Chmatákov online


Fórum – Příšery

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Příšery

Dox_obnova
uživatel
SZ
Ahoj, měl jsem menší diskuzi s pár lidma jestli by se nedal zmenšit Respawn u draka, chobotnice a mamuta, a např. Udělat nový autoq jak jsem už dříve o tom já nebo i cosmo mluvili že "2 bubliny ze slize = sliz" když už ten sliz má respawn 24 hodin a většinou pořád padají ty bubliny tak toho využít.
# 14.9.2018 19.44
 

Stránky: 1 2

pan black
uživatel
SZ
Sračka
# 14.9.2018 20.07
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
sracka
# 14.9.2018 20.15
 
Kolumb
uživatel
SZ
Sračka
# 14.9.2018 20.16
 
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
sračka
# 14.9.2018 20.52
Banned
Jakim
uživatel
SZ
sracka
# 14.9.2018 21.00
 
Pluto!
uživatel
Ve hře: Pluto. ; Froviel
SZ
Sracka
# 14.9.2018 21.05
BŮH
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
sračka
# 14.9.2018 21.07
Obrázek
Wesner_obnova
uživatel
SZ
sračka
# 14.9.2018 21.21
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
jak to tak vypadá tak je to prý "sračka"

Každý nápad se cenní si myslím, zkus to více promyslet, ne vždy se první myšlenka (nápad) dostane do hry.
# 14.9.2018 21.26
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web
Sracka, furt se snazis vymyslet nejake hovna jen pro to aby jsi dokazal ze jsi hodni klucina, ale kazdy stejne v ze do par dnu/tydnu dostaneš zase banana..
# 14.9.2018 21.27
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Ne jen to asi fredy za všechny prepisuje. Můj názor byl jiný.

//to jsem byl já, technicky jsi ale říkal že to byla sračka xdd//bio19
# 14.9.2018 21.28
Banned
Wesner_obnova
uživatel
SZ
venty +1 dostaneš zlatou spachtli
# 14.9.2018 21.28
 
Dox_obnova
uživatel
SZ
Kratší respawn příšer jako je Rohatá Příšera, Mamut nebo Chobotnice by se přece jenom hodil, s ponětím že před "Fredyho updaty" měla např. Rohatá příšera respawn 2 hodiny, to samé mamut a Chobotnice byla vždy jen po restartu serveru protože z ní dříve bylo možné získat "Červeného Roháče" a to neměli ani žádný regen životů v tom případě se to jelo jak po másle až na ty většinou 40 minutové fighty o to, kde se snažilo další 2 teamy o to ukradnout drop.
Ale to většina z vás asi neví no...
Přeci vrátit ty fighty a vše se nedá.
Ale Myslím že menší čas na respawn alspoň Rohaté příšery a Chobotnice by být mohli.
Přece jenom z Chobotnice máte šanci na dropnutí: Global Mystické hole (150chk), Bazuky (150chk) nebo Big Pytle. Z Rohaté příšery: Kritický amulet,houby,big pytel nebo dračí vejce což už jsou takové lepší dropy a na konec Mamut- Nejtěžší npc na zabití které má 10k hp a u 4k má regen 40hp/1sec. a máte šanci na: Malá lahvička many (5chk), Velká lahvička many (10chk), Mamutí oko, Střední pytel a Fialový Mamut nebo Hnědý Mamut.
Pořád to jsou jen chk, které lehce získáš i bez toho tak proč to trochu nezrychlit.

ps. Bylo směšné jak jste se u cosmovo tématu spamovali něco o Ekonomice, je to hra která běží od roku 2004, proč do toho táhnete Ekonomiku xD
# 14.9.2018 22.15
 
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Oki tak sorri fredi.

Jen jsem chtěl poukázat na to že by to mohloot využití
# 14.9.2018 22.57
Banned
_Mr.Venty_
uživatel
Ve hře: Ve[n]ty, Venty
SZ Skype Web

ExotCZ12:ps. Bylo směšné jak jste se u cosmovo tématu spamovali něco o Ekonomice, je to hra která běží od roku 2004, proč do toho táhnete Ekonomiku xD


To ze je to hra od roku 2004 nemeni nic na ekonomice... Nevidim v tom nic smesneho. Btw. ten loot by se mozna mohl zvednout nebo zlepsit.
# 15.9.2018 0.05
Užívat, vydělat balík, denně šukat jako Alík

Stránky: 1 2

Fórum » Diskuse o Chmatákově » Příšery

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.