Chmatákov online


Fórum – Hledám vektor. grafika na menší proje

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Hledám vektor. grafika na menší proje

Gizmo
autor hry
SZ
Ahoj, čas mi nedovoluje věnovat se CH, ale alespoň připravujeme s kolegou online portál pro zábavnou službu.
Protože tady bylo pár schopných lidí, napadlo mne mrknout sem - hledáme někoho schopného vektorové grafiky ve stylu skinů v CH. Ne začátečníka a nutná kreativita.

Placeně.

Není to urgentní, píšeme zatím kód, čas od čase se tu objevím a mrknu, pokud by tu byly nějaké odpovědi.

Díky
# 15.8.2018 19.47
 
AsasaCZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Vaša, Lovecký salám, Who
SZ Mail ICQ Skype

Gizmo:Ahoj, čas mi nedovoluje věnovat se CH, ale alespoň připravujeme s kolegou online portál pro zábavnou službu.
Protože tady bylo pár schopných lidí, napadlo mne mrknout sem - hledáme někoho schopného vektorové grafiky ve stylu skinů v CH. Ne začátečníka a nutná kreativita.

Placeně.

Není to urgentní, píšeme zatím kód, čas od čase se tu objevím a mrknu, pokud by tu byly nějaké odpovědi.

Díky



Hlásím se.. Chtěl jsem napsat PM ale nejde to :D
# 16.8.2018 19.06
Jsem fajn....:-[
Twitch.tv/AsasaCZ
Persizc
uživatel
SZ
Prý by měla možná zájem i Stigma a Bionicle, jen si moc nevěří, že by se ti zamlouvali. Jejich práce tu na fóru někde budou :-)
# 17.8.2018 0.39
 
Gizmo
autor hry
SZ
No, pokud zvládnou animaci - dobré ověření schopností je animace chůze kočky, pokud zvládnete vektorově kráčející kočku, pak se mi sem určitě ozvěte.
# 10.9.2018 20.06
 

Fórum » Dotazy na vše kolem Chmatákova » Hledám vektor. grafika na menší proje

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.