Chmatákov online


Fórum – Stigma a Black

Fórum » CH.T.S. » Stigma a Black [zamknuto]



SZ
Dobrý den Předevčírem kolem 2-3 hodiny hráč s jménem Dýler používal nepovolené programy jako je CHbot. Jak můžete vidět byla u toho i Stigma ale nic neudělala a ještě napsala ´´Neodloguj mě se to líbí´´. Kdyby to byl někdo jiný tak už má ban ale je to stigmy kámoš tak mu ban dát nemůže. prosím o vystvětlení děkuji.

Tady je screen.

https://ctrlv.cz/jjX1
# 12.8.2018 11.47
 

Stránky: 1 2

ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
Myslím si že přes chbot nejde udělat aby stál na bance na to je jiný prográmek :-O
# 12.8.2018 12.19
Obrázek


SZ
On nestál on přes ní chodil ale stihl jsem srennout jen toto on byl úplně za bankou jen nick mu šel vidět a stigma zase nic nedělá :)
# 12.8.2018 12.20
 
Persizc
uživatel
SZ
Dobrý den,
Ve hře zrovna probíhal můj festival bugovani a cheatovani, je tedy nesmyslne banovat účastníky. Díky za pochopení
# 12.8.2018 12.21
 
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
tak to jo ale i tak přes chbot se myslím jen dá jen rybařit nebo co vše ale ne chodit přes banky myslím
# 12.8.2018 12.22
Obrázek


SZ
Tak nemysli
# 12.8.2018 12.27
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Vsak co z toho ma? Pouze stoji za bankou, nic jineho.
Zrovna tento typ bugovani byc vzlast netrestal, nijak si nezvysuje zadnou dovednost, nikoho tim neomezuje.
# 12.8.2018 12.33
 


SZ
Kdyby to byl někdo jiný tak už má BAN ale co čekám až se vyjádří stigma co jsi zase vymyslí :)

A stejně kdybys to netrestal tak to používá každý druhý..
# 12.8.2018 12.37
 
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
hele řeknu ti to takhle není jediná stigma co to netrestá/ala dřív jsem se bugnul na banku a chtsko mi napsalo at slezu že mi nic neudělá furt jsem ho provokoval a nic mi nakonec neudělal, bylo to nějak cca 3 roky nazpátek ale stigma není jediní a souhlasím s wesnerem kdyby to používal nějak vážně dřív jsem viděl lidi dělat horší věci.
# 12.8.2018 12.39
Obrázek
Wesner_obnova
uživatel
SZ
Tohle nijak nenarusuje prubeh hry, jak jsem psal, nijak si nezvysuje svoje dovednosti, proste nic.
To chces za takovou volovinu davat bany nebo co?
# 12.8.2018 12.47
 
Bionicle19_Obnova
autor hry
Obrázek
SZ
Netrestat to je blbost, kdyby po hře každý chodil a jen se bugoval přes obchody a zdi tak by to byl cringe. Neříkám dávat bany ip, ale nějaký trest je dle mě určitě na místě. Beztak to je jen nějaký shitovní waste účet, takže ban by od věci nebyl.

Nevím asi jsem staromódní. Jinak Stigma žádný trest nedostane, což si myslím že víme všichni. Něco dělat měla a neměla se tomu hihi smát. Co už, s tím nikdo nic už neudělá.. :D
# 12.8.2018 12.48
Obrázek


SZ
Já nepsal že bych mu dal ban ale psal jsem kdyby to udělal někdo jiný tak už má od stigmy ban jen chci vědět proč s tím stigma nic neudělala a kouká na někoho kdybych to byl já mám BAN :)
# 12.8.2018 12.49
 
Wesner_obnova
uživatel
SZ
pykaso: kde bereš tu jistotu?
bio, mas pravdu, jak píšeš, využíval by toho kdekdo xd
# 12.8.2018 13.00
 
Stigma
uživatel
Obrázek
SZ Skype
Pykaso ty jsi fakt tupec..
No nic, nechtěla jsem se vyjadřovat, jelikož je to ztráta energie a času, ale asi musím.
Tohle se dělo cca ve tři ráno, s Blackem jsme stáli u banky a kecali o Persově bugovaní. Black mluvil o chbotu a já jsem chtěla, aby mi ukázal, co ten program vlastně svede, jelikož ho má.
Chtěla jsem, aby to zapl, proto nedostal ban, jinak j, každej jinej by ho už měl, pokud by toho samozřejmě zneužíval.
Ukázal mi, že se hráč s chbotem může točit, může vlézt tam, kam se normální hráč nedostane, může ho následovat několik acc naráz atd., což jsem třeba dřív nevěděla.
Člověk se stále učí.
Víc se vyjadřovat nebudu.
# 12.8.2018 13.03
Obrázek


SZ
Proč hned tupec ?.. proč ti to neukáže pers a musí ti to ukazovat tenhle mamlas. A kvůli tomu jsi psala ´´mě se to líbí neodloguj´´
# 12.8.2018 13.08
 
ShotWork
uživatel
Obrázek
Ve hře: Jemee°
SZ
Pykaso asi jsi tam nebyl u celé konverzace co ?
# 12.8.2018 13.11
Obrázek

Stránky: 1 2

Fórum » CH.T.S. » Stigma a Black [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.