Chmatákov online


Fórum – Duch a Sidus

Fórum » Archiv » Duch a Sidus [zamknuto]

Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Prosím o rozumné vijadrenia tćhto dvoch prípadne niekoho, kto vie viac ako ostatný alebo má nejaký titul.
NIKTO INÝ SEM NENAPÍŠE!!!
# 22.6.2008 21.15
 

Stránky: 1 2 3

SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ
Věci mne dal duch hodil je na zem a ja je sebral ..
# 22.6.2008 21.19
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
Ja sem mu sakra nic nedal jestli byl nekdo na mem ucte je to jasny pac neobvinuju siduse ze to nabugoval ale ja osobne sem mu to nedal .... a je mi jedno muzete si myslet co chcete proste kazdyho normalniho cloveka napadne ze asi nebudu davat cizimu cloveku veci abych si skazil GM kdyz uz bych to chtel udelat dam to kamosum..!!
# 22.6.2008 21.20
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Prečo si ich bral a ešte k tomu si sa snimi aj vyťahoval na verejnosti? Je pravda, že by to zobral asi každý ale právom máš na tom zásluhu aj ty...
# 22.6.2008 21.21
 
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ

WOLFY:Ja sem mu sakra nic nedal jestli byl nekdo na mem ucte je to jasny pac neobvinuju siduse ze to nabugoval ale ja osobne sem mu to nedal .... a je mi jedno muzete si myslet co chcete proste kazdyho normalniho cloveka napadne ze asi nebudu davat cizimu cloveku veci abych si skazil GM kdyz uz bych to chtel udelat dam to kamosum..!!




aha proto jsi mně přijal do chmakuzy a chtel zeme udelat velitele zasahové jednotky

Kurva už mně neser snad jsem koko* abych si vymyšlel?
děláš jak ze sebe tak ze mne debila.
# 22.6.2008 21.22
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
Sidus rikam netvrdim ze si to nabugoval jen rikam ze za ten muj ucet treba logl nwm jak ale je to mozny ale ja sem ti ty veci urco nedal ...3-(
# 22.6.2008 21.24
Obrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Aké si mal heslo?
# 22.6.2008 21.25
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Duch kamošom? a jerry je čo? prosím ťa nezačni teraz tajiť že jerry není tvoj kamoš.
Sidus je podľa mňa v tom nevinný pretože prijal veci a neviem kto by sa snimi nemachroval.
Jerry si vytvoril aj klan a pochybujem že to prijal len tak náhodou.
Nemôžte skontrolovať nejak tu IP?
# 22.6.2008 21.26
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
Bajoo si dmnt uz se to tu rikalo ze Jerry dostal veci od Siduse ne odeme tak co tu meles za ptakoviny
Jinak same logni na icq kldine ti to heslo reknu
# 22.6.2008 21.27
Obrázek
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ

Sam #12:Prečo si ich bral a ešte k tomu si sa snimi aj vyťahoval na verejnosti? Je pravda, že by to zobral asi každý ale právom máš na tom zásluhu aj ty...




prečo jsem to sebral protože jsem chtel veci ty bys to taky vzal ano já vtom mam taky prsty vzal jsem to posral jsem to prost THE END
# 22.6.2008 21.27
 
Pohy,cz
uživatel
Obrázek
SZ
bajo:pokud sis cetl prispevky tak si mohl postrehnout ze psal ze je vzal ze zeme..ale nwm pochybuju ze je v tom sidus nevynny...uz v old testu chodil po chmatu a rikal jak ma skoro miliardu a full banu bilejch
# 22.6.2008 21.27
Já jsem zákon
SiduS
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ

Pohy,cz:bajo:pokud sis cetl prispevky tak si mohl postrehnout ze psal ze je vzal ze zeme..ale nwm pochybuju ze je v tom sidus nevynny...uz v old testu chodil po chmatu a rikal jak ma skoro miliardu a full banu bilejch



co to kecas ty kretene ? ja test nehral asi 3 mesice ;)
# 22.6.2008 21.30
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

WOLFY:Jinak same logni na icq kldine ti to heslo reknu

Ja chcem len vedieť aký tvar malo to heslo. Či nebolo 1234 alebo asdfjkbasdvjksv65465vHdd. Ak by to bol ten druhý prípad, tak nemám nič proti...
# 22.6.2008 21.30
 
.Jerry.
uživatel
Obrázek
Ve hře: Corrupt
SZ Mail
Já bych to teďka neřešil počkal byh až Gizi skontroluje IP a tím se to vyřeší jak se tu můžeme dohadovat do nekonečna...a sem domluveny s chmatmastrem že mi smaže Corpse i když sem ty věci povyhazoval....
# 22.6.2008 21.30
 
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
Skvěli to je má zase už někdo jinej ? 3-(
# 22.6.2008 21.31
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Pohy: zobral zo zeme? duch povedal že ich ma od sidusa... Ste fakt dmnti a každý hovoríte niečo iné.
SiduS : nehral :D verím ti :D
Sam: Duch príde o o práva alebo už prišiel?
# 22.6.2008 21.32
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Duch a Sidus [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.