Chmatákov online


Fórum – Sprostá zóna

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Sprostá zóna [zamknuto]

!...Afromen...!
uživatel
Obrázek
SZ
Takže mě napadlo že by bylo takové téma kde by jste si mohli psát cokoli jen ne třeba "Gizmo je píč."atd. ale když vás naštve třeba Pietroo tak mu napíšete"Pietroo ty debil. zajeban. di do prdel."ale bez teček

Já bych hned napsal Big Daddymu atd. a nesměli by mi dát warning tak proto protože nemůžu nic říct abych nedostal warning
# 21.5.2008 15.46
Obrázek
Obrázek
  • Chceete toto??
  • jo5 hlasů, 45 %45 %
  • ne6 hlasů, 55 %55 %
  • Celkem 11 odpovědí
    Anketa již byla ukončena.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Seš normální? Je pravda, že je tu po dlouhé době nápad, co se nemele furt dokola ale o to stupidnější...xD
# 21.5.2008 15.47
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Big Daddy je vysoce postavený člověk.Nemění to rozdíl.A je to kravina,když mu chceš říct svůj názor,tak do PM nebo na ICQ.
# 21.5.2008 15.47
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Jirekcz
uživatel
SZ
To je co?
Zóna jen a jen pro tebe?
# 21.5.2008 15.47
My goal in life is to be a wit. I am often told that I'm already halfway there.
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Big Daddy je vysoce postavený člověk.Nemění to rozdíl.A je to kravina,když mu chceš říct svůj názor,tak do PM nebo na ICQ.


Tady nejde o postavení.:-|
# 21.5.2008 15.48
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
!...Afromen...!
uživatel
Obrázek
SZ
no ja mu pošlu PM a pak dostabnu od něj taky ale nebude tam ůco si myslíš ty čůráčku malej?!!"ale "Vaše %warning bylo navíšeno o 100% na nynějších 100%"no to známe
# 21.5.2008 15.49
Obrázek
Obrázek
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Ano jde.Je to tak i v realu.Když někomu jen tak začneš nadávat,tak ti nikdo nic neudělá.Pokud je to vysoce postavený člověk,tak ti pěkně zavaří.
# 21.5.2008 15.49
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber

Narayenko:Ano jde.Je to tak i v realu.Když někomu jen tak začneš nadávat,tak ti nikdo nic neudělá.Pokud je to vysoce postavený člověk,tak ti pěkně zavaří.


Jo. Ale každej má právo na stejné zacházení a tak by měl teoreticky právo zažádat o warning i řadový chmaták.;-)
# 21.5.2008 15.51
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Narayenko
uživatel
Obrázek
Ve hře: Narayenko
SZ Mail Jabber
Může,jen to neudělá,protože by zas musel čekat tejden.Mod. apod,si to udělá hned.
# 21.5.2008 15.54
Czech Melbourne shuffler
Addicted to Hardstyle <3
http://www.shuffl3.cz
!...Afromen...!
uživatel
Obrázek
SZ
nj ale tak jako já mu to klidně napíšu sem


Big Daddy:seš jen namachrovanej ignorannt co by bez imuniti neudělal nic seš prostě nula a pokud mi zde někdo hodí warning tak se děte vysrat já jen vyjadřuji své pocity a to co hcci říct



KONEC
# 21.5.2008 15.56
Obrázek
Obrázek
Kernoll
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nemám
SZ ICQ Jabber
Ano. A tíms sám přiznal, že nejde o postavení, jelikož je to taky možné. Děkujhi vám a dobrou chuť.
# 21.5.2008 15.57
And they shall beat their swords into plowshares, for if you hit a man with a plowshare, he's going to know he's been hit.
Big Daddy
uživatel
Obrázek
Ve hře: Big Daddy, Medved 009
SZ
!...Afromen...!: Díky xD
# 21.5.2008 17.46
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ

!...Afromen...!:nj ale tak jako já mu to klidně napíšu sem


Big Daddy:seš jen namachrovanej ignorannt co by bez imuniti neudělal nic seš prostě nula a pokud mi zde někdo hodí warning tak se děte vysrat já jen vyjadřuji své pocity a to co hcci říct



KONEC


Hehe .. tak to je moc xD.

Dobrou noc.
# 21.5.2008 18.00
 

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Sprostá zóna [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.