Chmatákov online


Fórum – wipe?

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » wipe?

Charlie
uživatel
Obrázek
SZ
zdár, chcem sa spýtať či bude wipe alebo niečo... pár ľudí o tom v hre povedalo čosi tak sa chcem informovať... v hre je denne tak do 10 ľudí online z toho 8 je afk a skillujú hodiny (wtf)

dík
# 2.9.2018 14.32
 

Stránky: 1 2 3

Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Zatím je to jen fáma a žádné datum určené není, ale nechme se překvapit, jsme asi blízko.
# 2.9.2018 14.56
Obrázek
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Pokud vím tak se hovořilo vždy a nějakém tom měsíci ale nevím jaky měsíc to byl :D
# 2.9.2018 15.20
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype
Fredy niečo spomínal v nejakom mesiaci má byť(v ktorom to už neviem xD ) to či to napísal len tak alebo to myslel vážne to nik nevie :D Kedže to písal ešte ked to hrávalo ako taký počet hráčov :D . čo sa týka tých hráčov tak áno 90% tam len afkujú hod. Ale osobne si myslím že by sa s tým wipe malo ešte počkať cca týžden nech sa začne v školách normal učiť a nie už o 11 home :D ked budú mať hráči menej času na ch budú ho dlhšie hrávať :D (teda aspon si myslím)
# 2.9.2018 15.23
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Nikdo neví jestli bude ani kdy bude. Jestli někdo něco zaslechl ve hře, tak jsou to jen drby. Až bude chtít Fredy nebo Palmer Wipe udělat, včas se to dozvíme, každopádně si myslím, že je pro Wipe vhodná doba.
# 2.9.2018 16.49
Obrázek
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype
Vetšinou to byl duben pokud se nepletu takže je podle mě ještě brzo.. takže to je podle mě jen drb
# 2.9.2018 17.09
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Persizc
uživatel
SZ
Zrovna dropnu kostaka ze sosky a vy chcete wipe jo hajslove
# 2.9.2018 17.11
 
RamachE
uživatel
Obrázek
SZ
To je toho ve hře tolik že je potřeba WIPE? :O :D
# 2.9.2018 17.11
Narodil ses takový jaký jsi, nedovol lidem tě změnit.
Senpai
zablokován
Obrázek
Ve hře: Banned
SZ Jabber Skype Web
Wipe je každých 6 měsíců pokud vím. Teda aspoň byl ale je to na správcích. Moc VIPek ve hře není..možná proto že Gonzy měl většinu a vše bylo smazáno
# 2.9.2018 17.23
Banned
Wesner_obnova
uživatel
SZ
pers: sem slysel ze ses dneska bez sexu jo
co jsem tak koukal ve hre, tak tech vipek a penez moc neni, byli aj horší casy
ale pri aktuálním poctu hrajicich hracu je wipe potřeba, aby ve hre bylo vůbec co delat
# 2.9.2018 17.47
 
E la Trabantos
uživatel
Obrázek
Ve hře: Diego
SZ
Lol server bezi dva mesice a je to zas dojebane, to jsou ty vase hledacky za gm sošky. Kdyby jste vic delali pro to aby to trosku zilo ve 4 trebas tak by ted lidi neafkovali v chobotove a cekali na quest. Killing je ve hře to nejzábavnější, ale bohužel lidi asi ted mají nejradši tohle no. Obchodovat a snažit se být nejbohatší na serveru, to je asi teď chmatakov goal. Davali jste hned velke ceny do questu. Navic hra neni balanced, je potreba vyvazit zpusoby vydelavani, pripadne treba zmensit chk z pytlů.
# 2.9.2018 18.33
 
MorfeusCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Morfeus
SZ
Podle mě je čas na wipe. Ve hře už je nuda, nikdo nehraje takže bych byl rád kdyby byl wipe.
# 2.9.2018 18.44
 
Hurs
uživatel
Ve hře: Fenta, Hurs
SZ Mail
Jsem PRO!
# 2.9.2018 20.35
 
Charlie
uživatel
Obrázek
SZ
Bolo by to fajn.... možno by bolo super spraviť aj niečo proti afk hráčom...
# 2.9.2018 20.53
 
Lioness
uživatel
Obrázek
Ve hře: Lioness,Emveey,Čtyrka
SZ Skype

Charlie:Bolo by to fajn.... možno by bolo super spraviť aj niečo proti afk hráčom...


Proti afk su tu chts :D stigma je dosť aktívna tak určite niečo ustráži a namiesto burnera snáď daju nejakého aktívneho hráča :D
# 2.9.2018 22.05
V dnešnéj dobe si ta ludia cenia,podla toho,kolko majú z teba úžitku.
Mister™
moderátor
Obrázek
Ve hře: _NiCe_
SZ ICQ

Lioness:

Charlie:Bolo by to fajn.... možno by bolo super spraviť aj niečo proti afk hráčom...


Proti afk su tu chts :D stigma je dosť aktívna tak určite niečo ustráži a namiesto burnera snáď daju nejakého aktívneho hráča :D





Je úplně je jedno jak moc aktivní je když uvidí hráče afk u banky tak ona nemůže dat Np ani ban :D takže nikdo nic neudělá s afk hráčema max The s fredym který je můžou odpojit ze hry... a to nebudu komentovat Np za afk skilling co se tu davaj :D
# 3.9.2018 5.27

Obrázek

Stránky: 1 2 3

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » wipe?

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.