Chmatákov online


Fórum – Nový herný systém,WIPE *

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nový herný systém,WIPE * [zamknuto]

Maniak10
uživatel
Obrázek
Ve hře: Maniak10
SZ Mail ICQ Jabber
Keďže bude nový herný systém a WIPE tak mi napadlo ,že k testovaniu hry by mali prístup len pár dôverných ľudí alebo by bol test verejný ale kebyže niekto poruší hocijaké pravidlo tak by mal do konca testovania BAN IP
# 18.5.2008 12.50

Stránky: 1 2 3 4

ciby
uživatel
SZ ICQ Web

bigdragon:

ciby:Nový system bych opravdu testovat chtěl, tebe bych s tím ani neotravoval, i když bys to měl nastarost. Jelikož se s BD znám osobně, tak mi to dělá naschvál a myslí si, že je to strašná sranda. 3-(


Když do vás 2 hodiny v kuse někdo valí, aby jste ho pustili z nápraváku a další hodinu aby mohl testovat, maté chuť ho akorát nakopat do patřičných partii...


Jenže to byla sranda, omg. Myslíš, že jsem to třeba s tím krakenem myslel vážně? Jestliže nemáš smysl pro humor, tak je to s tebou hodně špatné :-|
Edit: Supreme: Nevyjadřuj se k tomu, když o tom nic nevíš, nebo si chceš taky šplhnout?
# 22.5.2008 18.58
 
!Supreme!
uživatel
Obrázek
Ve hře: Suprreme/Supreme/TheGame
SZ
Omg Ciby já si šplhat nemusim nepotřebuju mu lézt do zadku jako pár jedinců !
# 22.5.2008 19.02
Obrázek
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Tak proč ses k tomu vyjadřoval, když si u toho nebyl?
# 22.5.2008 19.04
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
ciby: to s tím krakenem jsem pochopil. Ale s tím "ukecáváním" jsi mi potom opravdu lezl na nervy...
# 22.5.2008 23.27
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Však to byl účel lol
# 23.5.2008 5.46
 
TheCrims
uživatel
Obrázek
Ve hře: BeHappy
SZ Mail ICQ
lollol
# 23.5.2008 6.22
Obrázek
Obrázek
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
"lol" To opravdu byl, bylo směšné sledovat, jak to BD psychicky nedává lol
# 23.5.2008 6.58
 
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ

ciby:"lol" To opravdu byl, bylo směšné sledovat, jak to BD psychicky nedává lol


ani se mu nedivim... zda se ze jednal s ne zcela labilnim clovekem... k smichu si tu ty..
# 23.5.2008 7.06
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

ciby
uživatel
SZ ICQ Web
To "psychicky nedává" mělo být jako vtip, který směřoval BDmu a nebojte se, BD mi nepřipadal, jak kdyby mu to doopravdy vadilo, jen jsme si dělali srandu, omg. Dokonce nás zval na "chlastačku" lol Nevím, proč to pořád řešíte, když já mluvím o vodě a vy o víně. Má duševní vyspělost je opravdu trošku jiná, ale to neznamená, že jsem "ne zcela labilni clovek" 3-(
# 23.5.2008 7.21
 
bigdragon
uživatel
Obrázek
SZ Jabber
já na chlastačku? Já řekl na pivo. Chmat ví, že zásadně nechlastám. Dám si pivko, dvě a dost. Nejradši mám dobré víno...

A sral jsi mě monumentálně. Ještě půl hodiny a normálně bych tě někde za rohem sejmul...
# 23.5.2008 13.07
Obrázek
ciby
uživatel
SZ ICQ Web
Řekl si, že máme jít na závěrečák, a že podmínka je flaška. O tvé náchylnosti k víně už víme lol

Ještě půl hodiny a normálně bych tě někde za rohem sejmul...


Až to budeš chtít udělat, tak se podívej, jak vypadám já a jak ty (výškově i postavově)
# 23.5.2008 13.11
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
lol ciby :D jinak Bigu plz odpovez na PM srry za OT klidne to pak smazte diky moc :D
# 23.5.2008 13.18
Obrázek
chmatmaster
uživatel
Obrázek
Ve hře: chmatmaster
SZ ICQ
BD: se nedivim ze si hrajes na intouse s vinem... s tvejma 150cm si das dve pivka a hned ses "rozjarenej" lol
# 23.5.2008 13.37
Master! Apprentice! Heartborne, 7th Seeker
Warrior! Disciple! In me the CHMATMASTER! :twisted:

WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
heh vy mu davate :xD
# 23.5.2008 13.38
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » Nápady, návrhy, připomínky » Nový herný systém,WIPE * [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.