Chmatákov online


Fórum – Rekill

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Rekill

Light
uživatel
Obrázek
SZ
Hele sice nejsem smejd ale musim to udelat!

Jak rikal Duch:Chmatparta&Keep Smiling ;) Tyto Klany mohou byt v red zonach killeny na Potkani a zadny trets z toho mit nebudte ale Zduraznuji Killeny NE rekillny.!!

Dnes pred 10 min ve 4 byli Hraci DUch,Rocky,PIxEE2 a wertman!
SAmodrejme i kdyz jsem tam byl sam tak me zacali vseci rekilit (Nejvic DUch ;D) ale kazdy si skrtnul!

Tak kdyz BD rikal ze v teto hre nikomu nenadrzuje tak se BD predved a dej jim trest za rekill!

Samodrejme ze byste mi neverili ale zde je dukaz : http://www.youtube.com/watch?v=w2Wcw9jcC1g

vsechno mame :D xD


edit: sry za sekave video mam pomale PC

BTW: vetsinu hracu poznate podle skinu!
# 17.5.2008 21.21
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Sekera
uživatel
Ve hře: Sekera,Trol
SZ ICQ
Ty máš o rekillu co říkat kkte !
# 17.5.2008 21.25
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Light
uživatel
Obrázek
SZ
1. ukaz Dukaz
2.ja za rekill mam BAN na Pietroo tak jsem zvedavej jak BD jim da BANY (samodrejme ze neda)
# 17.5.2008 21.28
Obrázek
Sekera
uživatel
Ve hře: Sekera,Trol
SZ ICQ
Oni rekillili po 1. a ty rekillíš celou dobu od doby kdy sis ,,Poctivě'' ukradl VIP účty
# 17.5.2008 21.47
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Vojaku radsi drz hubu...
1.Zadny ucet jsem neukradl a ty ucty co jsem mel tak jsem je zverejnil.Prip rekni ktery sem ukradl..
2.Nechtej abych rekl jak to bylo s uctem Voják ale asi to reknu
# 17.5.2008 21.48
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
omg! robben má pravdu naprř. já , ty , bajo někoho jednou rekilnem a máme nápravaky a bany..

jenomže zmr*i jako duch,vrak,cortex atd. přispívají na chod hry množství peněz tak se jim nic nestane...
# 17.5.2008 23.21
 
WOLFY
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju..!!
SZ ICQ
No tak mam tu 2 zasadni veci

1)Takova skulinka vsech hracu Rekill je bran pouze u nemocnice pokud nemuzes odejit kdyby si se ozivil sel pres tezbu na trh nidko te nekillne takze to zadnej rekill nebyl ale jen tva blbost ze si se vracel ;)

2)vubec nevidim kdo te zasahoval :D jinak k zasahoval sem te hlavne ja nemam za potrebi to tajit :D ale jak uz sem rekl neni to rekill viz 1.
# 17.5.2008 23.37
Obrázek
Pala[Cz]nda
zablokován
SZ
omg psal, že se poznají podle skinu
a já a i hafo jinných svěků dosvěčíme , že oni nás nenechají udělat nic, aniž by nás zabili

mim. rekill nemusí být u nemocnice...

edit: jak psal někdo z chuj, rekill je to, že někoho v 5 minutách zabijete víckrát jak 3x a je jedno kde..3-(
# 17.5.2008 23.40
 
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web

WOLFY:1)Takova skulinka vsech hracu Rekill je bran pouze u nemocnice pokud nemuzes odejit kdyby si se ozivil sel pres tezbu na trh nidko te nekillne takze to zadnej rekill nebyl ale jen tva blbost ze si se vracel ;)


Toto si kde vyhrabal?!
# 17.5.2008 23.56
 
wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web

Sam #12:

WOLFY:1)Takova skulinka vsech hracu Rekill je bran pouze u nemocnice pokud nemuzes odejit kdyby si se ozivil sel pres tezbu na trh nidko te nekillne takze to zadnej rekill nebyl ale jen tva blbost ze si se vracel ;)


Toto si kde vyhrabal?!



Sam : No já si to taky myslim, tak at tam proste nechodi, a my ho nebudeme killit,...3-(
# 18.5.2008 0.59
ObrázekObrázek
Sam #12
CH.B.I.
Obrázek
Ve hře: Sammyk
SZ Web
Problém je v tom, že VI si pravidla neurčujete!
# 18.5.2008 1.23
 
Light
uživatel
Obrázek
SZ
Ooou Samik dik za podporu.. :D
# 18.5.2008 5.08
Obrázek
Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

wertman:

Sam #12:

WOLFY:1)Takova skulinka vsech hracu Rekill je bran pouze u nemocnice pokud nemuzes odejit kdyby si se ozivil sel pres tezbu na trh nidko te nekillne takze to zadnej rekill nebyl ale jen tva blbost ze si se vracel ;)


Toto si kde vyhrabal?!



Sam : No já si to taky myslim, tak at tam proste nechodi, a my ho nebudeme killit,...3-(



To že tam přijde sám nic nemění na tom, že ho opětovně zabijete = rekillnete.

Když někdo rekillí poprvé, nidky nedostane ban - maximálně ho zastřelím a posečkám, zda se celá akce nebude opakovat.
Pravda je ale taková, že by za to ban být měl- :-)
# 18.5.2008 9.37
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
A neznamená, že je to Vladdis, tak že si ho budete rekillovat a řeknete si on nás takly rekilloval tak proč my jeho ne?! Minimálně nápravák 3-(
# 18.5.2008 11.55
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
x man
zablokován
Obrázek
Ve hře: x-man
SZ Mail ICQ
ja byt spravce jim nedam ban ale napravak na tyden jinak oni rekilujou porad nekdy by jim nekdo mel neco dat
# 18.5.2008 12.03
Obrázek
Obrázek
Light
uživatel
Obrázek
SZ
FabOS tak at udelaji video jako ja.. :D
# 18.5.2008 12.22
Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Archiv » Stížnosti a problémy s hráči » Rekill

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.