Chmatákov online


Fórum – komix qvet

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » komix qvet [zamknuto]

z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
tak co sem si řekl že se nebudu nudit a tak sem něco vitvořil http://img80.imageshack.us/img80/7943/komixkr0.png
# 19.6.2008 16.04
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 0 %     Hlasovalo: 1
  • takco vi nato?
  • dobre ale chce to dalši0 hlasů, 0 %0 %
  • dobré ale nedelaj další 0 hlasů, 0 %0 %
  • hrozné4 hlasy, 100 %100 %
  • Celkem 4 odpovědi
    Anketa již byla ukončena.

Stránky: 1 2

Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
co to má být?a ještě kradé muj nápad s přiblížením katany a odrazem od ní

Grafika:0/10
Příběh:1/10
Písmo:Nečitelné 0/10
Originalita:0/10

téměř hrůza a nevymlouvej se na nudu.
# 19.6.2008 16.10
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ja newim kdo je lama a ani nemumi delat komixi naky tytan hahaha vole skus ti delat komix jako ja ty to mas jak lama na bilem udelej to jako ja lamo a raci drz nebo se naser* a dojdu si zatebou!!
# 19.6.2008 16.12
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
hh na bílém pozadí to je proto,protože se mi více líbí bílé pozadí jinak klidně t o udělám i s pozadím a ještě tam k tomu máš jen screenshot do kterého si přidal postavy vole tak neser.
# 19.6.2008 16.15
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
aco ty? jeto to same jestly tam mam screen shot nebo jestly tam pridavam jak kkt veci jeto moje vec a neser me fakt nemam rad takovi 10leti fakany co sedi za kompem a misli si osobe buchvico ale kdys prednima stojis tak si posrany jeste 1ti rikam neser me!!
# 19.6.2008 16.18
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
hh zak 10ti letej fakan seš možná ty mě je 13 a nehodlám se s tebou srát moudřejší ustoupí.
# 19.6.2008 16.19
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
jo moudrejsi usoupi nebo srab usoupi?jo a meje jedno ze ti je 13 i kdyby ti bilo 18 tak mi to je uprdel* rikam kdybych vedel kde bydlis rikam ze bises nedozil rana
# 19.6.2008 16.23
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
hmm timhle vyhrozuje jenom srab tak se jdi vybrečet a stopuju OT ty fakane.a ustoupil sem protože mě nebaví hádky s takovýma malýma dementama co kazí chmat a jak vidím máš problémy s sebeovládáním jak vybuchuješ :D
# 19.6.2008 16.24
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Držte huby oba dva.

Ta anketa je trochu nepraktická.. Kdybys to dal v normálním měřítku tak bych možná dal 'Dobré' nebo na místní poměry 'Mírně nadprůměrné', ale nemáš to tam. Takže nehlasuju.

2Mernik? Nekritizuj mu to jen kvůli katany, tvůj komix taky nemá nějak obzvlášť originální příběh ani scénář.

Ale, už mě nudí komiksy na styl Dobro × Zlo.
# 19.6.2008 16.25
Obrázek
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ja vibuchuju? mozna ty jen nemam rad kdys si lidi osebe misli ze sou kingove ale kdybys mel jit semnou ven bil bi si pod postylkou a honil si brk*
# 19.6.2008 16.27
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
já to nehodnotím jen kvůli kradenému nápadu ale i podle ostatních kriteríí a ten nápad sem tam vůbec nezapočítal tekže v tomhle tématu končím.

z!x:já si nemyslím že sem king náhodou sem tady jeden z nejmladších ale nesnáším takové lidí co si o sobě myslí že sou kingové jako ty a vymlouvají se na bitku tak zalez.
# 19.6.2008 16.28
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
z!x
uživatel
Obrázek
Ve hře: hraju wowko
SZ Mail
ale ti debil* zadne kriterije predtebou nebili!!
# 19.6.2008 16.29
[Obrázek

SUPER GAMESA!!
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
já si určuju grafiku příběh písmo originalitu texty a inteligenci textů a tvůj komiks propadl a mě a aspireho atd. taky kritizovali a jestli neuneseš kritiku tak skonči.
# 19.6.2008 16.40
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
Hele nehádejte se omg kvůli komixsu...je to trošku trapné ne?

Mernik: btw nejsi nejmladší mě je 12xD
# 19.6.2008 16.53
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mernik
uživatel
Obrázek
Ve hře: nehraju kvuli killerum!
SZ Mail ICQ Jabber Web
thecrims:no to je jedno ale patřím k nejmladším ale ty aspoň uneseš krityku ne jak on něco napíšu co ho kritizuje a on hned vybuchuje a ohání se hláškama že mě zbije tím sem se oháněl v 2. třídě
# 19.6.2008 16.55
Vsechny normalni lidi mam rad ale mam tu vzkaz pro durdu a maka:STE ZASRANI ZMRDI A KUREVSKY ME SERETE VY ZMRDI ANI NEVITE CO PISETE TAK SI VYLIZTE PICU!
Jirekcz
uživatel
SZ

TheCrims:Hele nehádejte se omg kvůli komixsu...je to trošku trapné ne?

Mernik: btw nejsi nejmladší mě je 12xD


Nejmladším lidem je tu evidentně okolo osmi...
# 19.6.2008 16.57
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » komix qvet [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.