Chmatákov online


Fórum – VPP (by Medvěd) ozkoušel Mr.Vladdis

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » VPP (by Medvěd) ozkoušel Mr.Vladdis

Light
uživatel
Obrázek
SZ
Zkouška



Naposledy upraveno: 5.12.2008 21.22

# 28.5.2008 15.38
Obrázek
  • Chtěli byste do Ch VPP?
  • ANO11 hlasů, 92 %92 %
  • NE1 hlas, 8 %8 %
  • Celkem 12 odpovědí

Stránky: 1 2 3

Retrouš
uživatel
Ve hře: Uz nehraju
SZ Skype
J myslim ze by to nebylo spatne
# 28.5.2008 15.40
 
Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Presne toto isté navrhoval Bigdragon a zdá sa mi ,že to aj bude(Uranové bane)
# 28.5.2008 15.44
Light
uživatel
Obrázek
SZ
OMG Dragon zase bude pyskovat ze jsem mu ukradl navrh nebo co? ale Hosi kdyz tak zazil jsem to v OLD (svedci: Medved a SAM)
# 28.5.2008 15.46
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
No...teoreticky s nic neukradl. Jen seš neschopnej používat vyhledávání jako většina lidí kolem! Nnss...
OMFA! Zkuste používat mozky.:-|
# 28.5.2008 15.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Asi tak ale znas Dragona pockej az sem prijde sem zvedavy :D
# 28.5.2008 15.53
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
No co? Známá reakce. Něco ti řekne, ty mu odpovíš, on tě setře, ty se začneš vztekat a dostaneš Ban. Založíš si novej učet a zítra se to bude opakovat.3-(
# 28.5.2008 15.55
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Light
uživatel
Obrázek
SZ
BD mě nikdy nesetřel a nikdy nesetře!
# 28.5.2008 16.09
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jo dosvědčin že sti má roben skušenost=stará verze.. A je to dost dobré. Ty bani IP jsou k ...
# 28.5.2008 16.16
 
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Njn...stačí počkat až to uděláš ty.;-)
# 28.5.2008 16.17
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
S tim je moc starostí... Trestanec se musí hlídat, musí se dát pozor, aby peníze nedostal odjinud, a to nemluvím o dohadování, když ještě člověku nedojde, že se z toho nevykroutí, a nadává... To jsem spíš pro ty bany IP...
# 28.5.2008 16.27
 
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
Jo ale jak mile bysi zjistil že to ma nekaj brzi tak by dostal BAN IP.
# 28.5.2008 16.33
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Big Daddy: Přečti si příspěvky nad tím.... systém už se navrhoval a zaveden nejspíše bude v podobě uranovych dolů.
# 28.5.2008 16.33
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek
SaLy
uživatel
Obrázek
SZ
To zní dobře.
# 28.5.2008 16.34
 
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
Vim, tohle bylo přímo k VPP, doly sou něco jinýho, tam to bude oddělený od herního světa, tam žádná pomoc z venčí nepřijde...
# 28.5.2008 16.35
 
D!ereS
uživatel
Obrázek
Ve hře: D!ereS
SZ ICQ Jabber
Přesně tak...v tom případě VPP naprosto ztráci smysl a tudíš je zbytečné o tom diskutovat...
# 28.5.2008 16.37
Zde byl můj podpis,jehož existence již dále nebyla možná, neboť byl jiný a tím si nezasloužil právo existovat :'( - budiž mu server lehký.... (OZSP - Organizace Za Svobodu Podpisu)
Get my userbars here.
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » VPP (by Medvěd) ozkoušel Mr.Vladdis

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.