Chmatákov online


Fórum – Postupovací Q

Fórum » Chmazka » Postupovací Q

Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Ahoooj zdravím všetkých chmatákov a a chmatáčky
Ako už viacerý viete (viac krát som to spomínala) že aktívne hrám len do konca práznin a potom už nebudem mať tolko času na ch (áno viem viacerí ste písali že čas sa vždy nájde po škole víkendoch atd on by sa aj našiel ale neviem či práve takto chcem tráviť svoj volny čas už to dávno neriešim tak ako pár rokov dozadu kedy som mala za týžden nahratých cez 90 hod :D každopádne občas sa zastavím ale ak nejdem hrať normalne načo sú mi všetky té veci a chk?) a týždeň sa s týždňom snúbil a je po prázdninách. A kedže tá partia hráčov čo som s nimi kedysi hrávala už nehrajú nejaky ten piatok tak im té moje veci nemôžem dať,tak som sa rozhodla o to urobiť Q o viac menej všetky moje chk a vecí (áno aj té vipka ).to je aj dôvod prečo som posledný týždeň od každého kupovala vip iteamy :D chcela som to dať do tohto môjho “záverečného“ Q

ok prejdime ku Q
Dátum Q ešte upresním :D ale asi to bude budúci výkend až po prázdninách :D nazbieram ešte nejake té veci chk :D )
Pôjde o postupový Q čiže vyhrajú tý najlepší z najlepších :D
Čo všetko budete na Q potrebovať je krumpáč , zbraň , nejake té chk , o čo presnejšie pôjde sa dozviete priamo na Q :D ale hádam si v tom Q každý nájde to svoje. Dalej týmto Q “oživím“ dávanie chk za účasť čiže každý niečo dostane. Hádam každý v tom Q nájde to svoje :D
Všetky té podrobnosti je dosť možné že budem písať práve tu do tohto tématu tak počas Q sa určite oplatí sledovať :D
Chcem len spomenúť nemám ŽIADNE práva na chmate preto nebudem riešiť té vaše nálady ak niekto nemáte chuť na mňa alebo na Q rovno nechodte nemám chuť sa tam s vami vadiť ak mi tam niekto bude liezť na nervy Q RUŠIM!!

Ps: Ďíky že som sponzala tolko ludí vdaka chmatu za nejaky ten piatok hrania.Dúfam že sa ešte niekedy na tom chmate stretneme :D každopádne ked budem mať čas a náladu hrať určite lognem kto vie možno to bude častejšie ako si myslím :D.
Každý dobre vieme že tam nikdy nešlo o to mať najviac chk,vipiek (aj ked nie jeden krát sa o to nie jeden snažil :D ) ale o tú komunitu hrania tý hráči tvoria hru hrou ;-) nejdem sa tu nejako rozpisovať kedže na chmat ešte občas zavítam :D
# 27.8.2019 14.21
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Xerow
uživatel
Obrázek
Ve hře: Xerow, Xupra, Torson
SZ
to je ono krása paráda ❤❤
# 27.8.2019 15.38
 
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
fuck sake už kašlete na školu a hrajte chmat full time závodně jak já, jednou si nás ten red bull gaming musí všimnout

klasika, největší spike v hráčích a všichni si uvědomí že ch je vlastně celkem fajn až když je konec prázdnin xdd
# 27.8.2019 16.09
Obrázek
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Bio ty hraješ bez přestávky ne? Každej rok nebo ob rok co zapnu Ch tě tam prostě vidím. :-D tak jak dlouho Ch, vlastně hraješ?
# 27.8.2019 16.41
Povoluji skiny. :-[
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

bionicle19:fuck sake už kašlete na školu a hrajte chmat full time závodně jak já, jednou si nás ten red bull gaming musí všimnout

klasika, největší spike v hráčích a všichni si uvědomí že ch je vlastně celkem fajn až když je konec prázdnin xdd


XD nejaký ten piatok sa to tak šlo no a stále si nikoho nevšimli :-D:-D
# 27.8.2019 17.20
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ

Arogantní:Bio ty hraješ bez přestávky ne? Každej rok nebo ob rok co zapnu Ch tě tam prostě vidím. :-D tak jak dlouho Ch, vlastně hraješ?



no za 2 nebo 3 měsíce to bude 10 let xd
je důležitej ten grind, jinak si tě všimne tak faze nebo vanoss a za ty ve 4. killit nebudu
# 27.8.2019 18.26
Obrázek

Fórum » Chmazka » Postupovací Q

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.