Chmatákov online


Fórum – A.K.A.J.

Fórum » Archiv » A.K.A.J.

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
A.K.A.J. ( Anti Kilerská Armádní Jednotka )
- Kdo jsme? : jsme skupina hráčů, která se rozhodla zabránit malým dětem, aby nekilovali jen tak bezdůvodne a nerekilovali hráče, protože mnoho dobrých lidí k vůli takovým hráčům odchází a to nechceme. Budeme se snažit zasahovat, když uvidíme rekily, bezdůvodné zabíjení jiných hráčů, vulgarismus, atd...

- Kde působíme?: jelikož nemáme žádné výhody, ani podporu od někoho vyžšího tak pouze na území, kde nejde obrana takže na území Chmakuzi. Působíme jen tam, protože kdyby jsme zabraňovali tomuto např. ve městě hráči by dali obranu.

- Náš web: http://akaj.webz.cz ( již v provozu )

- Jelikož nechci, aby byl v tomto klanu každý, tak jsem udělal soupis toho, kolik v A.K.A.J. může být řemeslníků ( 4 ), bojovníků ( počet neomezen ), mystiků ( počet neomezen ), lovců ( počet neomezen ), pobudů ( 3 ), léčitelů ( počet neomezen ) , upírů ( 0 ).

- Podmínky pro přijetí:
- Stáří minimálně 45
- Být spolehliví a aktivní jak na našem webu tak ve hře
- Počet zabití nesmí přesahovat víc jak 800 zabití
- Karma může být jak červená tak i modrá
- Každý hráč musí mít na svojem účtu aspoň dva skili na 100%, které může mít.
- Další pravidla se ještě dopíšou. ;)


- A.K.A.J. team tvoří:
- ve hře: CHinGy
- na CHO webu: Sulli_DR
- moje povolání: řemeslník ( z důvodů, abych naše členy mohl zásobovat )
- v A.K.A.J. je : velitelem

- další členové zde budou zveřejněny, až se příjmou..

Takže pokud chcete udělat v Chmatákovu pořádek a nevadí vám, že nebudeme mít žádné výhody atd.. určitě pak u nás podejte přihlášku, ale tak to, až bude fórum hotovo, zde nepodávejte nic. ;)



Naposledy upraveno: 17.5.2008 19.18

# 13.5.2008 6.53
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

wertman
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehrám...
SZ ICQ Web
"lajt?" (light) : War, war, waninco ? To si ze mě už jako fakt děláš srandu !
# 15.5.2008 21.59
ObrázekObrázek
m!key
moderátor
Obrázek
SZ Web
Light i kdyby byl lamík tak co je lamík ve hře, ale ty si lamík jak ve hře a i v realu, když se za sebe stydíš a bál ses dát na byvalí fan fotku..

- Navíc Sulli není ten typ lamera jako ty co sedí jen u kompu a z domů vyleze jen, když jde do školy..
# 15.5.2008 22.00
Simulátory všech kategorií.

acon
uživatel
Ve hře: VoJaK
SZ ICQ
Podle me sou taky klany na nic ;) sice se snazej ale nadelje stim velky kulovi



Naposledy upraveno: 15.5.2008 23.48

# 15.5.2008 23.45
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
No jako takhle takovych organizaci tu bylo a jak rikal pett davam tomu tejden tez pac jako opravdu nejaky newbove stim nic neudelal a vseci dobry mystici a bojovnici uz sou zabrany Ja sem udelal klan odesel sem z Chmakuzy a vedem si celkem good protoze jako chmakuza musim dodrzovat pravidla copz se proti killrum nevyplaci takze pokud si jen obycejnej CHmakuzak nebo CHBI pro killrum celekme nevyhodny nepocitam CHUJE ty maj takze jim to je u prdele jinak jestli se nerozhodne new Velitel prevezme 4. CHBI a to sem pak na ne zvedavej zjistej ze sou bezsance kdyz nikoho pomalu nevezmou
# 15.5.2008 23.46
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Fabos121
uživatel
Obrázek
Ve hře: pK_Fabos121
SZ Mail ICQ Skype
LoL ty jsi opravdový kkt!! CHBI nemusí všude vletět a killovat od toho je vaše slavná Chmakuza 3-( chmakuza dělá úplné hovno!! Příjde do 4. a jenom nechte mě atd atd..
# 16.5.2008 11.13
Obrázek
You are always in my heart no matter where you are.... ♥
Mlady Lupic
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nehraju :P
SZ Mail ICQ
Fabos121:Tak to máš naprostou pravdu kvůli tomu jsem odešel.Celý kolektiv vyplňovali plsáci atd...:-|
# 16.5.2008 14.14
No sacrifice,no victory Im ready to die.

Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Prosím o radu:
Nahrál jsem na web akaj forum phpBB3 a neustále mi to píše toto: http://akaj.webz.cz/phpBB3/ pokud víte co s tím, tak prosím řekněte, protože rád bych už A.K.A.J. rozjel,protože jsme slyšel, že Chmakuza už nepůsobí,nevím kde, ale nejspíš na chbi fóru jsem to četl. ;)



Naposledy upraveno: 17.5.2008 15.49

# 17.5.2008 15.11
Obrázek

Ender
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ender
SZ Mail ICQ Web

Light:Je to picovin* nejaky lamer nedokaze zastavit Killery jako nas OT LOCK + warning bych mu dal



Nemůžu to říct slušněji, než že jsi idiot ničící podstatu Chmatu.
+ 15% warningu.

Edit: A takhle budu trestat každého, kdo bude bezdůvodně nadávat lidem okolo sebe a vůbec mluvit sprostě - o rekillování ve hře ani nemluvím.
# 17.5.2008 15.22
ObrázekObrázekObrázekObrázek
wahhanna
uživatel
Obrázek
Ve hře: SiduS
SZ Mail ICQ Web

Sulli_DR:No tak vyčistit zrovna ne, ale budem se snažit jim to tam zhnusit, ať je CHO přestane bavit a odejdou..Protože kdo stojí o to, aby ve hře byli někteří kileři, kteří kilnou každého koho potkají i newbiky?




když neví GM a Autor hry jak vyčistit hru od killeru tak klan nemá šanci.
# 17.5.2008 15.40
 
Black Rose
uživatel
Obrázek
Ve hře: {Jerry},Duch
SZ Mail ICQ
Tak FABOS nwm co furt rikas ja nechodim do 4. a nerikam plz nehcte me OMG CHmakuza delala hodne ale ted uz se rozpadla pac to nema cenu a jinak Imrer nwm komu rikas plsak :D
# 17.5.2008 15.46
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
pajah
webmaster
Obrázek
SZ
Je sice hezké, že se někdo snaží něco udělat, jenže už to fakt asi nepůjde.
Pokud s tím nic neudělali ti s vyšší pravomocí, klan to nezvládne, a takovýchto klanů už tu bylo opravdu hodně.
# 17.5.2008 16.29
 
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Takže forum je již hotovo http://akaj.webz.cz .



Naposledy upraveno: 17.5.2008 22.49

# 17.5.2008 19.19
Obrázek

Halucinator
uživatel
SZ
Suli předělej to bez háčků, abys tam neměl chyby...
# 17.5.2008 20.48
Chytrá slova: Mlať skinheada do hlavy!!!
legalise_la_ganja
Sulli_DR
uživatel
Obrázek
SZ
Co máš přesně na mysli? Nějak nevím o čem mluvíš jestli o <a href="akaj.webz.cz">A.K.A.J.</a> fóru nebo tady něco.
# 18.5.2008 16.17
Obrázek

Stránky: 1 2 3 4

Fórum » Archiv » A.K.A.J.

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.