pls mohli byste nekdo rozšířit tu sekci povolání protože už se přidalo hodně skillů a povolání tak aby každý měl přehled kolik jakého skillu může dosáhnout takže by se to mělo doplnit jako ta sekce a i jiný který so ještě ze starý verze 3-(
# 24.6.2008 16.27
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Micro-ice:btw: Pls mohli byste nekdo rozšířit tu sekci povolání protože už se přidalo hodně skillů a povolání tak aby každý měl přehled kolik jakého skillu může dosáhnout takže by se to mělo doplnit jako ta sekce a i jiný který so ještě ze starý verze 3-(


Až is Miky udělá čas...xD
# 24.6.2008 16.50
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
tak to je super , potom bych se mohlo na webu udělat i jaký povoláni je nejlepší
# 24.6.2008 17.40
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Micro-ice
uživatel
Obrázek
Ve hře: Amiczech
SZ Mail ICQ Skype Web
Povolání je pro každého jinak dobrý třeba pro mě je nej řemda pro někoho mystik a pro někoho zase lovec nebo bojovník :-|
# 24.6.2008 17.50

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Zpátky povolání

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.