Chmatákov online


Fórum – Skera nebo kosa

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Skera nebo kosa [zamknuto]

Pepis
uživatel
SZ ICQ
Udělal bych že by se dalo bojovat i se sekerou enbo kousou ;-)
měli by malo damage ale nekdy by se to hodilo ;-)

ps: koupim lavaka ;-)
# 24.9.2007 12.49
 

Stránky: 1 2

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
JJ ani ja nechapem preco sa zo sekeru neda bojovat bolo by to dobre alebo vyrobit niaku specialnu sekeru
# 24.9.2007 14.58
Pepis
uživatel
SZ ICQ
specialni sekera už je ale nechapu to maš vec s kterou de v realu ubližovat a v ch ne
# 24.9.2007 15.42
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
xDja len tak neberte to ako spam xD....ale už ked pišem moj názor...načo by si sa bil zo sekerov ver. kosou ked tam maš 9mm,kulomet a pod 8-)Ja by som račej bral zo (20 questov)bez questov nieje hra rpg td. mmorpg...aspon si v questoch urobiš lvl up....a zarobiš peniaze a + za nejaky hard quest by mohla byt aj odmena napr...nejaky items s hry napr..mobil,chobot,zbran atd.....neviem ale myslim si že to tu už niekto pisal a ked nie mal by.....(vymysliet quest je to najmenej...len programovat,grafika,atd...vela času : )...
ale čo je moja choroba je odbačat od tém :-[...ja by som ešte možno tu sekeru že sa dalo aspon branit alebo čo ale inak by som nič iné nerobil..je na tej hre ešte vela (doležitejšich veci) na robote ako sekera a kosa....ale niesom autor hry som tu iba navštevnik na fore apod...tak moje slovo ma taku vahu ak slovo politika:-O LOL končim dakujem za prečitanie!:-D
# 24.9.2007 15.43
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
idorin: jj, budou questy, neboj..
# 24.9.2007 16.39
Obrázek
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Ale ja to chci jako spestřeni jak sem psal se sekerou nebo kosou mužeš v realu ubližit tak proč ne v ch?
# 24.9.2007 16.40
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
RE:Pepis-10 odpovedi na nezotpovedatelnú otázku na fore-1.CH nieje realny...2.Načo by si v CH kosil:-D.....3.Neboli by PK-player killer ale bolo by PC-player cuting......4.Plastika po zasahu sekerov stoji viacej ako 50k....5.Ludia by si na kosu priviazali silon a mali by udicu-(prut).....6.Na 9mm maš aj puzdro no na sekeru a kosu za opaskom by som si asi nezvykol......7.Navrhni račej rotačnu sekerokosu......8.Ja navrhujem valček na cesto aj snim možem realne ubližit......9.Neviem si predstavit ak ma niekto v CH. nahana s kosov......10.Neber si to k srdcu je to humor....+18.(niektory ludia veria že ked si daju pri s*x*.....pod postel sekeru alebo valašku splodia chlapca:idea:v tom horšiom pripade splodia tu tvoju vysnivanu (skeru) však ty to tak píšeš ( Skera nebo kosa) ale aj tak sa im narodi retazova pila bez retaze.....idem spat neboj ja som len vtipkoval trošku :::::....:::::...
# 24.9.2007 17.19
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
a proč jo? Zbytečně... Možná, až opravdu nebude co dělat, tak by se to dalo :-)
# 24.9.2007 17.20
Obrázek
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
RE:b.drago...ok questy su najlepšie na hre :-P
# 24.9.2007 17.21
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
Pepis
uživatel
SZ ICQ
:-D to že jdeš spat si psal asi hdinu tomu di už ratši pleteš ;-)

Stou skrou sem se splet každej ma pravo na chybu ;-)
# 24.9.2007 17.45
 
Indorin
uživatel
Obrázek
SZ Mail
jj každý má pravo na chybu...ty nie!xD....robim si srandu idem už fakt spat len ja som tu na fore a ešte som aj v skicary aj na icq....ale idem už cya:evil:
# 24.9.2007 17.47
Zdravím všetkých čo ma poznaju a ty čo ma nemaju radi nech skončia obetov seba samichxD
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
pepis: Ublížit můžeš i s rybářskym prutem lollolxDxD
# 24.9.2007 19.18
Pepis
uživatel
SZ ICQ
pff ten neni ostrej vy tež pochopite houby demence narusta 3-(
# 24.9.2007 20.23
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
můžeš se píchnout o háčekxD
# 24.9.2007 21.29
Pepis
uživatel
SZ ICQ
Opravdu směšne lock pls
# 25.9.2007 16.57
 
DARK_ANGEL
uživatel
Obrázek
Ve hře: :.L€MON. a .W!Z4RD L€V!N.
SZ Mail ICQ Web
pepis ty si divnej. zakladas prispevek a hned ho chces locknout?
# 26.9.2007 14.26

Stránky: 1 2

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Skera nebo kosa [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.