Chmatákov online


Fórum – 2. ruka

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » 2. ruka

diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
ve skutecnosti muzete mit treba v kazde ruce 1 vec a tak bych dal do CHMATU take moznost drzet 2 veci ale treba
1 rukou:pistol,kladivo,sroubovak,katana(nebo co to je),zvire,pytel, sekera

2 rukama.kulomet,rtt kulomet(rotacak),bili kulomet,prut zbijecka,kus,kul,luk,ochocovadlo

ke zvireti byl by skil jezdectvi za kazdych 15 min na zvireti=1%jezdectvi(v pohybu)
pak by se dalo z chobota napr strilet z pistole ale pokud vezmete pistol do ruky s jezdectvi cca11 tak spadnete, zvire zdivoci a vam to ubere cca 6hp

pridal bych naboje magnum 10 naboju za 100chk ubirali by o 2 hp vic
normalni nebo i magnum by se dali narezat na dum dum(zakazane v realu) ty by ubirali jeste o 12 hp vic ale narezat by se dali pouze s sikovnoti 100 jinak vybouchnou a vam to ubere 60 hp

duvod dalsiho topiku:ostatani jsou lockly a stary treba na dalsi strance nikdo necte
# 3.6.2008 16.32
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.

Stránky: 1 2 3 4

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Blbost, akorát kdyby si třeba střílel tak brokáda ubírá 10 + další broka 10 a 20hp na jeden klik.. To nepočítám bílé sniperky atd.. ;)
# 3.6.2008 16.35
Obrázek

diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
sory zapomel jsem napsat ze magnum by vydrzely pouze pistol a lovecka a dum dum uz jen pistol a broka je snad napsana v 1 ruce??? ty broku v jedne ruce udrzis natoz 2??,

jo a jeste neco jo vim jak afk staci ho zabit,ma treba210 hpkilnete ho na 0 pak ho kilnete na
-210 a pribyde vam 10 chk a afkarovi zase 10 chk ubide



Naposledy upraveno: 3.6.2008 16.43

# 3.6.2008 16.37
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

diget:sory zapomel jsem napsat ze magnum by vydrzely pouze pistol a lovecka a dum dum uz jen pistol a broka je snad napsana v 1 ruce??? ty broku v jedne ruce udrzis natoz 2??,


Promiň, ale střílel jsi někdy z nějáké pistole? Ze dvou pistolí najedou lidi přesně střílí jen v Matrixu...:-|

Ale třeba dva kůly nebo tak by mohly jít...;-)
# 3.6.2008 16.42
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
kernol ty taky v chmatu muzes strilet z rtt bez opony a v realu by te to zabylo
# 3.6.2008 16.43
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

diget:kernol ty taky v chmatu muzes strilet z rtt bez opony a v realu by te to zabylo


Hm. Chtělo by to zrealnit. Ale stejně. Kdyby někdo strílel ze dvou zbraní tak by se mu muselo snížit procento zásahu...aspoň o třetinu.
# 3.6.2008 16.49
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
to bych bral a nebo by dyl miril napr. kliknes a po 3 sekundach vystrelis
# 3.6.2008 16.50
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Kernoll viděl jsem maníka jak střílel s dvěma pistolemi Desert Eagle .50AE
Ale záleží na ráži.Ale není to zrovna pro malé děcka :D
Jo a stejně je to hloupost.Takhle mi to vyhovuje.Jedna ruka je akorát :-D
Tou druhou si můžeš tak akorát dělat dobře :-D
# 3.6.2008 16.52
Obrázek
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
jak myslis ale mit v ch jen jednu ruku je trochu pritazeny za vlasy
# 3.6.2008 16.54
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Většina věcí je v reálu tak těžká (hmotná),že by to bylo skoro nereálné ;-)
# 3.6.2008 16.55
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

mezon:Kernoll viděl jsem maníka jak střílel s dvěma pistolemi Desert Eagle .50AE


Desert eagle normálnímu smrtelníkovi utrhne ruku...a to bez srandy...;-)
# 3.6.2008 16.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
pravda je ze magnum by se muselo drzet obouma protoze i obouma po 6 vistrelech clovekovi upne znici zapest a dum dum by se taky dalo strilet poze s 1 zbrani jo a jiny zbrane by po vistrelu magnum a dum dum vybuchli a vam ubrali hp a zmizeli

a jinak taky jsem videl cloveka strilet z kazdy ruky 1 AKčkem ale ve filmu a ten byl plnej triku atd



Naposledy upraveno: 3.6.2008 16.59

# 3.6.2008 16.57
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
No tak doslova ne :D jinak by ta zbraň nebyla dostupná.Já bych si třeba nekoupil trhač ruky.
Ale stejně Desert Eagle je nic moc.Já mám raději praktičtější pistole.Jako podívej se na USMC.Jestli najdeš jednoho,co má jako Side Arm Desert Eagle tak jsi bůh :D
# 3.6.2008 16.59
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Navíc nevím, co řešíte, protože chmatáci používají předměty speciálním telekinetickým kouzlem, kterým ale můžou nosit jen jednu věc. Kdo kdy slyšel o chmatácích s rukama...?xD



Naposledy upraveno: 3.6.2008 17.53

# 3.6.2008 17.01
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
diget
uživatel
Obrázek
Ve hře: 485682,drap
SZ
njn ale jak chcete to uz jsem rekl ale o telekinezaci(na serveru) jsem neslisel jinak o tomto slove jsem se dozvedel poprve ze sesitu PERRY RHODAN.
# 3.6.2008 17.03
stara verze byla lepsi nez test, test je moc preplacanej.
mezon
uživatel
Obrázek
Ve hře: mezon
SZ Web
Je to blbost.Stejně by to tak akorát překrývalo druhý předmět.Kernolle rovnou to LOCKni :D
Stejně se nedobereme k výsledku :-D
# 3.6.2008 17.05
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » 2. ruka

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.