Chmatákov online


Fórum – OBR ve chmatakově

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » OBR ve chmatakově

scary
uživatel
SZ Mail
cau.....toto je muj uplne první komiks takze to neni zrovna nejlepší,ale snažil jsem se...
http://ukazto.com/?img=1016635,Komiks-OBR.jpg
http://1016635.ukazto.com

nevim jestli to pujde
# 28.9.2007 11.46
nevhodna slovaCENZURA delam si CENZURA sakra jdi s tou cenzurou do CENZURA.ty CENZURA.nesnasim cenzuru.....
www.poxnora.com
  • Hodnocení výtvoru
  • Hodnocení: 0 %     Hlasovalo: 2

Stránky: 1 2 3 4

Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
hmm díík xD...už musím bežat ku babke :-| chudera ledva žije už čus
# 2.10.2007 15.08
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
to bylo neco jako CHMATAKOV of ALIENS nebo tak necoxDlol:-D
# 2.10.2007 18.14
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ehm? Naopak bych to slovní spojení ještě pochopil, ale takhle?
# 2.10.2007 19.25
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
Dark Angel:(to iba zo srandy nechce sa mi pisat normalne tak idem nenormalne,nech sa priblížim do vašej vekovej kategoriexD)-Nie to bolo tak,že som začal kreslít niečo ak art,ale časom sa to vymklo s pod kontroli,mojej ruky ktorá ma už dlkšie boli,a preto som sa dostal do uplne inej roli,do inej sféry underground,to ty nechapeš ja stade čerpam material,čerpal som ked ty si v posteli skapinal,nikdy som nepolavil dlan rozpínal,svali napínal,lebo to baví ma,ked ta s mojho napína,v klude zabima,teraz je to omne-teraz som tu ja,je mi u rici že uznávaš spid3ra,toto nieje moja kariera,po vačšine času nepohnem sa od stola,poznaš vačšieho vola,čo do pol tretej ráno dáva pixelové kola,iné leveli--- nerad mi,iných grafikov --nehaj si,račej zavrisa na hajzli,obes sa doma na lustry,alebo si ceruzku naostry,fantáziu moju zaostry,určite si ten čo je náročný,pred vlasnímy falošny,nechcem byt vulgárny,lebo ty si ten čo tu je Nástročny,ukaž preukaz aspon občiansky,lebo neverím tomu,že si ten čo odišiel už s domu,jedine tak doma už robíš komu,ty tam tomu hoci komu,ale slov máš celú tonu,som zvedavý čo maš ty?Punk Rock tvrdý štil:twisted:.....BTW:Nemam nervy,nechcem nikoho urazit,nechcel som to pisat viem že pišem tak že sa to neda čítat...už ma nebaví odpisovat fadne veci na fadne otazky a na zradne kontexty,niesom raper,niesom battler som grafik ak to niekoho uraža,prekaža nech to vymažu alebo tak dalej xD..jedným slovom niesi majster ktorý svetom pohol ani ja nie:-D:-PxD....hh neber to(te) vzlom....bigdragon:ty ma furt vystopuješxD
# 3.10.2007 0.08
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
Číst se to nedá, to máš pravdu...
# 3.10.2007 16.14
Obrázek
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
mne se ten komiks nahodou líbí sice neni úplně dobrý ale kdžy je to první komiks.:-)
# 12.12.2007 19.43
Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Lamička
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lamička
SZ ICQ
to je humus takovou sračku jsem ještě neviděl
# 16.12.2007 16.18
lamy jsou prostě best sice vim že jsem s tim trapnej ale je to pravda:-)


http://www.lama-tym.unas.cz/
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Tak nakresli lepší.
# 16.12.2007 16.19
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
To je komix? :D
# 16.12.2007 16.30
 
-!-Black.scary-!-
uživatel
Obrázek
Ve hře: -!-Black-!-(Blood ravens)
SZ Mail ICQ
lamicka:ja za to nemuzu ze to byl driv muj první komiks!nejdriv udelej komks ty a pak neco rikej lamo
# 16.12.2007 16.43
 
hunti
uživatel
Obrázek
Ve hře: Scati
SZ Mail ICQ Web
Proč asi myslíš, že má ten nick? :-D
# 16.12.2007 16.46
Pro všechny, kdo hrajou hokejbal a nejen pro ně. :wink:
Obrázek
Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života.
Lamička
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lamička
SZ ICQ
hmmm jestli budu mít čas
# 16.12.2007 16.47
lamy jsou prostě best sice vim že jsem s tim trapnej ale je to pravda:-)


http://www.lama-tym.unas.cz/
Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
Je to super , mne sa to paci , je to dobry gulas :-D:-D:-D
# 19.12.2007 13.48
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov
J.o.n.a.s
uživatel
Obrázek
SZ Mail ICQ Jabber
Horor. :-D
# 22.12.2007 22.11
Obrázek
Gringo Bastard
uživatel
Obrázek
Ve hře: Gringo Bastard
SZ Mail ICQ
ten prvy bol lepsi ako tento novy
# 28.12.2007 1.18
Chmatakov teraz nehram , raz som prestal hrat Runescape a zacal chmatakov , potom ma zacal bavit runescape a prestal som hrat chmatakov , je to super hra ale rs je podla mna este lepsia , ked ma to niekedy prestane bavit mozno zacnem zase chamatakov

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Vaše tvorba » OBR ve chmatakově

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.