Chmatákov online


Fórum – oblečení

Fórum » Diskuse mimo mísu » oblečení

ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
Čus chtěl bych si koupit nějakou hezkou mikinu nebo boty nebo něco na sebe tak se chci zeptat co za věci se líbí vám možná se mi něco zalíbí a vyberu si :D:D
# 10.9.2019 19.22
Obrázek
  • co preferuješ?
  • Nike2 hlasy, 15 %15 %
  • Adidas6 hlasů, 46 %46 %
  • Jordan1 hlas, 8 %8 %
  • ow0 hlasů, 0 %0 %
  • supreme0 hlasů, 0 %0 %
  • jiný značky4 hlasy, 31 %31 %
  • Celkem 13 odpovědí
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Záleží cenově kolik bys dal třeba do bot, já preferuji Jordany nebo Pumy, momentálně si budu kupovat boty tak ti můžu poslat pár odkazů.
# 10.9.2019 20.55
Povoluji skiny. :-[
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ

Arogantní:Záleží cenově kolik bys dal třeba do bot, já preferuji Jordany nebo Pumy, momentálně si budu kupovat boty tak ti můžu poslat pár odkazů.




kdyby jsi byl tak hodnej tak můžeš
# 10.9.2019 21.14
Obrázek
Saul
uživatel
Ve hře: Saul
SZ
Nájdi si vlastný styl buď originalny s/o tyler durden
# 10.9.2019 22.37
Všichni končí na drogách, jen my sme na nich začali.
Persizc
uživatel
SZ
sandaly, ponozky, tilko s napisem ortel...
Co se tyce bot, tak pohodlne jsou dost asics, saucony, skechers... Nejsou spatny ani adi s boostem. Na znacky nekoukej, ber to co se ti libi. Pekny trika treba scotch&soda,
strihove povedeny a pohodlny kalhoty/jeans tommy, ck, levis..
# 10.9.2019 23.54
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
osobne som si za poslednú dobu dosť oblúbila značku adidas čiže posledné veci všetko od nich :D (cez tenisky tričká mikiny tepláky leginy :D asi fakt vše :D ) čiže skús pozrieť adidas officialnu stránku :D

Inak nechcem zakladať kvôli tomu nové téma tak sa skúsim spýtať tu :D.
Začala som chodiť na turistiku :D teda aspon sa snažím xD a je tu niekto kto mi vie fakt poradiť nejaky fajn ruksak za rozumnú cenu do ktorého by som vedela vopchať všetko čo potrebujem na jednodenný výlet (žiadne prespávačky :D ) ak tak viete mi poradiť aspon kolko litorvý by som mala tak kúpiť? :D (v týchto veciach fakt nemám odhat :D )
# 18.9.2019 20.00
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype

Lioness:osobne som si za poslednú dobu dosť oblúbila značku adidas čiže posledné veci všetko od nich :D (cez tenisky tričká mikiny tepláky leginy :D asi fakt vše :D ) čiže skús pozrieť adidas officialnu stránku :D

Inak nechcem zakladať kvôli tomu nové téma tak sa skúsim spýtať tu :D.
Začala som chodiť na turistiku :D teda aspon sa snažím xD a je tu niekto kto mi vie fakt poradiť nejaky fajn ruksak za rozumnú cenu do ktorého by som vedela vopchať všetko čo potrebujem na jednodenný výlet (žiadne prespávačky :D ) ak tak viete mi poradiť aspon kolko litorvý by som mala tak kúpiť? :D (v týchto veciach fakt nemám odhat :D )



Podle toho jak moc kilometru chceš chodit :D A pokud bez přespaní tak moc velký bagl nepotřebuješ :D
# 19.9.2019 13.43
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Persizc
uživatel
SZ
Přeci takovej, aby se tama vlezla flaška borovičky xD
# 19.9.2019 14.21
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ

ShotWork:Čus chtěl bych si koupit nějakou hezkou mikinu nebo boty nebo něco na sebe tak se chci zeptat co za věci se líbí vám možná se mi něco zalíbí a vyberu si :D:D




Kupuju boty jedině od ETNIES. Cenově přijatelné a kvalita taktéž super.

Jinak co se týče oblečení, beru to, co se mi líbí ale pokud chceš koukat na znáčku tak já doporučuji MeatFly nebo Etnies.
Před pár dny na mě Instagram hazel reklamu na Etnies Mikiny za slušné ceny a poměrně vypadali dobře.
# 19.9.2019 16.15
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
kartinek
uživatel
Ve hře: kartin, poklop
SZ Mail ICQ Skype
Mi se líbí trička z CroppTown(super obrázky a tričko mezi 200-300) a boty DC.. trace sx edice mi dobře sedí na noze a vypadá luxusně ale rychle se prochodí. Teď jsem si koupil DC Vestrey a ty mají i tu pěnovou vložku, takže se v tom chodí luxusně
# 19.9.2019 16.34
PLS škodí zdraví!
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ

kartinek:Mi se líbí trička z CroppTown


this, ideálně počkat až je kurýr zadarmo/omega výprodej a koupit si jich 5 za 100-150 kus
aj ty blank bez potisku sa celkem dajú

pers:Pekny trika treba scotch&soda, strihove povedeny a pohodlny kalhoty/jeans tommy, ck, levis..


s tvoji vyskou hadam ze nakupujes v detskem oddeleni
# 19.9.2019 16.36
Obrázek

Fórum » Diskuse mimo mísu » oblečení

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.