Chmatákov online


Fórum – Hráč se smyslem pro humor

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Hráč se smyslem pro humor

Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Index neustále chodí na CHO, a dělá reklamu CHF i přesto že mu tam nikdo nejde, zkouší to furt a furt a furt. U toho nás baví tím že CHO se zruší a že z CHF bude ofík. Tak prosím aby tohoto vtipálka někdo zabanoval aby jsme nemuseli číst ty sra*ky.




http://ctrlv.cz/AXMV
# 19.8.2019 14.44
Povoluji skiny. :-[
Bionicle19
autor hry
Obrázek
SZ
Xddd
Je to spis takova komedicka vlozka behem dne, nikdo ho ani je nebere vazne
# 19.8.2019 15.34
Obrázek
Arogantní
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ryan, Elfaes
SZ Web
Máš pravdu i já se rád zasměji. xD
# 19.8.2019 16.04
Povoluji skiny. :-[
_Harlley_
uživatel
Obrázek
Ve hře: Brendy, Harlley, Sernathy
SZ ICQ Skype Web
Sterilizovat
# 19.8.2019 17.48
Do hry momentálně nechodím
Brendy, HarlleY
Chybovat je lidské odpouštět je božské
Můj životní Guru cynická svině
Fredy_Guvno
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Pokud sis nevšiml, nikdo to neřeší poslední 3 roky. Celkem pravidelně zapínaj server, na kterej nikdo nejde a do pár týdnu to vypínaj, mám pocit že to nějak přežiju :-)

Aspoň jim dokážem, že ať udělají cokoliv, vždycky to skončí stejně, to i přesto že je nikdo nesabotuje. Pokud vím tak sniper killer je zakladatel celého toho jakože "projektu", ten předvádí jak je neschopnej celá léta. Když přemluvil Czechboye, aby se k té kktině přidal, čekal jsem že to bude mít nějaký účinek... dle toho co jsem slyšel od testerů to vypadá, že i kluk co věnuje celej život počítači a málokdy vykoukne ven není zrovna výhra.

Mějme radost aspoň z toho, že je avrack dostatečně výřečný, aby svým chcankoprojektem okouzlil pár bezvýznamných klučinů. Dělá mi neskutečně dobře vidět, jak se na ofiku chlubí tím, že přispívají a možná budou gm xD
# 19.8.2019 19.07

Fórum » Stížnosti a problémy s hráči » Hráč se smyslem pro humor

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.